Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlepší banka v Německu  (Přečteno 90466 krát)
Klárča7



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 03, 2017, 04:36:06 pm »

Dobrý den, od ledna 2018 budu pracovat v Německu (Drážďany). Zajímaly by mě vaše zkušenosti s bankami. Chtěla bych takovou, kde nejsou zbytečné nebo minimální (nejlépe však žádné Škleb) poplatky. Všemi vychvalovaná Sparkasse mi zase tak super nepříjde. Děkuju všem moc za odpověď  Úsměv
Zaznamenáno
ehw



Karma: 0
Příspěvků: 37


« Odpověď #1 : Prosinec 03, 2017, 07:58:52 pm »

N26
Vsechno online
Neposilaji kupu papiru
Zrizeni uctu online
Dve karty k uctu maestro a mastercard
5 vyberu zdarma ATM
Zadny nervy s nimi
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2 : Prosinec 03, 2017, 08:36:24 pm »

ING Di-Ba.

Popis je ten samý, jako v příspěvku výše.

Pak je bez poplatků ještě další internetová banka, .comdirect, která je odnoží Commerzbank.

A kleena by ti poradil DKB, ke které je ale těžší se dostat. Za pokus ( přihlášení se k ní ) ale nic nedáš. V nejhorším případě tě nepřijmou.

R.
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #3 : Prosinec 04, 2017, 09:21:18 am »

ING Diba je bez poplatku,ale chtějí německou adresu
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #4 : Prosinec 05, 2017, 11:00:54 am »

Jedna "nejlepsi" sa napisat neda, pretoze kazdy ma ine poziadavky - alebo existuje v CZ "nejlepsi" banka? To by tam asi sli vsetci, nie? ;-)

Ja mam DKB uz 12 rokov a uplna spokojnost, ziadne problemy, vsetko riesim online, v banke som bol len raz, ked som zakladal konto (ale aj to sa da v dnesnej dobe na dialku).

Ale su zase ludia ktori potrebuju mat ten pocit ze mozu ist do banky, mozu si s niekym pokecat, pytat sa co a ako, poradit ... Takze ti potrebuju take ako Sparkasse - pomerne husta siet ponociek, automatov atd. Na VISA-Kartu z DKB dostanem peniaze v (takmer) vsetkych automatoch bez poplatku (celosvetovo), takze nemusim riesit, aky automat mam prave na blizku atd.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #5 : Prosinec 06, 2017, 10:53:22 pm »

No, rudo, v Čechách JE nejlepší banka: Fio. Sice jsou pro mne banky lidský odpad, ale tato Fio mne s ničím neobtěžuje, nevyhrožuje, neomezuje, všechno mám zadarmo, tak si vůbec nemohu stěžovat. Jen poboček má málo.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #6 : Prosinec 07, 2017, 12:33:00 am »

Lenke - iste, pre teba to je najlepsia banka. Tak isto ako aj pre niekoho v D je najlepsia banka X, pre ineho Y.

Otazne je, ci je ta banka pre KAZDEHO  obcana CR najlepsia ...
Ak by bola, tak ine banky nemaju klientov ...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #7 : Prosinec 07, 2017, 12:33:37 pm »

Souhlas s Rudou  Mrknutí

Ruzne banky mají ruzne služby a ne každému to vyhovuje.
I v Česku.

Další zavádějící pojem jsou poplatky.
Na některých dnes už ,,retro" kontech v ČR  jsou i několik set Kč měsíčne za ruzne služby, převody apod.
Nesrovnával bych to s poplatky v DE, kdy je poplatek například shodný s půlhodinou minimální mzdy, ale je za něj ,,něco" navíc.

Sparkasse je sice dinosaurus, ale nedám na ně dopustit, pro někoho kdo neumí perfektne německy a celkove.....
Nám to život hodne usnadnilo a nelze to srovnat s tim, co se děje v bankách v Česku Úsměv
A ten směšný poplatek jim za to odpustím  Škleb
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #8 : Prosinec 07, 2017, 01:23:48 pm »

jen dodám k ING Diba,že tam musí chodit pravidelně mzda ve výšší min 1200€,aby to bylo bez poplatku
Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #9 : Prosinec 21, 2017, 10:20:45 am »

No, rudo, v Čechách JE nejlepší banka: Fio. Sice jsou pro mne banky lidský odpad, ale tato Fio mne s ničím neobtěžuje, nevyhrožuje, neomezuje, všechno mám zadarmo, tak si vůbec nemohu stěžovat. Jen poboček má málo.

V cechách mohu doporucit i EQUA BANK, vse je zdarma a vse funguje jak ma.
Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #10 : Prosinec 21, 2017, 10:22:07 am »

V Nemecku jsem měl Volksbank Lobau Zittau, byl jsem spokojen, účet jde zřídit v Zittau a nebo i v čr na jejich pobočkách v Praze a Liberci.
Zaznamenáno
peter85447



Karma: 0
Příspěvků: 25


« Odpověď #11 : Červenec 22, 2020, 09:08:13 pm »

Let's see what experts have to say Smích

Bankovanie je produkt ktory musi zodpovedat tvojim potrebam a odpovedat tvojim moznostiam.
Vybery z bankomatov sa hybu od 4 do 6 eur mimo domovskej siete.
Mesacne poplatky od 6 do 12 eur ak nie si student.
Pytaj sa na tieto dve veci a podla toho si vyber.
Online banky nie su vzdy vyhra, slaba siet sposobi ze budes vyberat z konkurencnych bankomatov za poplatok.
P.
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #12 : Červenec 23, 2020, 10:25:02 pm »

dkb.de - mam uz od r. 2006, za vyber z inych bankomatov neplatim nic (oni ani nemaju vlastne bankomaty), to o vybere bez poplatkov si u nich mozes precitat na stranke, v kamennej banke som bol eaz, pri zalozeni konta, teraz sa uz aj zalozit sa online, poplatky nie su ziadne hoci nie som student atd. atd. 
tak si najprv over fakty nez sem zacnes hadzat akoze stopercentne tvrdenia ...

pozadujes v tychto diskusiach argumentaciu faktami a sam splietas piate cez deviate ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München