Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9997476 krát)
jirike
Host
« Odpověď #735 : Leden 10, 2014, 06:30:03 pm »

Jirike ja som spokojny so zivotom len ma vedia nahnevat sedliaci typu Didi ktora hani svoju vlast....na taku primitivnost musim reagovat....

Ale tady nikdo svou zem nehanil Mrknutí
At ctu jak čtu nemuzu to najit.
Uz sem Ti psal jednou že nenapsala nic jineho nez co ty tady pises denne...
A pokud nemuzes zkousnout tu povidku... Smích
Tak uz radsi necti ani nic jineho Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #736 : Leden 11, 2014, 10:29:23 am »

http://www.cecu.de/armutsgrenze.html
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #737 : Leden 12, 2014, 08:15:47 am »

Didi neprehanas to?Zivot ma zmysel pre ironiu a neraz ti ludia ako Ty co su velki nemci sa raz vratia domov.

To si jako myslis, ze ja jsem autorem? To jem prevzala, z jineho webu! Ceskeho, samozrejme. A ze by se tam psalo moc lzi, se mi nezda.

Ubožačko, připadáš mi už něco jako nacistka. Vůbec nechápu, proč vůbec tu vypisuješ v češtině, jdi si psát se svými miláčky Němci hezky v němčině
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #738 : Leden 12, 2014, 08:20:42 am »

Jirike o zivote vies vsetko,len Ty...a spol..par ludi z tohto fora...to je jasne  Smích

Ne Hary, jen ja ne. Ziji tady tisice Čechů a Slovaku, ale buliš tady jen Ty a par dalších neúspěšných jedinců co se neumí smirit s životem který si sami vybrali... Úsměv

a u tebe by mě zajímalo, čím ty posuzuješ úspěšnost a neúspěšnost. Mě zrovna ty moc úspěšný nepřipadáš, zedník nebo co jsi, manželka prodavačka....
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #739 : Leden 12, 2014, 08:22:37 am »

Tak Haryku, abych si u tebe udelala voko, tak jsem se rozhodla, ze kazde rano po poslechu ceske hymny, za pritomnosti cele me rodiny, i meho muze , budeme pak svorne poslouchat jeste toto a budeme samozrejme take hlasite jak na lesy zpivat a houpat se do rytmu. Doufam, ze jsem si u tebe vylepsila profil! Škleb


http://www.youtube.com/watch?v=-sYoWsQP9JA

Jdi se fakt léčit, tady se teda sešel výkvět český společnosti, jen žasnu
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #740 : Leden 12, 2014, 08:41:09 am »

Jirike o zivote vies vsetko,len Ty...a spol..par ludi z tohto fora...to je jasne  Smích

Ne Hary, jen ja ne. Ziji tady tisice Čechů a Slovaku, ale buliš tady jen Ty a par dalších neúspěšných jedinců co se neumí smirit s životem který si sami vybrali... Úsměv

a u tebe by mě zajímalo, čím ty posuzuješ úspěšnost a neúspěšnost. Mě zrovna ty moc úspěšný nepřipadáš, zedník nebo co jsi, manželka prodavačka....

Ono to tam je dokonce i napsane jak sem to myslel.
Každý clovek je strujcem sveho osudu...
A narikat a plakat nad svou realitou je pro me totéž jako plakat sam nad sebou...
Pokud posuzujes úspěšnost podle dosaženého vzdělání Smích
Nooo... Tak to mluvi taky samo za sebe Úsměv

A Tve napadani ostatnich taky...

Zadal sem Te slusne at si me nevšímás.
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #741 : Leden 12, 2014, 11:19:50 am »

No,zase musím reagovat...

I zedník může být uspesny,pokud je to v zahranici,tak mu fandim,kazdy dela to co umi,nekdo rukama někdo hlavou...
Napadate se tady navzájem a přitom se to vůbec netyka tématu.

fandim vsem Cechum,co sem prisli,za lepsim životem,komu se tu nelibi,at se vrati domu,ja to rozhodne nebudu.

Uspesny rok 2014
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #742 : Leden 12, 2014, 11:23:48 am »


Ubožačko, připadáš mi už něco jako nacistka. Vůbec nechápu, proč vůbec tu vypisuješ v češtině, jdi si psát se svými miláčky Němci hezky v němčině

Doroto, jestli si myslis, ze se snizim na tvou uroven a zacnu tady s urazkami àla Hary, ci Dorota, tak to te musim zklamat. Ostatne ty sis jmeno, ktere k tobe dokonale sedi, dala sama. Mozna ti ho taky dal nekdo jiny, cemuz bych se nedivila.
 Ovsem musim te durazne upozornit, abys vazila sva slova, mozna jsi tak hloupa, za se domnivas, ze internet je anonymni, ale musim te opet zklamat, neni. Pokud budes pokracovat v tomto tonu, mohlo by se ti brzo stat, ze budes platit vic nez jenom 500 Euro, to ti garantuju.

Takze me pro priste vynech, ve vlastnim zajmu.
Zaznamenáno
Platinum



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #743 : Leden 12, 2014, 12:22:43 pm »

No,zase musím reagovat...

I zedník může být uspesny,pokud je to v zahranici,tak mu fandim,kazdy dela to co umi,nekdo rukama někdo hlavou...
Napadate se tady navzájem a přitom se to vůbec netyka tématu.

fandim vsem Cechum,co sem prisli,za lepsim životem,komu se tu nelibi,at se vrati domu,ja to rozhodne nebudu.

