Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12413506 krát)
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #570 : Červenec 22, 2015, 04:34:41 pm »

Křesťanství se všude vyučuje už dost dlouho.


A tim chce basnik rici CO?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #571 : Červenec 22, 2015, 04:44:35 pm »

Křesťanství se všude vyučuje už dost dlouho.
A tim chce basnik rici CO?
Za básníka mluvit nemůžu, ale za sebe říkám: že není nic tak divného na tom, když vyznavačům jiné rozšířené víry stát jako alternativu nabídne výuku právě té jejich.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #572 : Červenec 22, 2015, 05:24:15 pm »

No, tak napr. v Egypte by se asi hodne divili, kdyby se na skolach zacalo vyucovat krestanstvi, ac by dle tve teorie na tom nemelo byt nic divneho.
Taky by se dalo argumetovat navrch tim, ze islam se vsude vyucuje uz dost dlouho.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #573 : Červenec 22, 2015, 05:38:48 pm »

No, tak napr. v Egypte...
Tohle je stejně oblíbený, jako demagogický argument, fungující jen na voliče Sládka a Okamury.
Tady není Egypt a neplatí tu egyptskéhl právo či zvyky.
Tady platí práva naše, my si na nich také patřičně zakládáme a je zhovadilost je někomu upírat s poukazem na to, že "doma" by je také neměl. Když tu někteří přistěhovalci chtějí některé nám cizí praktiky své kultury chtějí zavádět, bráníme se. A najednou jsou ti některé dobré?
To bys tu mohla obřezávat černé holčičky s poukazem na to, že přesně to by je v Africe čekalo. Vím, že je to hnusný příměr ale je myšlen přesně tak, aby demonstroval stejnou zvrácenost toho, cos právě použila ty.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #574 : Červenec 22, 2015, 06:00:19 pm »

Kleena, Jirike, ti prostě nezklamou! Přál bych ti Kleena, aby, až budeš mít děti, nebo až Ti vyrostou, Tě hezky pochválili za tvé multikultisračky, co předvádíš. Teď, když je obzvlášť potřeba říkat rezolutně : MUSULMANY V EVROPĚ NE! Tak ty pořád plácáš ty své kokotiny. Jesatli chceš bejt moderní a zajímavej, najdi si proboha už jiné téma!Právě díky takovým pitomcům, jako jsi ty a podobní, jde a zřejmě uplně pujde slaboučká Evropa do kytek. Já už si přeju v životě jediný: Aby  musulmani  nezačali bezprostředně ovlivňovat muj život. Ale je to zbožné moje přání. Kdoví jak to bude tady na Východě vypadat za 10, 20 let.  (stačí navštívit muslimské země - Francii a GB)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #575 : Červenec 22, 2015, 06:11:04 pm »

Mne zase prijde hodne demagogicka Tvoje veta o tom, ze krestanstvi se vyucuje vsude dost dlouho. Prumerne myslici tvor by si take mohl myslet, ze tim "basnik" take asi mohl chtit rict, ze je cas na zmenu. Treba na vystridani. Proste ta veta je bud neumyslne nebo umyslne velmi nevhodne zvolena. Nebudu psat nic o zhovadilosti jako Ty.

Samozrejme jsem pouzila argument, ktery je mozna ponekud laciny, nicmene na  pravdivosti mu to presto neubira. Take nikde nepisi, ze nekomu neco chci uprit, k cemu by to asi tak bylo, kdyz uz tady stejne skoly na vyuku islamu ve velkem poctu  davno existuji, tak je jenom lepsi, kdyz to (snad) bude trochu pod kontrolou. (i kdyz tomu moc neverim).

Zbytek toho,cos napsal, jsem vubec nepochopila. (4 posledni radky)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #576 : Červenec 22, 2015, 06:23:00 pm »

Jen takova perlicka: myslim, ze sami "starousedlici" odlisne viry, napr. z Turecka, maji na celou problematiku odlisnejsi nazor, nez si nekteri slunickari vubec dovedou predstavit. Uzivam si jiz pres tyden kazdy den u zubare. Je tam Zahnarztgehilfin (prapotomek  tureckych Gastarbeiteru). Jak ta je nabrousena, kdyz na ne prijde rec a jak je tu nechce, to bych vam prala slyset.  Škleb
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #577 : Červenec 22, 2015, 07:59:40 pm »

