Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Ludia v Holandsku  (Přečteno 97966 krát)
rostislav.martinak
Genemuiden



Karma: 0
Příspěvků: 1


tak nejak vypadam


« Odpověď #15 : Únor 27, 2011, 10:02:11 pm »

Ahoj panove a damy.Jsem v holandsku uz pet let a az ted me napadlo ze bych nasel nejakeho cecha nebo slovaka tady v Holandsku.Jsem z Genemuiden u Zwolle.Jste tady nekdo pobliz?Zasli by jsme na nejake to pivko nebo neco.Rosta
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #16 : Únor 28, 2011, 04:11:24 pm »

ahoj prosímte pres jakou agenturu si v tom Roterdamu?díky...potrebuju zmenu Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

:-)
lucyherilu



Karma: 2
Příspěvků: 8



« Odpověď #17 : Březen 02, 2011, 07:06:14 am »

Zdravím, jsem nová v Amsterdamu v oblasti Diemen, jsou tu v okolí češi nebo slováci? Vůbec nikoho tu neznám. Najde se tu někdo? Lucie
Zaznamenáno
DenisaPesku



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #18 : Duben 03, 2011, 02:22:05 pm »

Ahoj, jsem teď čerstvě v Holandsku, ve městě Schijndel. Je to poblíž Den Bosche, Eindhovenu a není to daleko od Tilburgu... Pracuju tady jako aupair a chtěla bych tu zhruba rok zůstat...Zatím jsem tu ještě nepotkala, žádného čecha a ni slováka a popravdě ani nevím, kde bych je měla hledat  Úsměv Takže pokud byste měl někdo zájém tak se mi můžete ozvat  Škleb Buď na mail peskova.denisa[zavináč]gmail.com a nebo si mě najděte na FB: Denisa Pešková   Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München