Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Životní náklady v Holandsku  (Přečteno 29286 krát)
PedroPo



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 15, 2012, 10:02:39 am »

Ahoj, dostal jsem nabídku na práci v Amsterdamu. Je to na full-time a u renomované společnosti. Můžete mi někdo poradit, kolik asi tak mám počítat, že dám měsíčně za bydlení, jídlo atp. Neplánuju si žít na vysoké noze, ale ani nechci nějak živořit = klidně budu sharovat byt, nějak rozumně dojíždět... Jen nevím, na kolik by mě to vyšlo Úsměv Díky za radu. petr
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #1 : Leden 20, 2012, 05:01:54 am »

4 tydny  je tak 600-800e Škleb
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Karpatyova



Karma: -1
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Únor 01, 2012, 12:58:21 pm »

tak tak, ak ti nevadi sharovanie, tak v Amstri by si byvanie mal za 800 zvladnut (neviem presne, byvam v Eindhovene a ten je o par stoviek lacnejsi - napr. ja mam za 800 plne zariadeny byt a s nikym nic nesharujem..). V NL sa frci na studenych obedoch. Vsade su jedalne a obed (chlieb+syr+polievka alebo salat) ta vyjdu na 2-3eura. Na veceru sa tu chodi skor prilezitostne, kedze teple jedlo v restike (priemernej) zacina tak na 15eurach. Potraviny by som povedala, ze su porovnatelne drahe alebo trochu drahsie, ale tu dost zavisi na aky standard si zvyknuty. Maju tu aj Lidl a ten je lacnejsi od ostatnych potravin. Mesacne naklady na internet+TV doma (tusim UPC by mali byt cca 50eur), ale ak budes sharovat byt, tak tam internet uz pravdepodobne bude.. daj vediet, ak ti este nejaka info chyba Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München