Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: RSS  (Přečteno 35287 krát)
redwolfm



Karma: 0
Příspěvků: 2


RSS
« : Březen 08, 2011, 10:42:09 am »

Ahoj! Oceňuji vaše služby a občas zkusím štěstí a podívám se, jestli náhodou v rámci toho, kam potřebuju jet, nenabízí někdo na těchto stránkách "přiblížení". Nechcete to nějak víc rozjet? Propagace by se dle mého dala udělat zadarmo a samo zprostředkování by tak taky bylo dobré zachovat. Při větší návštěvnosti byste mohli dostat víc z reklamy. Kdyby šlo udělat rsska na jednotlivá města, lidi by častějc narazili na vhodnou jízdu a třeba by je to i motivovalo k nabízení vlastních jízd.
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 08, 2011, 11:11:50 am »

Ahoj,
díky za názor.
RSS, tam zatím není, ale třeba časem může být pokud to rss ještě teda někdo používá. Je možná spíš jednoduchá integrace na jiné weby, jen to je třeba ještě upravit. Je možné dát taky odkaz na odjezdy či příjezdy z jakéhokoliv města, viz odkazy na největší města vpravo.
Nápadů na vylepšení je spousta, bohužel to je ale často omezeno schopností či cenou programátora, kterému to dám předělat.
Příjmy z reklamy jsou na autostopu nepodstatné, hlavně když to pomáhá.
Rád bych to víc rozjel. Jakou propagaci máte na mysli?
Díky
Zaznamenáno
redwolfm



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Březen 30, 2011, 07:29:07 pm »

Moc se omlouvám za pozdní odpověď. K věci. S pohledem na snadnost propagace jsem to asi přehnal. Podlehl jsem vlastnímu klamu a předpokládal, že by o takovou věc byl skutečně veliký zájem. Kdyby se například zavedla určitá věrnostní opatření, například nesmazatelné komentáře k průběhu domluvy a samotné jízdě, na který by samozřejmě mohla druhá strana reagovat - něco jako na aukru, nebo vašim stránkám bližším CouchSurfingu, tak si dokážu představit u svého okolí celkem zájem. Odtud sebeklam, že by stačilo jen si s přáteli o tom prostě pohovořit a tím o malé podstatné něco rozšířit klientelu této služby. Brácha mi k tomu nedávno přiložil nápad na určitou formu registračních karet, pak by mohl vzniknout systém solidně konkurující MHD a mohl by třeba dostávat i určité dotace od státu. V době neustálého tlaku na snižování emisí by si každá eko-aktivistická skupinka či strana mohla přidat ke jménu, že toto řešení podporuje. Něco oficiálně zaštítěnýho by už jistě mělo pořádný okruh uživatelů.. Úsměv Sny.. Smích
K RSS též pouze z mé zkušenosti. Mám okolo sebe pár lidí, co maj ty RSS čtečky, takže když každej den sednou k netu a aktualizujou to, sleze se jim tam soubor novejch článků, zpráv atd, který si přejou sledovat. Taky to používám a pro mne osobně by bylo prostě jen pohodlný, kdyby  se mi tam nový nabídky z/do toho mně blízkýho města zobrazovaly. To by bylo asi na bonus Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München