Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám maminky s dětmi v okolí Paříže  (Přečteno 17379 krát)
Lucie92300



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 16, 2014, 01:35:42 am »

Ahoj,
Moc rada poznám česky mluvící maminku z okolí Paříže. Mám 8mesicniho chlapečka a 2letou holčičku. Rada něco podniknu např. i s dětmi..
Těším se!
Lucka
Zaznamenáno
Radka5611



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Duben 02, 2014, 03:26:11 pm »

Ahoj,
při hledání na netu jsem narazila na tuto diskusi. Jsem z Prahy, ale chystám se teď od soboty do pondělí 7.4. se svou 3-letou dcerkou do Paříže. Chci se zeptat, nevíte, zda je v neděli v Paříži pro děti nějaké vyžití?
A pak mám ještě jednu prosbu. Občas pro malou nakupuji oblečení přes Ebay, ale Francouzi nechtějí posílat do zahraničí. Hledám někoho, kdo by byl ochotný mi poskytnout svou adresu kdekoliv ve Francii, na kterou bych mohla nechat věc poslat - jedná se vždy o malou drobnost - šatičky, svetřík (cca 1x měsíčně). Věci jsou placené předem, takže je to bez rizika. A pak by dotyčný poslal věc do Česka - poštovné bych zaplatila předem na účet nebo přes PayPal... Najde se někdo? Nejraději taky maminka s dětmi...
 
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München