Mne zase prijde hodne demagogicka Tvoje veta o tom, ze krestanstvi se vyucuje vsude dost dlouho. Prumerne myslici tvor by si take mohl myslet, ze tim "basnik" take asi mohl chtit rict, ze je cas na zmenu. Treba na vystridani. Proste ta veta je bud neumyslne nebo umyslne velmi nevhodne zvolena.
Mne to znelo tak, že keď sa na škole može oficiálne vyučovať náboženstvo,
v tomto prípade kresťanské (a to už dosť dlho), prečo by sa tam nemohol učiť aj islam?
v spolkovej krajine Sársko (Saarland) uz zaviedli vyucovanie islamu na vybranych zakladnych skolach
Navíc výuku islámu lze chápat i jako zbraň proti fundamentálům a blouznivcům - není nic horšího, než jsou-li jediné informace o tématu od někoho, kdo se ho chystá zneužít.
To mi príde ako rozumný argument - napríklad aj v reportáži, ktorú som tu už spomínala (o nemeckom mladíkovi, čo sa nechal zvábiť islamskými fundamentalistami) okrem iného práve islamské centrum sa snažilo bojovať proti vplyvu týchto fanatikov
« Poslední změna: Červenec 22, 2015, 09:23:03 pm od bajinka2016 » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #578 : Červenec 22, 2015, 08:06:50 pm »

Ja zastávam názor,že Európu si máme chrániť,ako naši predkovia.Najlepšie to pochopíte až si vaše dieťa zoberie islamistu a dieťa bude patriť jemu,ako sa to stalo už mnohým dievčatám zo Slovenska a Čiech.Potom ako starí rodičia možno pochopíte v čom je rozdiel a nedopustíte toto miešania viery,pretože sa to nedá .
Len rovnováha je to,čo nám prináša pokoj,každá nerovnováha prináša boj za prinavrátenie rovnovážneho vzťahu.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #579 : Červenec 23, 2015, 01:09:28 am »

Ze by toto byly ty zminene praktiky cizi kultury? Kroutím očima
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:19:04 pm od David » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #580 : Červenec 23, 2015, 06:45:30 am »

didi vies co by som najradsej urobil?zobral klenu a jahodu poslal do toho svincika a oni by upratovali po tychto opiciach kdeze su multi kulti...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #581 : Červenec 23, 2015, 06:46:16 am »

didi este som zabudol na jirikeho...ten by pratal s tvymi dvoma tak isto...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #582 : Červenec 23, 2015, 01:56:26 pm »

Mne zase prijde hodne demagogicka Tvoje veta o tom, ze krestanstvi se vyucuje vsude dost dlouho. Prumerne myslici tvor by si take mohl myslet, ze tim "basnik" take asi mohl chtit rict, ze je cas na zmenu. Treba na vystridani. Proste ta veta je bud neumyslne nebo umyslne velmi nevhodne zvolena.
Ta věta byla formulovaná tak jak byla. Stále věřím, že průměrně myslící tvor, tak jak jej chápu já, ji pochopí správně. Pokud ne, nejsme ve spojení a diskuse nemá velkou cenu, protože podobně "špatně pochopeno" už pak může být všechno.

Zbytek toho,cos napsal, jsem vubec nepochopila. (4 posledni radky)
Zkusím to ještě: podle toho, jak zní Tvůj výrok a velmi podobné všude jinde, dnes je velmi moderní být rozčileným spořádaným občanem, mi přišlo, že se chystáš říct imigrantům "jakápak práva, podívejte se, jak vypadají práva tam, odkud jdete". Přitom pomíjíš, že možná právě to, že tady práva jsou a tam ne, je důvod, proč jsem jdou.
Jistě budou i vyscánci a šiřiči bigotního islámu, ale o těch nemluvím, na ty stačí, když budeme trvat na dodržování zdejšího práva a nepo5ereme se hned z falešně pochopeného multikulti a pocitu, že nějakým uprchlíků něco dlužíme.
No, takže když těm přistěhovalcům upřeš práva s tím, že "doma" taková také neměli, rezignuješ tím právě na vymoženosti naší civilizace - právě na to, že tady práva jsou. Ta jsou pro všechny a ne je pro ty, kdo se nám zrovna líbí. Pokud tedy tady platí svoboda náboženského vyznání, je zvrácenost ji najednou začít někomu odpírat s tím, že bys ráda viděla, jak by taková svoboda fungovala například v Egyptě. Nejsme v Egyptě, jsme v západní Evropě a tady taková svoboda je. Pro všechny. Конец фильма.
To s holčičkami opakovat nebudu, to si možná přečti ještě jednou s klidnou hlavou, ale pro začátek bude asi úspěch, dokážeme-li navázat tady.

