Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dolů
 
Autor Téma: co s malym ditetem?  (Přečteno 577165 krát)
jirike
Host
« Odpověď #30 : Leden 22, 2014, 03:06:55 pm »

quote author=lalilala link=topic=16584.msg40353#msg40353 date=1390395400]


Hele, ty máš plnou pusu Kalouska a pravice, ale sám bereš socíální dávky, teď jsi se odkopal

Nevím jak si na to přišla, žádný davky nemám.
A nikdy sem neměl.
A přítelkyně je na normální mateřský s 11 mes. miminkem.

Jeji manzel tady pracuje a ona je doma s malyma detma ma normalne narok na socialku, proc by ne s 1,5letym ditetem.
A co nedostane tady musi doplatit CZ urady ale v zadnem pripade nesplnuji podminky pro vystěhování kdyz na tu materskou ma legalni narok Co???

Tady neco pro tebe hloupa zla Doroto...

http://eur-lex.europa.eu/cs/treaties/dat/32007X1214/htm/C2007303CS.01000101.htm

Nepobíráš, ale máš dobré znalosti, takže pobíráš. Pokud má rodina příjem 1200, tak se má prostě vrátit zpět do ČR a je to tak jedině správně. A nárok na mateřskou ta paní tady prostě mít nemůže, protože tu nepracovala a z manžel asi neporodil
[/quote]

Protoze mam znalosti, nekde sem to cetl, nebo slysel, tak pobiram ?? ?? Smích

No co na to rict, nez se poklonit Tve inteligenci Smích

Opet by se hodila slova o létající holubici Úsměv doktora Pstrosmajera... Smích
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #31 : Leden 22, 2014, 03:11:08 pm »

no jistě, já tyto znalosti nemám, tedy nepobírám žádné sociální dávky, to je zcela logické. Ono to už přichází, že cizince bez příjmu, na Hartz 4 atp. budou odesílat do jejich země.  A je to tak jedině správně, už je to i v našem okolí, jsi na Hartz 4, pobíráš příspěvky na bydlení? Buď si najdi práci, abys na všechno měj anebo šupem domů, to se budeš Jirike divit, jestli se tě to týká.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #32 : Leden 22, 2014, 03:14:42 pm »

Ano je to správně, ja souhlasim.
A v tomhle pripade je spravne to, že manzel tady pracuje a jsou pohromade.
Na to ma pravo uz z listiny zakladnich lidskych prav EU.
Pani ma na to narok tady protoze tady trvale zije s manzelem.
A CZ urad ji doplaci pripadny rozdil (treba i cely) protoze tam ma odpracovano.
Nic vic celou dobu netvrdim...

V jinem pripade holcina po vypovedi v Nemecku pobira podporu v Česku,  protoze tam celou dobu zila.
A Nemci by ji meli doplatit pripadny rozdil...
To je taky dle EU norem a zakonu.

Ne. Nebudu se divit, nijak se me/nas to netyka  Mrknutí
Prijem mame nadprumerny i bez mateřské.
Nechapu proc sem tahas jine lidi a zcela mimo tema.
Proc se porad navazis do nekoho kdo chtel radou pomoci
« Poslední změna: Leden 22, 2014, 03:19:31 pm od jirike » Zaznamenáno
Z.Mrhálek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #33 : Leden 22, 2014, 03:23:54 pm »

Už jsou na cestě, lalilala, tentokrát to vidím na déle než posledně. Začíná se to očividně zhoršovat.
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #34 : Leden 22, 2014, 03:27:31 pm »

Proč se tady vzájemě napadáte a řešíte zcela jiné téma???
Paní se ptala - vím,tak odpovím.
Nikdo nemá právo soudit tuto rodinu bez znalostí okolností proč tu manžel pracuje a zda se mohou vrátit.
V něčem máte pravdu všichni,ale stále je lepší,když tad vyrustá -byť s podporou státu a nás všech pracujících,jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.
Ty nás kolonizují,tam si obraťte svou nenávist-teda pokud máte odvahu
Pokud bude Česká komunita stále tak rozhádaná a budou tady lidé šířit nenávist a oproti tomu bude Arabská i Polská komunkita tak perfektně spolupracovat,seberou nám vždy ten chleba a my budem zobat jen drobky.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #35 : Leden 22, 2014, 03:37:07 pm »

Proč se tady vzájemě napadáte a řešíte zcela jiné téma???
Paní se ptala - vím,tak odpovím.
Nikdo nemá právo soudit tuto rodinu bez znalostí okolností proč tu manžel pracuje a zda se mohou vrátit.
V něčem máte pravdu všichni,ale stále je lepší,když tad vyrustá -byť s podporou státu a nás všech pracujících,jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.
Ty nás kolonizují,tam si obraťte svou nenávist-teda pokud máte odvahu
Pokud bude Česká komunita stále tak rozhádaná a budou tady lidé šířit nenávist a oproti tomu bude Arabská i Polská komunkita tak perfektně spolupracovat,seberou nám vždy ten chleba a my budem zobat jen drobky.