Uspesny rok 2014


Přesně tak, zedník, který nemá obě ruce levé a není líny, nemůže být neúspěšný. Ani v ČR.
Jen trouba si může myslet, že když studoval třeba v Plzni, že na něj všichni čekaj s otevřenou náručí.Smích

A jak jsi úspěšná Ty, Dorotko.foryou, jestli se můžu zeptat? Co děláš a jaké máš vzdělání? Jsi jistě velmi úspěšná, když se takto vyjadřuješ o ostatních, ale už dědeček mi říkaval, že řemeslo má zlaté dno.Smích A není nadto, umět si postavit barák vlastníma rukama. I to je úspěch. Ja to  neumím, bohužel.
 
http://www.welt.de/print-welt/article462351/Vom-Maurer-zum-Millionaer.html
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #744 : Leden 12, 2014, 01:43:42 pm »

Osobní úspěšnost o ktere sem psal = osobni spokojenost

A ja osobne si myslím,  že v tomto ohledu může byt úspěšnější,  tedy šťastnější i uklízečka a nemusi to mit nic společné s tim, je-li někdo zedník nebo inženýr. ..

Psal sem k tematu a k porovnání života v ČR a tady.

Panove Vam dekuji za podporu, sem obkladač a sem na to hrdy  Úsměv

Rusna přesně tak... Svoboda znamena i to, že komu se tady nelibi, muže se i svobodne vratit domů...
Ani ja s rodinou to nebudu Mrknutí

I ja fandim vsem krajanum, co jich tady je i všem nove příchozím a dodávám at se nedaji odradit par negativinima zahorklyma lidma....
Zaznamenáno
Liba



Karma: -1
Příspěvků: 2


« Odpověď #745 : Leden 12, 2014, 01:52:19 pm »

Dovolím si přeposlat článek,který se objevil na blogu iDnes.cz..Autorem je Soňa Svobodová.

Vítej občánku v zemi blahobytu, v České republice

Můj synu, píšu ti, abych nezapomněla, proč jsem tě odmítla vzít na vítání občánků. Snad to pochopíš a odpustíš mi.

 1. Dnes je ti 1 měsíc a jako občan ČR už dlužíš zhruba 120 tisíc Kč.

2. Prezidentem ČR je člověk, který se chlubí svou arogancí a zklamal i mnohé z těch, kteří si jej v historicky první přímé volbě zvolili.

3. Vlády ČR vytvářejí a podporují rasismus v zemi, konkrétně silné protiromské smýšlení. Špatnými zákony a systémem dávek, dvojím metrem a vytvářením nespočtu agentur pro začleňování, které celou situaci spíše zhoršují než zlepšují. Toto vše umožňuje romské menšině žít na úkor druhých a hájit svá práva na nicnedělání magickým štítem rasismu. Toto vše je pak příčinou rostoucí nespokojenosti mezi neromskými občany. Neviním romskou menšinu, viním vlády, že toto umožnily a umožňují.

4. Vlády ČR rozhazují a rozkrádají státní peníze a nikdo z jejich členů nenese přímou právní odpovědnost.

5. Vlády ČR podporují korupci ve všech oblastech života. Zrovna nyní se projednává případ Davida Ratha, který se jako jeden z mála "nechal nachytat".

6. Vlády ČR šetří na nesprávných místech. Důkazem je např. stav zdravotnictví. Ve státní porodnici kde jsi se narodil, měla zdravotní sestra na noční službě na starosti 22 pacientek, z toho 13 po císařském řezu, některé na kapačkách, všechno ženy s různými zdravotními problémy. Sloužila noční směnu sama a nikoliv poprvé. A to je jen jeden z mnoha příkladů špatného stavu zdravotnictví.


7. Tvoje vyhlídky na zářivou budoucnost a čestný život jsou denně zastíněny novými důkazy o "nepořádku" v této zemi.

Pokud se pozorně rozhlédneš kolem sebe, zjistíš, že ne vše je tak, jako jsem popsala. Možná se to za těch 15 let, než jsem ti dala tento dopis, změnilo. Přála bych si, aby to byly změny k lepšímu. Pokud se to nezlepšilo, zřejmě se zeptáš, proč jsem ti tento dopis dala, když už v ČR nežijeme. Právě pro výše uvedené důvody, kvůli kterým jsme se přestěhovali z východu na západ.
Soňa Svobodová|pátek 10. leden 2014 19:51|karma článku: 22,27|přečteno: 994 x
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #746 : Leden 12, 2014, 03:12:06 pm »

Liba mas asi moc velke iluzie o spravodlivosti na zapade...raz znej vytriezves..aspon dufam...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #747 : Leden 12, 2014, 03:14:37 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=vW0CCxFKHnI

toto si pozrite.....aby ste videli co sa za veci deju vo svete....
« Poslední změna: Leden 12, 2014, 03:59:27 pm od hary01 » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #748 : Leden 12, 2014, 04:32:13 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=vW0CCxFKHnI

toto si pozrite.....aby ste videli co sa za veci deju vo svete....

Video o tom jak si doktori v Americe delaji ze sve prace byznys.
A zaroven o tom jak pulka Ameriky chodi snad uz jen z principu k psychiatrovi a takrka za vsim vidi nejakou nemoc.... Smích
Takovyma kravinama se mas cas zabývat ?? No proti gustu...

Fakt dulezite video pro Čechy v Nemecku a v Čechách. ..
Kdyby si sem dal odkazy na vsechny veci co se ,, deju vo svete " asi by se musel rozšířit cely web Mnichov.de Smích

Život v Německu oproti Česku je tohle tema Mrknutí
« Poslední změna: Leden 12, 2014, 04:35:17 pm od jirike » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #749 : Leden 12, 2014, 04:54:53 pm »

Jirike pardon...nechcem Ti zakryvat tvoje ruzove pohlady na zapadnu civilizaciu...prepac  Smích
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München