Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: servus??  (Přečteno 35532 krát)
Marki



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 06, 2006, 11:38:08 pm »

Ahoj, ráda bych si na léto sehnala brigádu v Nimecku. Kromi vydilaných kaeek chci zlep1it svoji nimeinu, jeliko3 ji studuju 1.rokem na V© a bude se mi to ureiti hodit. Tei mám dilema..není u3 pozdi vyoizovat si práci, snad ne a kde? Poes Servus? Nebo co mi poradíte ? Na vlastní pist si shánit nico poes net?  Jsem v tomhle zelenáe a fakt nevím, dík za odpovii.Markéta
Zaznamenáno
Marki



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Prosinec 07, 2006, 07:37:25 pm »

Chtila jsem jen poradit...proto3e nevím, jestli mu3u vioit agenturám...a jestli ano, máte s nijakou dobré zku1enosti? já jsem napsala servus, ale jen proto, 3e jsem o tom jako o jediném sly1ela:((
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Prosinec 07, 2006, 07:53:03 pm »

Cetla jsi tohle?

Se servusem to je na vlastni riziko, muzou te poslat kdekoliv, nevis predem co budes delat, nevis kolik si vydelas a pokud do leta sezenes neco lepsiho tak uz to nejde zmenit.
Vetsina holek ktere jsem tady v Mnichove pres leto potkal uklizela v nejake nemocnici, nektere maji moc prace s prescasy a jsou spokojene, nektere mene.
Jeden kamos zaplatil servusu za zprostredkovani prac. povoleni a pak dostal od nejake firmy nabidku na praci za cca 1300,- za mesic, samozrejme to vzal protoze nic jineho nemel. Pak si ale sehnal sam hodne lepe placenou praci u bmw, ale bohuzel uz to neslo zmenit.
« Poslední změna: Listopad 11, 2008, 01:23:19 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München