Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jak se žije Čechům ve Švédsku ?!?  (Přečteno 75962 krát)
Miru



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Srpen 16, 2011, 12:54:03 pm »

Vše o této úžasné a překrásné zemi. O zemi lesů, jezer, ABBy, Volva a blondýnek. Diskuse, zkušenosti, zážitky, komentáře a otázky  Úsměv
« Poslední změna: Srpen 16, 2011, 01:04:33 pm od David » Zaznamenáno
Miru



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #1 : Srpen 26, 2011, 07:26:29 pm »

Kolik pak čechů asi žije v této krásné zemi ?!? Úsměv ... moc o sobě vědět nedávají mi příjde. Já žiju v Ljungbyhedu v Jižním Švédsku s přítelem, který sem šel za prací. Pracuje jako autoelektrikář kamionů a já se tu mezitím učím vypilovat angličtinu, jelikož ji moc neumím a zde mám čas i možnost si ji zdokonalit  Úsměv Jinak Švédsko je krásná země, jsou tu velice příjemní lidé (nebo aspoň co mám zkušenost),krajině taky nejde nic vytknout. Určitě se tu najde spousta věcí, co mi tu moc nesedí, ale žít tu, je určitě zajímavá zkušenost. Planujeme to, pokud to půjde, tak maximálně na cca 2 roky, ale kdo ví, co bude. Hlavně tu zbožňuju ty jezera, řeky a rybníky. Kamionem jsme to procestovali do Örebra, kraj Stockholmu a autem část východního pobřeží. Moc se mi líbilo jet podél jezera Vättern a za západu slunce to je opravdu krásné. Zkoušela jsem najít někoho, kdo by byl taky tady v jižním Švédsku, ale zatím se mi nedaří. Tak třeba časem se podaří Úsměv
Zaznamenáno
Paola78



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Říjen 04, 2011, 05:56:57 pm »

Ahoj, našla jsem váš  inzerát :)a chtěla jsem se tě zeptat zda je těžké najít práci ve Švédsku. Taky patrim k lidem co premysli o premisteni se do Svedska na dobu neurcitou. Byla bych ráda s někým v kontaktu kdo tam žije...Šok) Pavlína
Zaznamenáno
janalor



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 17, 2012, 11:50:35 am »

Ja byvam vo Finsku, a tu tiez nie je vela slovakov a cechov. Praca sa tu dost tazko hlada, nakolko musite vediet super po finsky:) Inak si myslim, ze je tu super. Taka mala idilka a klidek
Zaznamenáno
milan.29



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Únor 04, 2012, 08:29:08 pm »

Zdravím. Jezdím s kamionem do Švédska už nějaký ten rok a poslední dobou si víc a víc pohrávám s myšlenkou přestěhovat se do této země na trvalo s rodinou. Uvítám jakékoli názory,rady a zkušenosti... Děkuji a přeji příjemný den...  Mrknutí
Zaznamenáno
kasper



Karma: 0
Příspěvků: 17



« Odpověď #5 : Září 07, 2012, 08:05:26 pm »

zdravím ,

potřeboval bych par informaci o švedsku  ,muže se mi ozvat někdo kdo tam žije  (Stockholm , Norrköping)
Zaznamenáno

Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit
Semper Fi
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München