Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nove kontakty, rady a skusenosti, praca a volny cas  (Přečteno 22090 krát)
peter.kulo



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 14, 2013, 04:40:21 pm »

zdravim, sme traja slovaci zijuci a pracujuci v nl vyse roka, pracujeme ako strechari cez nl agentury. tymto sposobom hladame slovakov, cechov ktory by sa popri praci a vo volnom case radi rozsirili tunajsie kontakty na rodakov, pokecali  aj o inom nielen o praci...Sme styridsiatnici so zmyslom pre humor, ktory radi cestuju a radi si vymenia skusenosti a rady, ktore sme tu doposial ziskali... Mrknutí
Zaznamenáno
Geronimo



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Březen 28, 2013, 05:15:57 pm »

Ahoj.Chtěli jsme se zeptat jestli by tam nebyla moznost sehnat nějaká práce pro zkušené zedníky taky čtyřicátníky.Pokud ano byli by jsme vděční za kontakt.Mame mezi sebou jednoho kamoša co umí německy.Pokud by nebýl problém napište,díky .Palo Mrknutí
Zaznamenáno
styrron
Host
« Odpověď #2 : Červenec 22, 2013, 06:27:26 pm »

zdravim, sme traja slovaci zijuci a pracujuci v nl vyse roka, pracujeme ako strechari cez nl agentury. tymto sposobom hladame slovakov, cechov ktory by sa popri praci a vo volnom case radi rozsirili tunajsie kontakty na rodakov, pokecali  aj o inom nielen o praci...Sme styridsiatnici so zmyslom pre humor, ktory radi cestuju a radi si vymenia skusenosti a rady, ktore sme tu doposial ziskali... Mrknutí

Ahoj,
zdravim bratry Slovaky a zaroven preji hodne uspechu ve Vasi praci tady v NL a taky tise a uprimne zavidim Úsměv
Ja jsem tady od zari minuleho roku a o praci trvalejsiho charakteru jsem nezavadila.Jelikoz nemluvim holandsky...pouze anglicky....hledam jakoukoliv manualni praci  nebo tip na agenturu ktera mi ji zajisti.Pokud by jste na neco nahodou narazili ...prosim Vas o info.
Dekuji predem.

Petra
Rotterdam

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München