Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Byt ve Stuttgartu - jak postupovat?  (Přečteno 31313 krát)
mihaeel



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Srpen 11, 2013, 05:55:32 pm »

Zdravím všechny a prosím o radu.Potřeboval bych si pronajmout byt ve Stuttgartu z čech, abych se měl kde usídlit.Plánujeme odjezd s přítelkyní a naším prckem.Práci bych si sehnal na místě.Má někdo zkušenosti a poradil mi nejlepší postup a jak ten byt sehnat?Děkuji
« Poslední změna: Srpen 22, 2013, 01:26:24 pm od David » Zaznamenáno
Kapacita



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #1 : Srpen 13, 2013, 02:38:06 pm »

Ahoj,
my jsme byt hledali docela nedavno, takze se muzu podelit s docela cerstvymi zkusenostmi. Ale asi te nepotesim!
My jsme taky hledali ze zahranici - bydleli jsme v te dobe ve Vidni. Pokud mas vysoky rozpocet, tak to bude o neco jednoduzsi.
Na dalku a bez osobniho kontaktu ti ovsem nikdo byt nepronajme. My jsme to vzdycky delali tak, ze jsem na internetu ( hlavne immobilienscout24.de ) nasli inzeraty, domluvili si schuzku na vikend a pak v patek vecer sedli do auta a jeli 8 hodin do Stuttgartu, v sobotu prohlidnout ty byty a v nedeli zpatky.
Hacek c.2 je, ze i kdyz najdes byt, co se ti libi, tak musis nejdriv projit jakymsi vyberovym rizenim, jelikoz tu poptavka stale hodne prevysuje nabidku.
Hacek c. 3, kdyz uz si te teda majitel vybere, pokud sel inzerat pres maklere, zaplatis mu provizi 2,5 mesicniho najmu.
Pokud by te jeste neco zajimalo, klidne se ptej, rada pomuzu.
Zaznamenáno
mihaeel



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Srpen 13, 2013, 06:37:59 pm »

Moc děkuji za odpověď.Po pravdě jsem počítal s tím, že to nebude tak jednoduché.No, nakonec mooožná budeme mít byt zajištěný, tak uvidíme.Ještě bych se tedy při té příležitosti zeptal, jestli nevíte, jakou mám šanci na práci v této oblasti.Jsem vyučený zedník s praxí, životopis mám a mám i doporučení od bývalého zaměstnavatele.A jaké jsou reálné výdělky.
 Jinak děkuji ještě jednou za vyčerpávající odpověď na předešlé téma.
Zaznamenáno
Kapacita



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #3 : Srpen 14, 2013, 10:38:40 am »

S praci pres leto je to vzdycky horsi, jelikoz tu hodne frci brigady, ale co se zedniciny tyce, tak to ti vubec neporadim jak to tu chodi, nemam s tim zkusenosti a ani nikoho neznam abych se  zeptala na vydelek. Vseobecne muzu rict, ze Stuttgart je na tom, co se prace tyce, docela dobre, jelikoz je tu hodne velkych firem, hlavne ale automobilovy prumysl
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München