Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Přihlášení k pobytu - souhlas majitele bytu  (Přečteno 50341 krát)
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« : Březen 31, 2014, 07:21:39 pm »

máme problém, mám nájemní smlouvu na byt, která je na moje jméno a na městském úřadě v Německu nechtějí přihlásit na tuto adresu moji dceru (je jí dvacet let), protože prý nemám souhlas majitele bytu, ale v nájemní smlouvě se píše, že manžela, rodinného příslušníka atd., který se mnou vede společnou domácnost do bytu k sobě vzít. Jakou máte zkušenost?
« Poslední změna: Březen 31, 2014, 07:29:05 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 31, 2014, 07:28:48 pm »

To vypadá spíš na nějakého přepracovaného úředníka. Ať se jde sama za sebe přihlásit k pobytu. Po mě teda nikdo nikdy nechtěl vidět nájemní smlouvu ani kolik lidí v daném bytě může bydlet.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #2 : Březen 31, 2014, 08:49:57 pm »

To vypadá spíš na nějakého přepracovaného úředníka. Ať se jde sama za sebe přihlásit k pobytu. Po mě teda nikdo nikdy nechtěl vidět nájemní smlouvu ani kolik lidí v daném bytě může bydlet.

Já už jsem se setkal, že chtěli vidět nájemní smlouvu na úřadě
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Duben 01, 2014, 04:04:48 pm »

To vypadá spíš na nějakého přepracovaného úředníka. Ať se jde sama za sebe přihlásit k pobytu. Po mě teda nikdo nikdy nechtěl vidět nájemní smlouvu ani kolik lidí v daném bytě může bydlet.

Já už jsem se setkal, že chtěli vidět nájemní smlouvu na úřadě
Už to tu někdo tvrdil, dokonce že úředníci posuzovali, zda v daném bytě tolik lidé smí/může bydlet, ale připojil bych se k Davidovi - v podstatě na to nemají právo.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #4 : Duben 01, 2014, 07:15:21 pm »

To vypadá spíš na nějakého přepracovaného úředníka. Ať se jde sama za sebe přihlásit k pobytu. Po mě teda nikdo nikdy nechtěl vidět nájemní smlouvu ani kolik lidí v daném bytě může bydlet.

Já už jsem se setkal, že chtěli vidět nájemní smlouvu na úřadě
Už to tu někdo tvrdil, dokonce že úředníci posuzovali, zda v daném bytě tolik lidé smí/může bydlet, ale připojil bych se k Davidovi - v podstatě na to nemají právo.
nárok na to možná nemají, jsou vpodstatě jen ohlašovna, ale když k pobytu nepřihlásí, těžko je přesvědčovat.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Květen 17, 2014, 10:13:53 pm »

samozrejme pri prihlasovani musis myt podpis majitele jinak to nejde
ja to povazuji za dobry jinak se tam muzou lidit prihlasovat aty je nedostanes pryc!
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #6 : Květen 17, 2014, 10:28:19 pm »

Kdyz jsem pomahala studentum shanet pres leto ubytovani v Mnichove, spousta se jich hlasila napred na nasi adresu, protoze jakmile prijeli, museli se jit kvuli praci prihlasit k pobytu. Bylo to i 10 lidi naraz. Dala jsem jim adresu, oni ji jen nahlasili a bylo to.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #7 : Květen 18, 2014, 08:44:50 am »

majitel o tom nevedel,bylo to nacerno
 protoze v tu chvyly by musel platit vyce dani,odvoz odpadku a jiny poplatky.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München