Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj....Pracuje někdo v oboru autodopravy..?  (Přečteno 25258 krát)
David.J



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Listopad 08, 2011, 08:02:29 pm »

Pracuje někdo v oboru autodopravy ..?
Zaznamenáno
pavliku



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #1 : Listopad 26, 2011, 11:41:15 am »

ahoi davide,ja pracuju v doprave.v stim bys chtel poradit.gr paul
Zaznamenáno
David.J



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Leden 02, 2012, 08:37:16 pm »

Ahoj Paul,
dík moc za přečtení a odpovědi...
Šest let podnikám v oboru autodopravy..Podnikání v tomto oboru v Čechách je na velmi mizerné úrovni ,(nespolehlivé firmy,dlouhá splatnost,neplatící firmy a věcné handrkování ohledně zaplacení za práci ..Když to schrnu ,tak práce by v Čechách byla ale tak 50 % firem nedrží splatnost a jsem rád že mi po dlouhé době zaplatí ..Pořád jsem doufal že to bude lepší ale ono je to horší z horší ...Jezdil jsem čtyři roky (490 000 km)pro jednu společnost po EU..Mám Renault Master ,6-7 EUR Palet,3,80 x 2,30 x 2,00 DxVxŠ, 17,3m3,do 1900 kg,
nástavba je izolovaná ( ne plachta),pojištěni 20 000 ,- €...
Rozhodl jsem se že pokusím sehnat práci venku,tak zkouším i tuto cestu přes tento server.
Ohledně peněz ..Jsem si myslel že bych mohl platit z každé přepravy předem domluvené procenta..
Jde mi o to aby byla práce a obě strany byly spokojeny..
Děkuji za tvůj  čas při čtení této zprávy ..
Kdyby jsi o něčem věděl,tak mi prosím napiš a určitě se domluvíme ..
Ahoj David
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München