Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sháním akutně práci v Mnichově - cokoliv  (Přečteno 14008 krát)
PeťaP



Karma: 0
Příspěvků: 6



« : Květen 09, 2009, 09:37:26 pm »

Píšu sem opět po čase. Je mi 34 let a momentálně jsem po 6 letech čerstvě bez práce. Když se ohlédnu po svém dosavadním životě a podívám se i na své současné finanční závazky, je mi více než kdy dříve jasné, že potřebuji vše dosavadní uzavřít a odejít do ciziny. Jistě, jsou zde možnosti jako fabriky v UK nebo sbírání jahod či paprik v Holandsku, mým snem je ale Německo. Případně v něm nyní už kamkoliv, prioritou ale vždy bude München. Mám SŠ vzdělání, také z NJ, postupem let a při malém používání je to s ní nyní ale horší. To by však chtělo jen čas... Zatím ale sháním COKOLIV, kde by to nebyl takový problém. Pomocné práce, manuální činnosti, úplně vše možné. Denodenně nyní sedím u PC a stále hledám a hledám, od rána do noci. Přes všemožné portály, i třeba inzeráty na arbeiten.de, rozesíláním emailů na vše možné v Mnichově, od českých restaurací, KFC, McDonald, CA, HM, Zoo, dopravní podnik, nádraží na Fröttmaningu, letiště, Allianz Arenu atd. atd. atd. Prostě počítám s jakoukoliv i nekvalifikovanou prací. Mnichov mám naprosto zamilovaný jako fanoušek FC Bayernu, z mnoha jednodenních návštěv tam. Je pro mě opravdu jako sen představa zde v Praze vše ukončit a vidět se k ránu v buse již kousek před Mnichovem. Za jakoukoliv prací, každá by mě moc těšila, protože by byla ve vysněném městě. Úplně vidím volný čas po práci, procházky kolem Marienplatzu, nákupy na Viktuallinmarktu, výlety do Olympijského parku, posezení v mé oblíbené kavárně v patře na Marienplatzu, návštěvy FC Bayernu, ale třeba i TSV 1860...A tak dále a dále. Proto se nyní z domova z PC tolik snažím a prosím každého, kdo by věděl o jakémkoliv možném místě nebo se mohl někde poptat. Budu moc moc moc vděčný a odvděčím se, mimo jiné poté i pozváním na pivo v některé z úžasných mnichovských hospůdek, ale třeba i jinak. Případně díky moc.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München