Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Švédsko - Práce ve Švédsku - bankovní konto  (Přečteno 46111 krát)
balhy21



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 10, 2011, 01:40:42 pm »

Zdravím všechny Čechy a Slováky žijící ve Švédsku. Chtěl bych založit diskusní koutek o problémech s kterými jste se setkali ve Švédsku a jak jste je vyřešili. Určitě spousta lidí narazí na problémy spojené s prací, bydlením, účty apod. tak aby to měli o něco lehčí. Problémů bude dost  Šok
« Poslední změna: Listopad 12, 2011, 12:06:48 pm od David » Zaznamenáno
balhy21



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Listopad 10, 2011, 09:14:25 pm »

Nikdo neměl žádný problém? No to je divné.Já narážím jen na samé překážky.....tak například:
  Přijel jsem do Švédska v dubnu letošního roku se společníkem který měl český živnostenský list a registraci na Skatteverket ve Švédsku a bankovní účet. Práce bylo dost, jen když přišlo na lámání chleba, což byli společné peníze, to byl problém!!! Jelikož jsem měl svůj český živnostenský a chuť makat ale né se hádat o vlastní peníze zařídil jsem si registraci na Skatteverket sám a začal makat. Problém se dostavil téměř okamžitě když jsem zjistil že mi neudělají účet v bance. Údajně přišlo nové nařízení pro všechny banky v zemi že nesmějí zřídit bankovní účet nikomu kdo nemá  personal nummber. Moc se mi to nezdá ale s mou angličtinou je to velice problematické. Máte někdo podobnou zkušenost? Nevím jak celou, pro mé podnikání, nepříjemnou situaci řešit. Nikdo nechce zaplatit hotově a už vůbec to nejde pokud zákazník využívá RUT avdrag. Poradíte mi někdo co s tím? Jestli tedy existuje řešení  Co???
Zaznamenáno
jurek



Karma: -1
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 08, 2013, 04:36:02 am »

Zdravim chtel bych se zeptat jestli nevis o nejake praci ve svedku ja uz jsem tam pracoval v fabrice a na farme tak cislo mam ale bohuzel se mi momentalne nedari sehnat praci tak se chci zeptat jetli o necem nevim a jestli tam jeste vube jsi.Ja jsem tam delala i natirani domku to mel ten farmar taky na starost ale bohuzel platil fakt malo a delat soboty nedele 5mesicu v kuse je maras tak uvidis jak se rozhodne diky Jirka
Zaznamenáno
jurek



Karma: -1
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Květen 12, 2013, 06:07:23 am »

Zdravim tak uz jsem si praci nasel na farme atak je to pohoda pro zmenu hledam spolucestovatele nejlepe holku na sezonu do svedska na zber sazeni atd.tak jestli se tady mezi vama najde nejaka pracovita cestovatelka 8)tak budu rad kdyz se ozve  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München