Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12415545 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #585 : Červenec 23, 2015, 04:40:51 pm »

A ne, v zadnem pripade nechci upirat prava tem, kteri na ne skutecne maji narok.
Na zaákladní osobnostní a Ústavou daná práva mají nárok všichni, v tom je ten vtip.
Kdo myslíš, že by je mít neměl, musulmani a jiní přistěhovalci?

Pises tu cosi o svobode. Pak jiste take znas prislovi, ze  svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho. Mozna by ses mel zkusit zamyslet nad vyznamem tech slov.
Neměj strach, toto moudro znám a rád aplikuji.
jenže je potřeba ho nejen znát, ale i akceptovat jeho význam: to, že je někdo přistěhovalec a bude se teď ve škole možná učit Korán, to to tvých svobod nijak nezasahuje.
Tam zasáhnou tehdy, až ti začnou zakazovat chodit v sukni, nebo tě na ulici přetáhnou klackem. Zbavit svobod preventivně je, protože "by mohli", znamená, že naše vymoženosti degraduješ na "všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější". A to je špatně.

A aby nám tu přistěhovalci nezačali zavádět šaríu a podobné vymoženosti, ano, to je bod, kdy se naše společnost musí začít bránit. Až takové pokusy nastanou.
Do té doby, při ojedinělých výstřelcích nechápavých novoobčanů, musí zasáhnout náš justiční a policejní aparát - a nesmí se bát zasáhnout.
Tady možná máme problém, ale za ten nemůžou cizinci, za ten může dnešní politicky korektní připoXYanost.

Take jsem nevidela ze sveta az tak moc, ani po tom netouzim. Ale co jsem videla, to mi nikdo nevezme. Napr. Vaclavske namesti v Praze, kde jsem napr. pred 30 lety mohla jit pozde v noci, aniz bych se musela bat vselijakych Arabu, Africanu, ..... a co ja vim, co se tam jeste vyskytuje, kteri prodavaji drogy, nahaneji kuncafty do bordelu apod.  Je to uz leta hnus a uz nedoufam, ze to bude lepsi.
To je ovšem přesně případ zděšeného malého rozzlobeného občana. Ještě ti nic neudělali, ale jsou divní, černí a dříve tam nebyli.
Drogy prodávají proto, že je někdo kupuje. Navíc je to trestné, policejní aparát je jak zde, tak v ČR. Tak pokud chceš něco činit, starej se, aby fungoval a zasahoval a nestěžuj si neurčitě na "nějaké divné černé huby".
« Poslední změna: Červenec 23, 2015, 04:43:04 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jirike
Host
« Odpověď #586 : Červenec 23, 2015, 05:18:47 pm »

Africky rozdavaci vizitek jsou na Vaclavaku od roku 1990 (tedy 25let) a myslim ze nemaji s imigranty dnesni doby nic spolecne...
Nedela me problem slusne podekovat a odmitnout... Nebo ? Mrknutí
Posledni utocnik z Vaclavaku byl ze Slovenska pokud se nemylim Smích

Nechapu z ceho tohle momentální tema vubec vzniklo...
Imigranti proudi do Evropy 20, 30, 40 let a vzdycky se trosku prskalo a upozornovalo na mozne problemy s rozdilnou kulturou... Jiste. To je logicky.
Tak jich mame uz leta letouci v Evrope desitky milionu....
Taky fakt...

Ale proc to je problem dnes a proc tak medializovany ?
Proc se toci po netu tech par videi kolem dokola a dela se u toho takovy rozruch ?
A proc se toho nekteri tak chytaji ??
(A ventiluji sve nenavistne teorie)
V cem se zmeni Evropa prijde-li do ni par set tisic novych imigrantu - myslim vzhledem k tem milionum kteri tady uz jsou ?
Proste to nechapu.... A vidim v tom jen bublinu.
A sanci pro nekoho, nejak vynikat s ploty a sibenicemi...  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Nemam je rad taky ale tohle se me nelíbi...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #587 : Červenec 23, 2015, 06:21:00 pm »

Na zaákladní osobnostní a Ústavou daná práva mají nárok všichni, v tom je ten vtip.
Kdo myslíš, že by je mít neměl, musulmani a jiní přistěhovalci?

Narok maji jen ti, kteri jsou na uzemi legalne, ty mam na mysli. Ale kdo dneska odhadne, kolik ilegalu se v Nemecku pohybuje.  A policie, misto toho , aby delala praci obvyklou, nebude brzo mit nic jineho mit na praci, jak "oddelit zrno od plev".

Neměj strach, toto moudro znám a rád aplikuji.
jenže je potřeba ho nejen znát, ale i akceptovat jeho význam: to, že je někdo přistěhovalec a bude se teď ve škole možná učit Korán, to to tvých svobod nijak nezasahuje.

To se mylis, ja to musim spolufinancovat.



A aby nám tu přistěhovalci nezačali zavádět šaríu a podobné vymoženosti, ano, to je bod, kdy se naše společnost musí začít bránit. Až takové pokusy nastanou.
Do té doby, při ojedinělých výstřelcích nechápavých novoobčanů, musí zasáhnout náš justiční a policejní aparát - a nesmí se bát zasáhnout.
Tady možná máme problém, ale za ten nemůžou cizinci, za ten může dnešní politicky korektní připoXYanost.

To je ovšem přesně případ zděšeného malého rozzlobeného občana. Ještě ti nic neudělali, ale jsou divní, černí a dříve tam nebyli.

