Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Predplacena telefonni karta  (Přečteno 22781 krát)
Theophilus



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 10, 2017, 03:58:38 pm »

Mam zajem poridit si predplacenou telefonni kartu pro Svycarsko. Kdo mi poradi jakou a kde ji mam koupit (Zürich).
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #1 : Prosinec 11, 2017, 09:08:56 am »

Telefoni kartu si vyber takovou, ktera bude nejlepe vyhovovat Tvym pozadavkum, zalezi na tom, k cemu ji chces pouzivat.  Srovnani je jeden google away, treba na https://www.dschungelkompass.ch/tarife/prepaid_tarife.xhtml

Ja mam z minulosti docela dobre zkusenosti s yallo, kterou by jsi nejspis dostal na kazde poste. Ta moje byla z Media Marktu. 

 
Zaznamenáno
Theophilus



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Prosinec 17, 2017, 11:45:43 am »

Ahoj Michale.
Dekuji za info ohledne predplacenych teleonnich karet.
Budu ji vice vyuzivat pro SMS nez pro volani. Chci aby fungovala v roamingu. Nejde mi o aktivni volani, ale o prijimani SMS a hovoru v roamingu - tedy ne ve Svycarsku. Je to automaticke, nebo se na roaming musi zaplatit zaloha?
Budou ode mne prodejci chtit pas, tedy zaregistrovat kdo je kupujici karty?
Zajimalo by mne toho vice, ale snad to takto bude stacit.
Dekuji predem za odpoved.
Jeste jednou dekuji za informace.
S pozdravem
Theophilus
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München