Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Je mozne zalozit ucet v Nemecku z Ceska?  (Přečteno 43356 krát)
dreamsis



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 27, 2014, 03:39:43 pm »

Je mozne zalozit ucet v Nemecku z Ceske republiky?
Nebo aspon jednou musim do banky prijit osobne?
Muzou mi posilat dopisy, platebni kartu atd na adresu v CR?
Existuje v Nemecku nejaka banka ktera nabizi ucet zdarma, bez poplatku jak to ma treba v CR Fio banka?
Dekuji predem.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Červen 27, 2014, 04:54:13 pm »

Do kazde banky se musi osobne a je jedno v jakem statu...
On-line předpřipravit to jde asi taky u kazde ale nejmene jednou se musi vsude.
A domnivam se (ale to nemam nijak podlozene) ze je potreba k uctu v kazdem statu i prihlaseni k pobytu zde.
O uctu uplne bez poplatku nevim, je to vetsinou vazane na jinou podminku treba pravidelny prijem v urcite vysi ale na tema poplatku v bance je uz tady temat hodne i nazoru a zkusenosti a tipu Úsměv
Vypisy a jine info z banky lze posilat na email taky snad vsude bez te klasicke postovni cesty... Nebo jsou banky kde to jeste nejde elektronicky ?
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Červen 28, 2014, 12:18:50 am »

https://www.db.com/czechrepublic/
Zaznamenáno
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #3 : Červenec 01, 2014, 09:17:09 am »

Napriklad Norisbank, zalozeni uctu elektronicky,ale overeni totoznosti u Deutsche Post,vedeni uctu je zdarma,korespondence na prani na mail,vyberu u Deutsche Bank zdarma. Nevim zda to jde s tim overenim totoznosti udelat i jinak.Norisbank treba v sasku nema vubec pobocku.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Červenec 01, 2014, 09:34:26 am »

Do kazde banky se musi osobne a je jedno v jakem statu...
On-line předpřipravit to jde asi taky u kazde ale nejmene jednou se musi vsude.
V Německu například ne - většině bank opravdu postačí ověření totožnosti přes PostIdent. Online vyplníš formulář, vytiskneš podklady i s PostIdent formulářem, šup na poštu. Tam zkontrolují doklady (u zahraniční občanky po mě většinou opravdu chtěli potvrzení o přihlášení v Německu - adresa v DE tedy podmínkou) a vše odešlou bance.
Od banky pak všechny podklady - včetně kreditních či jiných karet a PINů k nim - přijdou, rozdělené na vícero zásilek, obyčejnou poštou.

Jestli některé banky akceptují i klienty žijící v zahraničí, to zatím z praxe nevím.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jirike
Host
« Odpověď #5 : Červenec 01, 2014, 04:56:48 pm »

Protoze jsem o alternativnim overeni totožnosti nevěděl,  hluboce se omlouvam a Kleenovi dekuji za doplneni a info  Úsměv
A pokud dobre chapu tuto moznost tak to lze jen na německé poště, tedy opet nee z ČR. ..
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Červenec 01, 2014, 05:58:04 pm »

Protoze jsem o alternativnim overeni totožnosti nevěděl,  hluboce se omlouvam a Kleenovi dekuji za doplneni a info  Úsměv
To snad ani není potřeba... Úsměv

A pokud dobre chapu tuto moznost tak to lze jen na německé poště, tedy opet nee z ČR. ..
Na německé poště, jasně. Je také možné, že tak z principu nikoho se zahraničním bydlištěm neověří, jak říkám, nezkoušel jsem. Jen mám pocit, že vždycky nechtěli to potvrzení o přihlášení, leč naposledy jsem si ho prozíravě vzal a dobře jsem učinil.
Ale předpokládal bych, že se musí najít banka, která - byť s osobní návštěvou - klienta se zahraničním bydlištěm přijme. Možná člověk nedostane všechny úvěrové vymoženosti (povolené přečerpání-dispo, kreditkarta), ale účet by klapnout měl. Koneckonců když se klient odstěhuje do zahraničí, také ho z banky nevyhodí.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München