Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci; Ich suche Arbeit  (Přečteno 32761 krát)
Simona Ř.



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 12, 2017, 09:38:25 am »

Dobrý den,

ráda byvh se informovala o možnostech práce v oblasti hotelnictví; nejlépe asi pokojská nebo jakákoliv pomocná síla. Angličtinu mám dobrou, němčinu spíše na základním levelu, učila jsem se ji asi necelých pět let, ale nejsem dostatečně rozmluvená i přes praxi recepční na hotelu. Oblast Rakouska je mi asi jedno. Chtěla jsem v okolí Hinterstorderu, ale už se poohlížím i na Salzbursku a dále na Innsbruck.

Kdybyste o něčem věděli, byla bych moc vděčná. Děkuji za jakoukoliv užitečnou informaci. Chtěla bych se vyvarovat agenturám. Jsem schopná se sbalit do konce měsíce a odjet.

Předem děkuji
Zaznamenáno
Alibabka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Prosinec 18, 2017, 10:48:29 am »

Dobrý den,
stále hledáte práci v Rakousku? Kamarád - český majitel penzionu v rakouském Hinterstoderu hledá na zimní sezónu pokojskou a uklízečku. Pokud máje zájem, odepište, prosím. Alena
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München