no sorry, ale to už jen kousek k rasismu (raději Čech než Arab atd.), to se mi nelíbí vůbec, všichni cizinci by měli odejít ze země, ve které nemají svoji státní příslušnost, pokud nemají dostatečné prostředky na obživu v té zemi, to je můj názor a nechápu, proč se tak vztekáte. Mě z toho vychází, že všichni, které to tak rozčiluje jen sociální systém zneužíváte.
« Poslední změna: Leden 22, 2014, 03:48:04 pm od lalilala » Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #36 : Leden 22, 2014, 03:53:19 pm »

Arabka přijede do DE s dětma v náruči a další se chystá porodit.
Dostane byt,dávky,oblečení,myčku,pračku,jezdí si autobusem zadarmo.

Vy tady osočujete krajana který chce poradit z toho že je příživník a ať se vrátí domů.

Já nevím ale asi vám utíká realita.
Rasista nejsem.Pracující kdokoli mi nevadí.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #37 : Leden 22, 2014, 04:00:03 pm »

A Doroto, žebrat o sociální dávky také česká rodina v Německu může? Pokud vím, tak přídavky na dítě dostávají, ale protože paní nemá žádný příjem a manželův příjem je nedostačující pro tak velkou rodinu, musí se paní vystěhovat do ČR, kde je jejich státní příslušnost a nakonec manželovi také nic nebrání, aby odešel s nimi, nakonec plat 1200 je fakt nic moc pro tolik lidí. Proč by je Němci měli živit?Co????  Pak to jen vše přispívá k nenávisti k  přistěhovalcům. Chci žít v cizně a nemám na to? Pak šupem domů. Smůla je, že v ČR jsou ty sociální dávky poněkud nižší.

Doroto, nikam se stěhovat nemusejí a nikdo je nikam lifrovat nebude. Pracují - dokonce, poděšeni, pracují více, nez jejich rodina snese - a ty tady jen nenávistně plantáš. Starej se hlavně sama o sebe a o to, zda a jak s německým systémem vycházíš sama a případně se same sebe ptej, zda se nacházíš v té správné zemi.

Až budou dole zvonit a před domem budou stát páni v bílém, nezapomeň otevřít, to bude pro tebe...


Katty...
Rasista nejsem.Pracující kdokoli mi nevadí.

někdo tu tedy asi píše pod tvým nickem...

...jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.
« Poslední změna: Leden 22, 2014, 04:02:58 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #38 : Leden 22, 2014, 04:01:43 pm »

A Doroto, žebrat o sociální dávky také česká rodina v Německu může? Pokud vím, tak přídavky na dítě dostávají, ale protože paní nemá žádný příjem a manželův příjem je nedostačující pro tak velkou rodinu, musí se paní vystěhovat do ČR, kde je jejich státní příslušnost a nakonec manželovi také nic nebrání, aby odešel s nimi, nakonec plat 1200 je fakt nic moc pro tolik lidí. Proč by je Němci měli živit?Co????  Pak to jen vše přispívá k nenávisti k  přistěhovalcům. Chci žít v cizně a nemám na to? Pak šupem domů. Smůla je, že v ČR jsou ty sociální dávky poněkud nižší.

Doroto, nikam se stěhovat nemusejí a nikdo je nikam lifrovat nebude. Pracují - dokonce, poděšeni, pracují více, nez jejich rodina snese - a ty tady jen nenávistně plantáš. Starej se hlavně sama o sebe a o to, zda a jak s německým systémem vycházíš sama a případně se same sebe ptej, zda se nacházíš v té správné zemi.

Až budou dole zvonit a před domem budou stát páni v bílém, nezapomeň otevřít, to bude pro tebe...

Tak se mi zdá, že tady hrabe více lidem  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #39 : Leden 22, 2014, 04:04:07 pm »

Až budou dole zvonit a před domem budou stát páni v bílém, nezapomeň otevřít, to bude pro tebe...

 Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb

Ježíši to je dobrý.To si musím pamatovat.
V mých depresích jsem zase jednou vybouchla smíchy.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #40 : Leden 22, 2014, 04:09:45 pm »

A Doroto, žebrat o sociální dávky také česká rodina v Německu může? Pokud vím, tak přídavky na dítě dostávají, ale protože paní nemá žádný příjem a manželův příjem je nedostačující pro tak velkou rodinu, musí se paní vystěhovat do ČR, kde je jejich státní příslušnost a nakonec manželovi také nic nebrání, aby odešel s nimi, nakonec plat 1200 je fakt nic moc pro tolik lidí. Proč by je Němci měli živit?Co????  Pak to jen vše přispívá k nenávisti k  přistěhovalcům. Chci žít v cizně a nemám na to? Pak šupem domů. Smůla je, že v ČR jsou ty sociální dávky poněkud nižší.

