Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce  (Přečteno 32410 krát)
danieldlabaja



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 16, 2019, 01:30:13 am »

Dobrý den, chci se zeptat jaká je momentálně situace na Islandu ( konkrétně v Rejkjavíku ) co se týká práce ? Chystám se na Island tuhle sobotu , pronajal jsem si bydlení v hostelu v centru Rejkjavíku na 30 dní. S Islandem nemám vůbec žádné zkušenosti ,  vím že je krásný a tak se moc těším Úsměv Nemáte někdo prosím nějaké rady na začátek popřípadě tipy na práci ?
Islandštinu bohužel neovládám , ale angličtinu mám velmi dobrou.Je mi 35 let a vpodstatě od svých 19 let cestuju žil jsem skoro 6 let ve Spojených státech , Irsku (Dublin) skoro 3 roky , UK (Londýn) skoro 4 roky a poslední skoro 2 roky v Praze. Pracoval jsem většinou v pohostinství ale nebojím se žádné práce, jsem pracovitý , šikovný a hlavně zodpovědný.
Děkuji všem za vaše odpovědi a brzy na viděnou .


Daniel
Zaznamenáno
ondrej.soldat



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Říjen 20, 2019, 01:03:36 pm »

Ahoj Danieli,

též máme v plánu se přestěhovat a pracovat na Islandu (ja, pritelkyne, dite). Co jsi pochytal za zkušenosti, podělíš se s nimi?

Ondrej
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München