Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce Kuchař - specializace HoV. Maso  (Přečteno 10917 krát)
Irridius



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 05, 2014, 08:57:34 am »

Zdravím, jsem mladý perspektivní kuchař (20let) mluvím plynule Anglicky a mám základy Němčiny jsem čerstvě vyučený s dlouholetou praxí v kuchyni (rodinnem podniku) kde se muj táta (kuchař) specializoval hlavně na hovězí maso tzn. Steaky, roastbeef atp. a tuto zkušenost mě do posledních detajlů naučil. Už pár měsíců se snažím sehnat práci v Nemecku (na místě vubec nezáleží) jsem odhodlaný jít do všeho od lopaty až po pánvičku  Kroutím očima s přesčasy problém nemám .. jsem takový ferda mravenec dokážu vám nahodit fasádu ale i zašít ponožky ... opravit jakoukoliv vadu s PC atp. Dokážu se poprat s jakoukoliv prací - čím je fyzicky náročnější tím jsem spokojenější Úsměv předem děkuji za jakékoliv nabídky a za dohozenou práci se samozdřejmě štědře odměním Úsměv předem Děkuji Daniel Hruška, prosím o kontakt hlavně na email: Irridius[at]email.cz
« Poslední změna: Březen 05, 2014, 09:22:48 am od Irridius » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München