Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zustatek na uctu  (Přečteno 35187 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Duben 21, 2013, 01:10:22 pm »

Mam ucet ve Sparkasse a momentalne jsem v cesku. Bohuzel jsem si nestihl zaridit internet banking a nemuzu tak zjistit stav konta. Existuje nejaky bankomat v cesku, ktery mi ho zobrazi nebo musim pouze do nemecka? Diky.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #1 : Duben 21, 2013, 05:37:58 pm »

Podle me je to funkce, kterou ti eventualne otvira banka (na zaklade smluv s jinymi bankovnimi spolecnostmi), pokud vubec. Muzes eventualne zkusit do nejake ceske pobocky Sparkasse zavolat, ale asi ti nic nereknou. Nebo muzes zavolat na pobocku sve Sparkasse v Nemecku a aspon se zeptat jak mas postupovat. Pokud mas mesicne platis neco za vedeni uctu a navic, jestli nepobyvas dlouhodobe v Nemecku a netisknes si vypis z uctu u terminalu, posilaji ti jej za nejaky poplatek na adresu mista bydliste, a to by se mohlo nemile prodrazit.
Zaznamenáno
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #2 : Duben 22, 2013, 05:10:30 pm »

Ak mas od nich EC-Kartu, napada ma takato figura:
Ked ides ku Bankomatu si vybrat peniaze, tak mas u niektorych bank aj volbu sa pozriet na stav uctu (a samozrejme nic vybrat nemusis). Skusil by som to u par Bankomatov roznych bank.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Duben 23, 2013, 09:25:33 am »

Podle mne zustatek u bankomatu v cizine nezjistis - to je jiny druh komunikace s bankou nez prosty vy ber...
Zkusil bych na tu pobocku zavolat a spise sebejiste zadat o zjisteni stavu uctu...s trochou stesti se te vyptaji na par osobnich udaju a pak ti to reknou.

Jinak je potreba na takove veci myslet drive naz odjedes [...ostatne stejne jako na tu vec s nemocenskou, doktory a Berufsgenossenschaft. Jen tak na nemocenske zmizet, tim si colvek zadnou velkou laskavost neudela - a Berufsgenossenschaft (ta by ti tu nemocenskou mela pri pracovnim uraze hradit) take ne - bude chtit kontrolovat tvuj zdravotni stav a kdyz se te nedovola, tak ti nejspis zastavi platby]
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Duben 23, 2013, 09:53:13 am »

Ja nikam neutekl. Ja jako ridic LKW nmam v nemecku bydleni a v aute marodit by asi neslo. Ja jsem byl uznany prace neschopnym jiz v nemecku na urazovce a mam nemecky nemocensky listek. Existuje dohoda s ceskem, ze oni uznavaji i ten cesky a to co rekne cesky doktor oni respektuji. Jaka bude praxe uvidim. S tou bankou nehnu, musim tam osobne. Nereknou mi nic ani do telefonu.
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #5 : Duben 23, 2013, 06:26:27 pm »

Kdyz jsem si zakladal novy ucet, tak po mne chteli abych si urcil nejaky heslo, ktere jim musim pokazde rict, kdyz s nimi resim neco telefonicky, takze pokud sis i ty zadaval nejake osobni heslo, pro pripadnou telefonickou komunikaci, tak by ti i po telefonu meli dat informaci kterou po nich chces.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #6 : Duben 24, 2013, 12:35:08 am »

Diky chlapci. Uz mam domluvenou schuzku na pristi patek. Neni jina cesta. Vezmu mladou do outlet centra v Metzingenu a zase pojedu domu s holym zadkem... Komu neni rady...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München