Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci - Alicante  (Přečteno 35341 krát)
Domi7



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červen 17, 2017, 11:20:06 am »

Ahoj všichni, hledám práci v Alicante či okolí ( Benidorm, Torrevieja...) nejlépe někde v baru, kavárně či restauraci, ale budu vděčná za jakoukoliv pomoc. Mám zkušenost jako servírka, mluvím plynně anglicky (žila jsem 2 roky v Kanadě), španělštinu mám na komunikativní úrovni a základy němčiny. Moc děkuji Úsměv
Zaznamenáno
tereza.s



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 18, 2017, 11:51:06 am »

Ahoj, zkus si stáhnout aplikaci Job Today, teď je tam hodně sezónních prací. Já žiji v Torrevieja a každý den vidím nové nabídky práce z restaurací, určitě brzy najdeš Úsměv
Zaznamenáno
Domi7



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Červen 18, 2017, 06:29:40 pm »

děkuji Úsměv
« Poslední změna: Červen 18, 2017, 09:28:29 pm od Domi7 » Zaznamenáno
Bartonovic



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Květen 06, 2018, 05:15:11 pm »

Ahoj,muzu.se pridat,dva kluci,dobri svareci,hledaji praci v torrevii alicante?nebo typ na sezoni prace ze zacatku?
Zaznamenáno
Bartonovic



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Květen 06, 2018, 05:28:58 pm »

Hledame svarovani v torevii,svaroval jsem 80 metrove pece na vyrobu elektriny,spalovaci kotle,turbiny,pandury,ventilacni systemy,16let praxe,vlastnil jsem svarovnu,zamecnictvi 10 let.prosim o nabidky nebo typy,klidne i typy ze zacatku na sezoni prace na  email:  s-var[zavináč]seznam.cz.  dekuju vam
Zaznamenáno
Bufalo s.r.o.



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Květen 19, 2018, 01:37:44 pm »

La Manga del Mar Menor

Viz. náš inzerát zde na spanelsko.es., kde máte i kontakt. Hledáme jak obsluhu, tak i kuchyň.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München