Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ich suche die Arbeit - Gastronomie, Hilfsarbeitt, Aufräumen, Hüten Kinder  (Přečteno 20231 krát)
zdrasa



Karma: 0
Příspěvků: 3



« : Březen 20, 2014, 10:35:09 am »

Hallo,
ich suche die Arbeit in München oder in der Umgebung von München. Ich bin 21 Jahre alt. Ich könnte in Gastronomie arbeiten, weil ich die Hotelwesen studieren hat. Aber ich könnte alles tun, z.B.: Aufräumen, Hilfarbeit in Haushalten, die Hilfarbeit den alten Leuten, die Kinder hüten. Ich studierte Spezialpädagogik. Meine deutsches Niveu ist B1. Und ich spreche Englisch im Grund. Mein Onkel sucht auch die Arbeit. Er ist 38 Jahre alt. Er ist der Koch von Beruf, aber er kann auch alles tun als ich. Er spricht English und Tschechisch.
Ich danke für Ihre Angebote.
Dobrý den,
hledám práci v Mnichově nebo v okolí Mnichova. Mám 21 let. Mohla bych pracovat v gastronomii, protože jsem studovala hotelnictví a turismus. Ale můžu vykonávat všechny práce např.: úklid, pomoc v domácnosti, pomoc starým lidem, hlídání dětí. Studuji dálkově speciální pedagogiku. Moje úrověň němčiny je B1. A mluvím základní angličtinou. Můj strýc hledá také práci. Je vyučený a pracuje v Česku jako kuchař, ale může také dělat ostatní práce jako já. Mluví anglicky a česky.
Děkuji za nabídky.
« Poslední změna: Březen 20, 2014, 05:29:02 pm od zdrasa » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1 : Březen 20, 2014, 05:52:20 pm »

Ahoj,

Nemcinu mas na zaciatocnicku velmi slusnu..ubytovanie v Mnichove mas?Je tu vela pekarni ktore hladaju predavacky ci ine firmi...len ubytovanie keby si mala v Mnichove.....a mozem ti dat adresy priamo na zamestnavatelov.-.. Úsměv
Zaznamenáno
zdrasa



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Březen 21, 2014, 11:25:47 am »

Ahoj,
moc děkuji za odpověď, ubytování bych měla možnost si domluvit prozatím u strýce v Moosburgu a musela dojiždět. Ale to bych zvládla. Nebo si seženu. Za ty adresy nebo nějaké informace bych byla moc vděčná:-) můj e-mail je zdrazilovasarka[at]seznam.cz
« Poslední změna: Březen 21, 2014, 12:45:10 pm od zdrasa » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München