Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: dokument U1  (Přečteno 31448 krát)
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« : Únor 19, 2015, 04:21:58 pm »

Zdravím všechny
Chtěl bych se zeptat na dokument U1
Pracoval jsem téměř 3 roky v Německu ale z R.duvodu sem se vrátil.na proacovním uřadě v česku mi řekli že potřebují vyplněny dokument U1.
tak sem ho poslal do německa na pracák ale po měsíci a pul mi nic nepřišlo.
když sem tam poslal mail tak mi odpověděli tohle :

 zur Bearbeitung Ihrer Anfrage wird eine „Arbeitsbescheinigung“ (Muster sh. Anlage) – ausgefüllt von Ihrem deutschen Arbeitgeber benötigt.
Setzen Sie sich bitte mit der Fa. Kleingültl & Danner GmbH in Verbindung.
Nach Eingang der Arbeitsbescheinigung bin ich bemüht, den Vorgang umgehend zu erledigen.

psal(přeposlal mail) sem tedy ex šéfovi  aby mi to poslal a on mi odepsal toto :

ich habe die Bestätigung an das Lohnbüro weitergeleitet. Leider habe ich sie noch nicht zurück.

tak a ted nevím co dělat...zda musím čekat nebo napsat ještě na daňove do německa...
poradí mi prosím někdo?
děkuji za každou odpověd
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Únor 19, 2015, 04:39:10 pm »

Lohnbüro je mzdové oddělení ve Tvé bývalé práci - tam to visí, tam to musíš urgovat (případně u šéfa). Teď je na tahu Tvá bývalá firma. Dokud to tam nevyřídí, nemá velkou cenu pst nebo volat někam jinam
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #2 : Únor 19, 2015, 04:54:15 pm »

dobře děkuji,já si to myslel no budu muset počkat protože kontakt na tu mzdovou učetní v byvale firmě kontak nemám  Nevím co si myslet/Nerozhodný
ale ještě jednou za odpověd
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Únor 19, 2015, 06:13:44 pm »

Ve tvé bývale firmě nemá co viset. Mají povinnost to vyplnit a obratem poslat zpět na příslušný arbeitsamt. Neurguj žádnou účetní, ale napíš stížnost na centrálu arbeitsamtu v Norimberku. Uvidíš ja se věci pohnou kupředu. A mimochodem, já čekal na U1 asi 10týdnů a po stížnosti mi přišla 3x. :-D
Zaznamenáno
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #4 : Únor 19, 2015, 07:10:02 pm »

děkuji za odpověd.napíšu ještě jednou ex šéfovi a snad se to pohne
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München