Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Život ve Švédsku po migrační vlně, 2018  (Přečteno 24282 krát)
Milan.SK



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 30, 2018, 10:27:32 am »

Zdravím všechny bratři a sestry z Česka... Ve Švédsku, zejména pak na jihu a vě Stockholmě je po přílivu vln utečenců teď docela divoce. Ceny šli taky nahoru (už sem nejezdí tolik Norů za "lacným" nákupem.. Lacným, asi pět krát dražším jako v Praze.. Švédové jsou pověstni tím, že nemluví jinak než švédsky, nebo spíš vám to dávějí hodně najevo. Já se divím, že tam vůbec někoho od nás zaměstnali.. prostě ne, práce není, nebude, pohrdají námi a mají zvláštní povahu se smát na neštěstí druhých (i Švédů). Příšerná drahota, žádná práce, ani uklízečky, nic, chování horší než Rakoušáci. Nedoporučuji. Spíše Norsko, Belgicko...
Zaznamenáno
DM1987



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Listopad 07, 2018, 10:40:45 am »

Dobrý den, tato zpráva mne docela mrzí, bohužel-bohudík mám jiné zkušenosti, co se týká Švédů, jakožto lidí. Do Švédska konkrétně Goeteborgu jezdím posledních 6-7 let pracovně a jen jednou jsem se setkal, se negativním přístupem a ten člověk byl němec :-/ Zvažujeme nyní s rodinou se do Švédska přestěhovat, tak se pokouším dohledávat různé info a tipy. Díky & mějte se...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München