Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Projektant Elektro a CAD technik hledá práci v Drážďanech (AutoCAD,SolidWorks)  (Přečteno 12383 krát)
Pstrosak



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 22, 2017, 07:52:00 pm »

Dobrý den,

hledám práci v Drážďanech a okolí (čím blíž k hranicím, tím lépe).  Od střední školy pracuji v rodinné firmě, která je zaměřena na projekci elektro (silnoproud + slaboproud). AutoCAD ovládám zcela bez problémů.
V současné době jsem zaměstnaný v nadnárodní společnosti na výrobu interiérů druhých kabin do dodávek, jako CAD designer. V zaměstnání pracuji s programem SolidWorks. 

Angličtinu ovládám na úrovni B1+. S němčinou to je o trochu horší. Zde jsem začátečník a pomalu se zdokonaluji. Žil jsem 9 měsíců v Austrálii, kam jsem přiletěl bez znalosti jazyka a vím že, pokud budu trávit většinu času mezi německými obyvateli, tak jazyk se bude rychle zlepšovat.

Pokud někdo víte, kde bych mohl své znalosti uplatnit nebo kam poslat německé CV budu nesmírně vděčný. Pracovat v Německu jsem se rozhodl z důvodu bydliště (35 minut do Drážďan) a silné ekonomiky.
Budu vděčný každému, který mi pomůže najít práci v mé profesi a splnit si svůj německý sen.

Do přílohy jsem připojil můj životopis.

Děkuji mnohokrát.
Všem přeji krásný den,
Martin Križan

* ivotopis-Martin Križan.pdf (78.26 KB - staženo 158 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München