Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Novinky v Listopadu - nová grafika, mapa uživatelů, autostop  (Přečteno 50013 krát)
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Listopad 08, 2010, 12:48:55 am »

Máme pár novinek:

1. Obrázky v levém bloku

2. Nová "mapa uživatelů"
- Dříve se některé piny mohly překrývat. Nyní se zobrazují blízké piny ve skupinkách.
- Nová možnost vyhledávání měst (v pravém dolním rohu mapy). Při vyhledávání můžete použít jak původní, tak český název, např. München nebo Mnichov, Zürich nebo Curych, atp.
- Celkové přesunutí mapy z fóra do portálu, kde se bude dále vyvíjet.
- Novou mapu jsem asi půl roku testoval, mělo by být vše v pořádku. Původní verze mapy ve fóru bude s nadcházejícím upgradem fóra smazána.

3. Autostop
- opraveny nějaké chybičky
- přidány nějaké další funkce, jako např. zvýraznění řádku při projetí myší a odkaz v městech, detail jízdy (z města, do města, datum) v titulku stránky
- přidány obrázky do bloku

---------------
Tak doufám, že se se Vám to líbí  Úsměv
Náměty či připomínky jsou samozřejmě vítány.
« Poslední změna: Listopad 08, 2010, 01:04:20 am od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Únor 13, 2011, 08:46:43 pm »

Tímto moc děkuji dvěma uživatelkám za nahlášení chybičky v mapě uživatelů.

Dneska byla chybička (po několika hodinovách) programátorem opravena.
Noví uživatelé můžou opět připíchnout pin do mapy uživatelů.


Zároveň by mi moc pomohlo, kdyby jste mi mohli na úpravy a další vývoj projektu přispět. Částka je libovolná, může být např. 5€.
Můžete přispět buď přímo na moje konto nebo nepřímo aktivním využitím některých služeb v lévém bloku pod názvem "Servis" (např. koupením letenky či jazykových kurzů).
Zde je taky přehled kolik bylo celkově přispěno a na co budou peníze využity. Můžete samozřejmě taky přispět svými návrhy.


Pokud narazíte na nějakou chybičku, tak mi prosím napište zprávu, ať to můžeme opravit.


Děkuji!!!

David

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München