Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj,nabízím zajímaví vedlejší příjem...  (Přečteno 28307 krát)
David.J



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Říjen 27, 2011, 09:16:34 am »

Ahoj..Mám vlastní dodávku ,(7EUR PALET) a podnikám v autodopravě..
Chtěl bych pracovat pro nějakou zahraniční firmu ale neumím moc dobře řeč abych si to sehnal sám ..
Proto jsem se obrátil na tyto stránky.Schaním někoho kdo by se mi pokusil sehnat práci v okolí bydliště i dál...Samozřejmě je to placená spoluprace ...
Tady v Čechách je to čím dál horší..
Má to i výhody..chtěl bych tak dvakrát do měsíce jezdit do Čech..Můžu vozit různé věci ,které v Holandsku nejsou..
Děkuji za přečtení teto zprávy a budu se těšit na možnou splupráci..
Ahoj David
Zaznamenáno
zuzkmetova



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Prosinec 19, 2011, 10:38:13 pm »

Ahoj,

neviem ci je to este platne ale ak chodite do holandska mala by som zaujem o prepravu nejakych osobnych veci..

vopred dakujem za odpoved,

s pozdravom,
zuzana
Zaznamenáno
David.J



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Leden 02, 2012, 06:33:33 pm »

Ahoj..,
do Holandska zatím nejezdim ..Stále hledám nějakou práci v logistice ,( transport,spedice)..
Kdyby jsi o něčem nebo o někom věděla tak mi dej,prosím vědet ...
Pak bych ti mohl vozit věci každy měsíc:))
Ahoj a ať se daří ..david
Zaznamenáno
Jakub56



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Únor 01, 2013, 10:09:51 am »

Ahoj Devide,
nevim zda jsi ještě aktualni ale mam pro tebe nabidku,jsem v holandsku konkretne Amsterdam uz přes rok,mam zde jiz nejake kontakty..a jsem schopen do sehnat praci i ubytko vse legalne..mam tady sve osobni auto a chystam se trosku zacit privydelavat a pak podnikat zaujala me tva dodavka tim by se moznosti rozsirili..pokud mas zajem o info dej vedet na email Diky Kuba
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München