Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce ve Vídni  (Přečteno 66469 krát)
Rokytles



Karma: 1
Příspěvků: 28

v čínské restauraci- Auhof na okraji Vídně


WWW
« : Prosinec 16, 2008, 03:56:36 pm »

Ahoj vsem ve Vídni a okolí.Obcas potrebuji spolupracovníka a nekdy sám hledám novou práci,zakázku.Kdo má zájem,at se ozve.mejlem nebo telefonem
« Poslední změna: Červen 29, 2009, 09:00:08 am od Rokytles » Zaznamenáno
milos80



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #1 : Únor 10, 2009, 02:32:27 am »

Ahoj mužeš mi nejk přiblížit v čem hledaš spolupracovnika?Brzo budu hledat nejake uplatnění
tak rad poznam někoho kdo by mi dal příležitost či něnějakou zajímavou nabídku mužeš mi i napsat na b-win[zavináč]email.cz Zdraví Miloš  Úsměv
Zaznamenáno
Rokytles



Karma: 1
Příspěvků: 28

v čínské restauraci- Auhof na okraji Vídně


WWW
« Odpověď #2 : Únor 10, 2009, 02:31:43 pm »

Já musím dělat všechno,ale někdy je k tomu potřeba dva lidi.Jseš z Vídně?PetrRokytles[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
ambramil



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #3 : Březen 05, 2009, 02:23:12 pm »

Ahoj...a máš tu práci i přes víkendy,nebo jen přes týden?Některé víkendy mám už nasmlouvané. Měl bych zájem,práce mi není cizí.Bydlet ve Wiena není problém.Miloš
Zaznamenáno
ambramil



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #4 : Březen 16, 2009, 11:33:58 pm »

Jen se chci zeptat Petř,jestli něco nemáš,budu zase ve Wiena celý příští týden,Ivet s Tebou mluvila..a nevíš třeba o nějakém českém lokálu,kde by potřebovali občas zahrát? Dělám i DJ,ale jinak cokoliv,tedy téměř.Miloš
Zaznamenáno
Rokytles



Karma: 1
Příspěvků: 28

v čínské restauraci- Auhof na okraji Vídně


WWW
« Odpověď #5 : Březen 21, 2009, 11:48:14 pm »

Dnes jsem se byl za Vídní podívat na práci.Vyklubal se z toho drátěný plot o délce asi 4Om. Starý dát pryč a postavit nový.Majitelka je Rakušačka.Materiál na plot již má,ale nechtěla říci,kolik metrů.Když jsem jí řekl o hodinovce,tak že ne , bitte Pauschale. Odjel jsem. Kolem domu jsem jí ukázal hned několik stavebních nedostatků-chyb,které asi vyplynuly z Pauschalle. Rychle a nekvalitně. Už jsi někdy kopal díry na plot,betonoval a natahoval?
Čau Petr
Zaznamenáno
ambramil



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #6 : Březen 24, 2009, 05:49:34 pm »

Ahoj Petře, ano tuto práci jsem již dělal,sice dávněji,ale to myslím nevadí.Pracoval jsem i na betonárce,jako míchač betonu na Stetter.Díry jsem kopal i na vlastním pozemku.P.S. Tady je na mne číslo:069917615711  Úsměv
« Poslední změna: Březen 25, 2009, 07:58:19 am od ambramil » Zaznamenáno
swonectt



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Květen 13, 2011, 01:03:13 pm »

ahoj , byvam vo viedni 2.BZ , hladam robotu , ak budeš o niečom vedeť daj vedet, dik Miro
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München