Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nette Familie aus München sucht AuPair ab sofort  (Přečteno 30156 krát)
Misxelka



Karma: 0
Příspěvků: 27


« : Listopad 29, 2007, 11:59:28 am »

Wir suchen ein fröhliches und zuverlässiges AuPair mit Deutschkenntnissen nach München. Wir haben zwei Jungs (drei und fünf Jahre). Die Arbeitszeit beträgt 30 h pro Woche (in der Regel 4 Tage / Woche, nachmittags), zwei Babysittingabende, die Wochenenden sind aber frei. Du bekommst, wie alle AuPairs in Deutschland 260€ / Monat, zusätzlich eine Monatskarte nach München und einen Sprachkurs.

Wenn Du Interesse hast, kannst Du Dich bei uns melden unter +0049-176-63224196 oder per eMail unter tanja_sindram[zavináč]gmx.de. Gerne könnt Ihr vorab unser jetziges Aupair Mädchen unter +0049-170-1183368 kontaktieren.

Je to fakt bezkonfliktna rodina. Cely cas budes sama pracovat bez dozoru. Musis si tvoj cas poriadne rozdelit tak aby si uz v piatok mohla mat volno. Je to super. A mas dost volneho casu nato aby si si nasla este nejake upratovania. Mozes mi kludne zavolat aj na pevnu 08944450888.

Budem sa tesit

                               Michaela
[/b]
Zaznamenáno
Anetta



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Leden 04, 2008, 11:22:58 pm »

Ahojky Miso, cetla jsem si tvuj inzerat a chtela jsem se zeptat, jestli je tvoje nabidka stale jeste aktualni. V pripade, ze ano, mohla bys mi napsat blizsi informace o rodine? Dik moc Anet
Zaznamenáno
Misxelka



Karma: 0
Příspěvků: 27


« Odpověď #2 : Leden 06, 2008, 12:38:05 pm »

Ahoj Anett...

Je mi to luto ale uz si rodina nasla novu au-pair... Co si sa neozvala skor...

Michaela
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München