Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v Mnichově  (Přečteno 18247 krát)
Zuzanka23



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 23, 2013, 09:34:23 am »

Ahoj všem,

V Mnichově jsem už 5 měsíců a snažím se najít nějakou práci. V Čechách jsem pracovala tři roky jako účetní. Umím dobře anglicky a moje němčina je na úrovni B1-B2. Už jsem absolvovala první pohovor na sekretářku v právní firmě, ale tam mi řekli, že jsem  moc kvalifikovaná. Na pozici účetní sice zasílám životopisy, ale zatím samé negativní odpovědi. Mohl by mi prosím někdo poradit, kde mám nejlépe hledat práci? nebo neznáte nějaké mezinárodní firmy tu v Mnichově, kde nemusím mít plynulou němčinu? nebo případně, kde najít práci s češtinou?
Předem moc děkuji, už jsem trošku zoufalá.
Zaznamenáno
eurowork



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Duben 28, 2013, 10:51:32 pm »

Zdravim Vas, mela bych pro Vas praci od 15.05. u jedne Cesky v domacnosti  , pokud mate zajem tak mi zavolejte na tel 0157 85062782, nemcina se nevyzaduje vubec.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München