Doroto, nikam se stěhovat nemusejí a nikdo je nikam lifrovat nebude. Pracují - dokonce, poděšeni, pracují více, nez jejich rodina snese - a ty tady jen nenávistně plantáš. Starej se hlavně sama o sebe a o to, zda a jak s německým systémem vycházíš sama a případně se same sebe ptej, zda se nacházíš v té správné zemi.

Až budou dole zvonit a před domem budou stát páni v bílém, nezapomeň otevřít, to bude pro tebe...


Katty...
Rasista nejsem.Pracující kdokoli mi nevadí.

někdo tu tedy asi píše pod tvým nickem...

...jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.


Pracoval pan, paní začala, teprve, když jí pohrozili vyhazovem a 1200 E pro čtyřčlennou rodinu je v Německu hodně smutně málo. Nedivím se Němcům, že tady takové přistěhovalce nechtějí, je to tak. A zase doplním: MŮJ NÁZOR
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #41 : Leden 22, 2014, 04:12:09 pm »

Až budou dole zvonit a před domem budou stát páni v bílém, nezapomeň otevřít, to bude pro tebe...

 Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb

Ježíši to je dobrý.To si musím pamatovat.
V mých depresích jsem zase jednou vybouchla smíchy.

To je fakt dobrý Smích,přímo k popukání, možná i další úspěšná komedie by s tímto velmi komickým výrokem mohla vzniknout. Od Kleena by se dalo možná očekávat i trochu úrovně
« Poslední změna: Leden 22, 2014, 04:13:33 pm od lalilala » Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #42 : Leden 22, 2014, 04:25:22 pm »

Katty...
Citace: Katty  Dnes v 03:53:19 pm
Rasista nejsem.Pracující kdokoli mi nevadí.

někdo tu tedy asi píše pod tvým nickem...

Citace: Katty  Dnes v 03:27:31 pm
...jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.

Tím je myšleno proč dotyčné trápí jedno díte z Čech jehož rodiče zde musejí pracovat (pokud nebudou nedostanou nikdy nic ani v duchodu).
Pokud dotyčnému vadí přiživníci tak proč neřeší problematiku Arabů a nyní i Bulharů,kteří dostanou všechno a nikdo se jim nedovolí odporovat,natož klást podmínky jako práce atd.
Proč se dotčný rozčiluje proti pracujici rodině.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #43 : Leden 22, 2014, 04:32:30 pm »

Katty...
Citace: Katty  Dnes v 03:53:19 pm
Rasista nejsem.Pracující kdokoli mi nevadí.

někdo tu tedy asi píše pod tvým nickem...

Citace: Katty  Dnes v 03:27:31 pm
...jedno dítě České,než 6 dětí od jedné maminy Arabské.

Tím je myšleno proč dotyčné trápí jedno díte z Čech jehož rodiče zde musejí pracovat (pokud nebudou nedostanou nikdy nic ani v duchodu).
Pokud dotyčnému vadí přiživníci tak proč neřeší problematiku Arabů a nyní i Bulharů,kteří dostanou všechno a nikdo se jim nedovolí odporovat,natož klást podmínky jako práce atd.
Proč se dotčný rozčiluje proti pracujici rodině.

"Jehož rodiče tu musí pracovat"? To jako fakt? Jsou tady zase totálně nasazení nebo jak tomu mám poruzumět? Však oni už řeší problematiku Arabů, Bulharů, Rumunů, ale i Poláků, Čechů a Slováků. Nebo si myslíte, že pokud jste Češi jste něco lepšího než třeba Bulhaři? To snad ne. Např. Bulhaři jsou na tom zrovna úplně stejně jako Češi. A pokud paní pracuje a dosahují již určeného příjmu, tak je nikdo z Německa nepožene, to je snad jasné. Když nepracovala a chodila na sociálku,tak jí prostě naznačili, že takhle by to nešlo. A tato paní není jediný případ pokud vím.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #44 : Leden 22, 2014, 04:40:08 pm »

Tak jsem klikla na Helču a oni jsou dokonce 5ti členná rodina. Já chápu, že dnes se člověk musí otáček kde se dá, zvlášť, když si pořídí 3 děti, ale na druhou stranu se nedivím ani Němcům, že jim nechtějí tolerovat tak nízký příjem pro početnou rodinu
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München