Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Colorado Springs a Vegas v říjnu, hledám společnost, kamaráda, kamarádku  (Přečteno 19486 krát)
Martina B.



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 17, 2019, 09:27:00 pm »

Je tu mezi vámi někdo z Colorado Springs nebo Vegas? V Coloradu S. jsem od 10. do 24. října s tím, že mezi 17.10. až 20.10. přeletím do Vegas, kde si vyzvednu obrazy a vrátím se na 21. 10. až 24.10. zpět do Colorada. V C.S. bych ráda navštívila hory, přírodu. Ve Vegas mám zajímavé přátele pracující pro Areu 15, velmi kreativní přátele.(možnost navštívit tento areál) Tam bych ráda zkusila pronajmout RV a projet z okolí to, co jsem na minulé návštěvě Vegas nestihla. Upozorňuji, že nejsem mladé děvče, je mi 50 let, a mám cestovatelskou duši, ráda přírodu, tak tep velkoměsta. Čelní sklo auta je ta nejlepší televizní obrazovka Úsměv. Na revanž nabízím to samé, když by někdo chtěl ukázat ten kout Anglie, kde teď žiji. Úsměv Je tu někdo, kdo má chuť a čas alespoň na chvíli v tomto termínu?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München