Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Ludia v Holandsku  (Přečteno 98583 krát)
v3s



Karma: 0
Příspěvků: 6



« : Květen 18, 2010, 04:37:06 pm »

Chodí sem vlastne niekto kto žije v holandsku? Zdá sa mi to tu nejaké mŕtve!
« Poslední změna: Září 07, 2010, 08:48:15 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Květen 18, 2010, 06:28:12 pm »

Ahoj,
je to nový web, bude to chvilku trvat. Trpělivost
Zaznamenáno
v3s



Karma: 0
Příspěvků: 6



« Odpověď #2 : Květen 26, 2010, 07:53:53 pm »

sranda tento web,nemcov plno, holandana ani jedného......bud sú pracovne vyťažený Škleb,alebo tu nikoho niet Hněv
Zaznamenáno
Brasule



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Červen 09, 2010, 11:31:07 am »

Cau lidi, uvazuji o praci v Holandsku. Muze mi nekdo poradit jak to vypada s praci, co stoji bydleni a bezny zivot(nakupy apod.) diky za jakoukoli informaci.
Zaznamenáno
v3s



Karma: 0
Příspěvků: 6



« Odpověď #4 : Červen 09, 2010, 12:38:56 pm »

Zdar, záleží či vieš jazyk(angl.nem.holand)-najlepšie ísť cez holand. agenturu. Bývanie drahé(najlepšie nájsť prácu pri nem.hraniciach a bývať v nemecku). Nákupy-dá sa vyžiť(odporúčam LIDL,C1000 atď) pozor na cigarety a alkohol-šetriť a šetriť
Zaznamenáno
Holandanka01



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Červen 21, 2010, 04:00:12 pm »

já teď úplně nově 3 týdny žiju v Amsterdamu, ale asi moc nepomůžu, ještě moc nemám přehled, nemám tu žádné kamarády a většinu času jsem s přítelem nebo ve škole. Ale už jsme aspoň zvládli zařídit takové věci jako zdravotní pojištění, banku, telefon, lékaře, přihlášení k pobytu... tak snad nejhorší papírování máme za sebou.
Zaznamenáno
legion07



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Červenec 10, 2010, 02:18:24 pm »

Cuzz najde se nekdo kdo mi poradi jak a kde vyridit papiry a pokece cesky??? Dik m.
Zaznamenáno
zuzkmetova



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #7 : Červenec 25, 2010, 10:53:20 am »

Tato stranka je super, ja sa snazim zit v holandsku a stranka mi pomohla. No ale trochu zivota by jej tiez pomohlo..
Zaznamenáno
Ortolano



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Červenec 28, 2010, 01:41:58 pm »

Jsem v Holandsku již tři roky, žiji však stále v komunitě Poláků, takže díky tomu jsem se ani nedostal do kontaktu s Čechy či Slováky, což je škoda. Je pravda, že Poláků je zde velké množství a v určitých oblastech mají možnost se scházet celými skupinami. Žiji na jihu Rotterdamu a jedna z možností, ja a kde se setkat s nějakými Čechy, je návštěva Českého centra v centru Rotterdamu (Westersingel 9), jednou měsíčně tam probíhá promítání českých filmů, případně tam lze ojediněle navštívit i jinou konající se akci. Určité akce probíhají také v Českém centru v Den Haagu, celkově jich však není mnoho.
Zaznamenáno
Andrea05



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Říjen 15, 2010, 11:28:27 am »


Ahoj, no ja mam tady pritele,takze tady jsem kazdy mesic na par dni, planuji se tady prestehovat zacatkem roku. Jestli tady nekdo ma nejake dobre zkusenosti ohledne prace, bydleni, cehokoliv co je spojene se  zacatkem tady, budu moc vdecna zjakeokoliv vase zkusenosti.
Zaznamenáno
JanaKriz



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #10 : Listopad 02, 2010, 01:56:18 pm »

Zdravím všechny Čechy a Slováky v Holandsku. Už k vám taky patřím. Přibližně čtyři dny. Škleb To znamená, že mám před sebou pěknou dávku byrokracie. Nevím co si myslet/Nerozhodný No ale nějak se tím snad prokoušu. Naštěstí bydlím, ale ta práce žejo.  Smutek Půjdu po ní co to jde a beru vše, tak kdyby jste náhodou věděli třebas o nějaké kavárně/baru, kde chybí obsluha, tak mi dejte prosím vědět. Snad se i potkáme. Rozhodně nehodlám vynechat bar U Josefa, tak možná tam. Mrknutí Tak hodně zdaru a života tomuhle fóru. 
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #11 : Prosinec 21, 2010, 01:37:29 pm »

ahoj prosímtě kde je ten bar u Josefa presne..zrhuba zkusim vyguglit.diky.
Zaznamenáno

:-)
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #12 : Prosinec 21, 2010, 01:49:08 pm »

Adresa je vlevo ve wiki pod "CZ-SK akce a srazy"
Zaznamenáno
Phaflinka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #13 : Únor 07, 2011, 09:38:16 pm »

Ahoj,

jmenuji se Pavla a budeme se od 01.03.2011 na 2 mesice stehovat z Düsseldorfu do Utrechtu  - kvuli prace.Zijou nejaci Cesi v Utrechtu? zna to tam nekdo?
Diky za odpoved.
Pavla
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #14 : Únor 14, 2011, 11:23:58 pm »

Zdravim, ja sem v Holandii treti tyden,nejdriv sem byl v Zeistu u Utrechtu a nyní bydlím Hoogvlietu v Rotterdamu.Sem tady pres agenturu a bydleni mam super  a prace je taky zatim dost. Par cechu a slovaku tady je ale zatim se rozkoukavam a pomalu poznavam okoli a o tomhle vikendu se chystam primo do r´damu. Tak jestli nekdo je pobliz tak se ozvete. Fiji z Liberce....Facebook  Jan Fiji Fiala Škleb
« Poslední změna: Únor 14, 2011, 11:25:29 pm od Fijis » Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München