Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 20481 krát)
Belkadi 1



Karma: 0
Příspěvků: 37


« : Srpen 17, 2018, 01:19:31 pm »

Krásný den hledám práci, úklid pomocnou sílu v domácnosti, jsem bez Dětna, právě mě baví, děkuji za nabídky, z pozdravem a doufáni že někdo napíše
Dagmar Belkadi
Zaznamenáno
Slovenka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Srpen 20, 2018, 03:55:49 pm »

Dobry den,

ja hladam pani ktora by mi pomohla s upratovani domu; byvame v Mamer, mam dve male deti, dom ma tri spalne, dve kupelky...tak raz tyzdenne by som potrebovala hlavne povysavat a umyt dlazku a vycistit kupelky...plus vyzehlit a tak...
Ak by ste nahodou mali zaujem, ozvite sa prosim a dajte vediet pozadovanu cenu za hodinu.
Vdaka:-).

Zuzana Zatkova
Zaznamenáno
Belkadi 1



Karma: 0
Příspěvků: 37


« Odpověď #2 : Srpen 20, 2018, 09:52:02 pm »

Krásný večer přeji, já vám strašně moc děkuji , za vaši nabídku.
Já jsem momentálně v České republice,jelikož tu jsem ,kvůli lékařům. Vrátím se v listopadu,vím že je to dlouha doba ,a že vy nebudete, na mě čekat . Ale pokud se vrátím sem vám plně k dispozici, jinak už sem tam v Luxembourg chodila uklízet,a mě to prostě baví ,a miluji tuhle práci .Jen i tet hledáme bydlení v Luxembourg ,já vám ještě jednou děkuji , a můžeme být na dále v kontaktu.Byla bych moc ráda přeji vám krásný večer , a třeba se těšit na vasi další zprávu klidně mi ,můžete napsat přímo na  email dada-princezna[zavináč]seznam.cz
Z pozdravem krásného večera
Dagmara Belkadi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München