Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jaká je "nej" zdravotní pojišťovna  (Přečteno 17853 krát)
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« : Prosinec 21, 2013, 06:57:05 pm »

Ahojte, při přečtení zajímavého tématu s "Podvodném jednání AOK" (http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=16273.0) se mi nechtělo spamovat dané vlákno a raději jsem založil nové.
Jelikož jsem také u AOK, tak nikdy člověk neví kdy to bude potřebovat.

Mám otázku trochu z jiného soudku.

Jaká zdravotní pojišťovna je "nej" a vyplatí se k ní přejít z AOK abych se předem vyhl případnému problému?


Děkuji Jenda
Zaznamenáno
nuisance



Karma: -1
Příspěvků: 54



« Odpověď #1 : Březen 03, 2014, 04:09:47 pm »

Ahoj Jedno,

AOK je v podstate dobra pojistovna. Jsem zde taky pojisten a nikdy jsem v dobe nemoci nemel potiz.
V pripade, ze onemocnis, tak na lekarem stanovenou diagnozu muzes marodit 6 tydnu a je hrazena 100% mzda - pak se zacne kratit. Pokud bys mel byt ale nemocny dele, tak at lekar proste zmeni diagnozu a bezi ti dalsich 6 tydnu. Dny se v danem roce scitaji. Takze pokud budes marodit s anginou mesic na jare a 2 tydny na podzim, tak to udela 6 tydnu. Pokud bys na ni onemocnel v zime, tak uz se ti krati davky.
Diskuzi na tema podvodne jednani jsem si precetl a neverim tomu.
Jak znam Cechy, tak bud neco nedolozili nebo prosvihli nejakou lhutu na neco :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München