Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kuchař-pizzař-číšník  (Přečteno 18481 krát)
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« : Únor 04, 2010, 12:32:08 pm »

Ahoj všichni Smích Zabrouzdal jsem na tyto stránky se záměrem najít si práci a třeba i nové kamarády. Mrknutí Už před léty jsem v Německu pracoval,tak bych měl zájem znovu a na dost dlouhou dobu.Všechny potřebné papíry mám přeložený do NJ,tak neni problém to zaslat.(kdyby se mě někdo ujal nebo dobře poradil Škleb) byl bych vděčný Mrknutí Jsem vyučený kuchař-číšník(pizzař)4letá hotelovka ,29 let,praxe v oboru od školy do teď Smích Nj jazyk dobrý.Jinak jsem celkem zručný,tak by nebyl problém dělat i něco jiného.Předem vám všem  děkuji za jakoukoliv odpověď Mrknutí Mrknutí Jinak přeji hezký den a všem hodně štěstí při hledání nové práce.S pozdravem Tomáš Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí tommy.t[zavináč]seznam.cz
« Poslední změna: Únor 04, 2010, 12:33:26 pm od Tomas Vacek » Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #1 : Únor 10, 2010, 12:57:10 pm »

Ahoj lidi  Mrknutí  Tak asi bue lepší,když pojedu rovnou do Mnichova a budu hledat práci přímo na místě.Myslíte,že bych jako kuchař měl šanci? Německy se dorozumím celkem slušně. Jen bych poprosil,o nějaký to levný ubytování.Třeba jen na začátek. Mějte se zatim všichni fajn  Polibek Škleb Škleb   ps:kdyby náhodou někdo o něčem věděl,napište mi pár písmenek na e-mail    tommy.t[zavináč]seznam.cz

Kdybych jel a někdo něco potřeboval přivést,neměl by být problém Mrknutí   


Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München