Kleena, Jirike, ti prostě nezklamou! Přál bych ti Kleena, aby, až budeš mít děti, nebo až Ti vyrostou,
A tenhle sprostý shluk buněk si říká kosmopolita? Kosmos opravdu není ta zaprděná díra, ve které sedíš...a ze zbytku jsi ještě evidentně moc neviděl.
« Poslední změna: Červenec 23, 2015, 01:58:31 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #583 : Červenec 23, 2015, 03:49:37 pm »


Zkusím to ještě: podle toho, jak zní Tvůj výrok a velmi podobné všude jinde, dnes je velmi moderní být rozčileným spořádaným občanem, mi přišlo, že se chystáš říct imigrantům "jakápak práva, podívejte se, jak vypadají práva tam, odkud jdete". Přitom pomíjíš, že možná právě to, že tady práva jsou a tam ne, je důvod, proč jsem jdou.
Jistě budou i vyscánci a šiřiči bigotního islámu, ale o těch nemluvím, na ty stačí, když budeme trvat na dodržování zdejšího práva a nepo5ereme se hned z falešně pochopeného multikulti a pocitu, že nějakým uprchlíků něco dlužíme.
No, takže když těm přistěhovalcům upřeš práva s tím, že "doma" taková také neměli, rezignuješ tím právě na vymoženosti naší civilizace - právě na to, že tady práva jsou. Ta jsou pro všechny a ne je pro ty, kdo se nám zrovna líbí. Pokud tedy tady platí svoboda náboženského vyznání, je zvrácenost ji najednou začít někomu odpírat s tím, že bys ráda viděla, jak by taková svoboda fungovala například v Egyptě. Nejsme v Egyptě, jsme v západní Evropě a tady taková svoboda je. Pro všechny. Конец фильма.
To s holčičkami opakovat nebudu, to si možná přečti ještě jednou s klidnou hlavou, ale pro začátek bude asi úspěch, dokážeme-li navázat tady.


Pises tady cosi o modernosti. Nepovazuji se vubec za rozcileneho, sporadaneho obcana, ktery vytrubuje neco ausgerechnet z toho duvodu, ze to ma "byt moderni".  Jiz v mladi jsem mela prezdivku kverulant. Malokdy jsem sla s proudem. Ale mozna, na rozdil od tebe, mam vic zachovan pud sebezachovy. To za prve.

Co se svobody nabozenskeho vyznani tyka, jak jsi prisel na to, ze ji nekomu odpiram? Je rozdil pozadovat napr., aby okamzite vsichni muslimove prestali byt muslimy (nebo je treba vyhladime) anebo nekomu umoznit za statni penize studovat koran. To totiz nema s uplatnovanim svobody vyznani naprosto nic spolecneho. Osobne se domnivam, ze vyuka nabozenstvi do skol vubec nepatri.

 A ne, v zadnem pripade nechci upirat prava tem, kteri na ne skutecne maji narok.
Pises tu cosi o svobode. Pak jiste take znas prislovi, ze  svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho. Mozna by ses mel zkusit zamyslet nad vyznamem tech slov.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #584 : Červenec 23, 2015, 04:07:11 pm »

Kosmos opravdu není ta zaprděná díra, ve které sedíš...a ze zbytku jsi ještě evidentně moc neviděl.

Take jsem nevidela ze sveta az tak moc, ani po tom netouzim. Ale co jsem videla, to mi nikdo nevezme. Napr. Vaclavske namesti v Praze, kde jsem napr. pred 30 lety mohla jit pozde v noci, aniz bych se musela bat vselijakych Arabu, Africanu, ..... a co ja vim, co se tam jeste vyskytuje, kteri prodavaji drogy, nahaneji kuncafty do bordelu apod.  Je to uz leta hnus a uz nedoufam, ze to bude lepsi.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München