Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam aupair do cesko americke rodiny v Amsterdamu  (Přečteno 33557 krát)
kika653



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Červenec 31, 2010, 05:59:34 pm »

Hledam aupair do nasi rodiny - matka Ceska, otec American, dve deti ve veku 2 a 8 let. V Amsterdamu jsme novi a bydlime v Old South. Zkusenost s detmi je nutna, castecna znalost anglictiny tez, nekuracka. Ridicsky prukaz vyhodou ale neni podminkou.
Zaznamenáno
IrisSoleil



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Srpen 02, 2010, 09:57:37 am »

Dobrý den Úsměv
chtěla bych se ucházet o místo aupair ve vaší rodině :-) Je mi 26 let, praci aupair jsem již dělala, nyní pracuji v Autosalonu Lexus v Praze, jsem tu déle jak 2roky, ale chtěla bych změnu a vycestova zas z CR.......děti miluju, zkušeností mám spousty - není problém sehnat doporučení, nebo Vám dát přímo kontakty na maminky, kterým jsem mimca hlídala.....Budu se těšit na odpověd.
Irena
Zaznamenáno
kika653



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Srpen 03, 2010, 09:59:53 am »

Mila Ireno,
dekuji za odpoved. Jsem ted v Praze na kratsi dobu (a v Cechach do 16.8.) a rada bych s vami mluvila a pripadne se i s vami setkala. Muzete mi prosim zavolat na mobil 777 94 84 55? :Nebo mi napiste Vas kontakt a ja se ozvu sama.
Kristyna
Zaznamenáno
pája88



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Srpen 05, 2010, 09:14:46 am »

Dobrý den.

Moc se mi líbí Vaše nabídka na místo au pair. Rok jsem pracovala jako au pair v New Yorku (shodou okolností také v česko-americké rodině :-) a poslední půl rok jsem učila v mateřské školce v Praze.

Pokud byste chtěla, můžete mi napsat i na mail ( pzezulinda[zavináč]seznam.cz ).


S pozdravem,

Pavla





Zaznamenáno
Labutka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Září 15, 2010, 04:39:27 pm »

Bohuzel az ted jsem nasla Vas inzerat. Chtela bych vedet, jestli jste uz nekoho nasli pro svou rodinu. Pokud ne, velice rada bych se uchazela o toto misto ve Vasi rodine. Pochazim z Cech. Nekolik roku jsem pracovala s detmi v Nemecku a v Holandsku. Proto mluvim take dobre holandsky. Moje e-mailova adresa je Ivanka49[zavináč]hotmail.com. Dejte mi prosim vedet, jestli je toto misto jeste volne nebo obsazene. Predem Vam dekuji.
S pozdravem Iva
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München