Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prehlaseni z CZ na LUX znacky  (Přečteno 30970 krát)
gomezovo



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Duben 06, 2010, 01:51:30 pm »

ahoj, tema tu uz jednou zaznela, ale...od 1.5. nastupuju v Luxu a do dnesniho dne mi nikdo nebyl schopen 100% odpovedet. Beru si s sebou auto...aby to nebylo jednoduchy, tak auto je na financni leasing vc. povinneho a havarijniho pojisteni. muj kontakt z relokacni firmy mi "tvrdi", ze auto musim do 6 mesicu od registrace prehlasit na mistni znacky [to jsem cetl v relokacnim manualu a bylo tam i varovani, coz se stalo tady nekomu s italskyma znackama.. Úsměv]
Pak jsem jeste pro jistotu kontaktoval primo spolecnost v Luxu, ktera za uplatu cca 200 EUR veskere starosti s prehlasenim zaridi. Tady mi zase tvrdi, ze pokud vedi, tak prehlaseni neni potreba...no a pak se v tom ma nekdo vyznat Úsměv vas nazor?
predem diky za info.
Michael
Zaznamenáno
Ovni



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Duben 06, 2010, 06:55:31 pm »

Pokud tady budeš trvale pobývat, tak máš skutečně povinnost auto do 6 měsíců zaregistrovat ve velkovévodství, s čímž je spojena povinnost sjednat si povinné ručení u lucemburské pojišťovny. Jiná otázka je, jestli ti tvoje leasingová smlouva umožňuje auto vyvézt do zahraničí, to si dohodni s poskytovatelem Valím oči! Super!
Zaznamenáno
hynek



Karma: 0
Příspěvků: 42


« Odpověď #2 : Duben 08, 2010, 11:26:21 am »

Problem je hlavne v tom, ze s CZ znackama vznika narok na vignette pro parkovani pouze na omezenou dobu 6 mesicu. Takze bez garaze/soukromeho stani pak neni mozne ve meste bezplatne parkovat.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München