Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Autem evropou  (Přečteno 26978 krát)
leetom



Karma: 0
Příspěvků: 1


WWW
« : Červenec 05, 2009, 10:35:43 am »

ahoj lidičky touto cestou Vám chci nabídnout své služby,toto léto 2009 budu převážně každý týden jezdit do ŠPANĚLSKA  a zpět - http://europebycar.wgz.cz/
Zaznamenáno
Tipman
Jumiball



Karma: 0
Příspěvků: 16


Já osobne


WWW
« Odpověď #1 : Červenec 25, 2009, 09:53:31 am »

Zdravím z jihu kouknul jsem na tvuj web a vypadá to celkem dobre. Ceny jsou mám za to dost dobré a po zajistení stáleho obsazení vozu budou zcela jiste jeste lepsí. Rád bych zde nasel nekoho jako spolecníka kapitalistu pro celorocní organizování zájezdú za poznáním nasich vín D.O. - Jumilla (Murcia). Mám pristum do vsech vinarských závodú zde u nás. Ubytování zcela bez problemu. Moznost padákového a delta letání, zavodení na soukromem rychlostním okruhu ,,Jumilla Los Angeles, www.circuitolosangeles.com/actividades.html   paintball, celorocní lov na soukromem pozemku,pronájem horských kol atd. Rychlá návratnost nevelké pocatecní investice zajistena. Co si myslíte o mém návrhu ?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München