Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Vymena ridicaku?  (Přečteno 126382 krát)
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #15 : Květen 07, 2011, 11:21:22 am »

vezmou ti ho a poslou do CZ, na svycarskym mas pak vzdau napsany cislo toho ceskyho. kdyz se pak vratis do cz, muzes si o ten puvodni zase hezky zazadat. pokud chces ale aby ti ten ceskej zustal, tak udajne musis na jizdy, znam par lidi, co delali jizdy pri vymene ridicaku a mohli si ceskej/slovenskej ponechat.
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #16 : Květen 07, 2011, 06:25:06 pm »

heh diky. trochu na hlavu:) no na jizdy se radsi podruhe nechystam, tak vezmu za vdek jen svycarskym:)
Zaznamenáno
Madmasoille



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #17 : Červenec 17, 2011, 01:25:45 pm »

Ahoj mam dotaz ohledne ridicaku jsem tady taky uz pres rok a ted jsem si ho sla vymenit s mesicnim spozdenim, rekli mi ze to bude hotovo do 2-3 tydnu jenze, ze mam zakaz rizeni do te doby nez mi prijde novy ridicak!Kamaradka to stihla do roku a dali ji kopii tak nevim co mam delat, jelikoz ridit potrebuji!!! Bez ridicaku mam strach jezdit nevim jestli jen dostanu pokutu nebo neco vic!!! Dik za radu
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #18 : Červenec 18, 2011, 07:08:23 am »

me rikali taky, ze to bude trvat tak dva tydny a za dva dny sem ho mela v poste! a ridicak sem si sama okopirovala a jezdila na nej, pry je to normalni jezdit na kopii (bylo mi ze vsech stran receno), ale jen v CH.pokud ale minimalne tu kopii nemas, asi bych si to neriskla sednout za volant a nakonec kdyby neco byt bez papiru uplne. ale jak sem psala na zacatku, sou vazne rychly! 
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #19 : Červenec 22, 2011, 06:18:41 pm »

me rekli tydne dva a jeste ten dne byl vyrizenej a druhej den v poste. jinak mi ale ceskej vzali a nedali nic,ani kopii. kdyz jsem se na to ptala,rekli,z ekdyby me zastavili policajti,mam rict,z emam ridicak na vymenu u nich a oni si to hne doveri a ok. takze ja ty dva dny (nez jsem vybrala schranku) jezdila bez nej, pac jsem momentalne na aute zavisla.

jinak potvrzeni u optika stalo 20CHF a vymena ridicaku 100CHF.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München