Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Rodinné prídavky  (Přečteno 22731 krát)
katka3101



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 07, 2012, 07:27:03 am »

Ahojte..chcela by som sa opýtať čo všetko treba na vybavenie rodinných prídavkov v nemecku ..môj kamarát je od apríla zamestnancom nemeckej firmy..jeho manželka s detmi žijú na Slovensku..veľa sa o tom píše na nete..ale ked sa človek do toho nevyzná nevie posudiť čo všetko vlastne naozaj k tomu treba..niekto spomína formuláre 401,411,potvrdenie o príjme od zamestnávatela ,o požiadanie žiadosti na familienkasse hm? aké všetky úradné doklady k tomu treba rodné listy detí atd? musia byť všetky tieto doklady , formuláre v nemčine alebo aj v rodnom jazyku? ako to vlastne je ? Možno by mi pomohol aj nejaký kontakt na Slovensku kto mi s tým dokaže poradiť ..Proste ak niekto má takúto skúsenosť kto to vybavoval a aj vybavil chcem pekne poprosiť nech mi to tu popíše..za rady a skúsenosti naozaj velmi pekne vopred ďakujem ..
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Květen 07, 2012, 09:42:10 am »

To nejdůležitější info je shrnuto ve wiki v článku "Přídavky na děti v Německu".
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München