Ano, jsou divni, cerni a drive tam nebyli a hlavne jsou to kriminalni zivly, kterych mame i bez nich dost.  A pristehovaleckou politikou jich neubude, naopak. Ano nic mi neudelali, protze nejsem s odpustenim tak "blba", abych se promenadovala o pulnoci po Vaclavaku a cekala, kdy me kdo prasti po palici a obere.   Drive to riziko bylo zcela jiste daleko mensi.

Drogy prodávají proto, že je někdo kupuje.

Tohle snad ani nemuzes myslet doopravdy Kroutím očima


 Navíc je to trestné, policejní aparát je jak zde, tak v ČR. Tak pokud chceš něco činit, starej se, aby fungoval a zasahoval

Asi zrejme nestiha, protoze je nase multi kulti scena v cele s hodnymi Vietnamci pilne zamestnava. Takze ja se staram, aby misto honeni ilegalu mela vic cas na jine smejdy. Uz treba i tou osvetou zde.



a nestěžuj si neurčitě na "nějaké divné černé huby".

Nepodsouvej mi laskave neco, co jsem nikdy nenapsala. U nas se nesmi pouzivat ani slovo negr.
[/b]
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #588 : Červenec 23, 2015, 08:06:19 pm »

Africky rozdavaci vizitek jsou na Vaclavaku od roku 1990 (tedy 25let) a myslim ze nemaji s imigranty dnesni doby nic spolecne...
Nedela me problem slusne podekovat a odmitnout... Nebo ? Mrknutí
Posledni utocnik z Vaclavaku byl ze Slovenska pokud se nemylim Smích

Nechapu z ceho tohle momentální tema vubec vzniklo...
Imigranti proudi do Evropy 20, 30, 40 let a vzdycky se trosku prskalo a upozornovalo na mozne problemy s rozdilnou kulturou... Jiste. To je logicky.
Tak jich mame uz leta letouci v Evrope desitky milionu....
Taky fakt...

Ale proc to je problem dnes a proc tak medializovany ?
Proc se toci po netu tech par videi kolem dokola a dela se u toho takovy rozruch ?
A proc se toho nekteri tak chytaji ??
(A ventiluji sve nenavistne teorie)
V cem se zmeni Evropa prijde-li do ni par set tisic novych imigrantu - myslim vzhledem k tem milionum kteri tady uz jsou ?
Proste to nechapu.... A vidim v tom jen bublinu.
A sanci pro nekoho, nejak vynikat s ploty a sibenicemi...  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Nemam je rad taky ale tohle se me nelíbi...

Tak nekomu treba nevadi, ze se po Vaclavaku prochazi napr. smejd s nabitym samopalem (francouzsky hovorici), ktery zere sacky s kokainem.(Asi aby se nemusel delit s policajty, ne?Smích) A jeste mu pak zaplatime pobyt ve spitale. Fet, ktery samozrejme nekdo kupuje, jinak by chudinka nemel na rohliky.Co tady takovy smejd vubec pohledava? Byl 3x odsouzen a stravil 10 let ve vezeni!

Kolikpak tech imigrantu, co v Nemecku jiz jsou, jsou kriminalnici? No, male procento to neni. Statistiky jsem jiz predkladala. A ty nechapes, ze cim vic imigrantu, tim vic takovychhle smejdu? Nevzdelanych, linych, hledajicich jak nejsnadneji prijit k prachum. Opravdu to nechapes? Co je na tom k nepochopeni?
A nebude to par set tisic imigrantu, to uz se to taky probiralo.
http://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/policie-v-centru-prazy-zadrzela-muze-s-nabitym-samopalem/r~873b1e9cd7ba11e4b8ba0025900fea04/
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #589 : Červenec 24, 2015, 05:20:33 am »

Osvětou zde, mezi par uplne stejnymi imigranty ??  Škleb Smích

Byla tady zminena Francie a VB, kde jich je nejvic a...
Procenta jsou stejna...
Jak kriminality a ,,nemakacenku", tak vzdělání a uplne normalnich lidi kteri se zapojili, pracuji a nekteri i zastavaji vyšší posty...

Valka a genocida nedela rozdili a pokud smete nejake mestecko, nebo mesto, tak bez ohledu na to, kolik lidi se tam poflakovalo a kolik delalo ve fabrice...

Co se tyka te momentální ,,bubliny" tak nee, nikdo me to nevysvetlil, ani nicim nedolozil...
Pocty imigrantu jsou o neco větší nez v predchozich letech, stejne jako zadosti o azyl, ale ne tak, jak je to v te ,,osvětě" předkládáno...

A uz vubec ne v ČR v SR a jinde... kde je nepřizpůsobivých imigrantu např.  z vychodniho Slovenska X krat tolik, nez planovanych prijatych imigrantu z valkou postizenych oblasti...
Nedela z nich nikdo, vsichni jsou na socialce, ale sibenice a demostrace se nekonali... Mrknutí

Ne... Opravdu nechapu, vidim v tom populismus a u Okamury extra s jeho vyhasinajicim Usvitem, jen snahu se zviditelnit a oslovit tech par dalsich extremne pravicovych a delnickych apodobnych lidi...

Moc dobre si pamatuji hloucky a jedlotlivce postavajici na Vaclavaku pred r.1989.
Ty na socialce byt nemohli to je jasny, aby je nesebrali za přiživu, nic to nemeni na zbozi ktere prodavali, na te momentalni nebezpecnosti, kdyz pominu fakt jak posilovali nase devizove hospodářství. .. Mrknutí
A dalsi fakt je ten, ze dnes ovladaji tytez lidi celou ČR a maji o 6-9  nul na kontě vic... Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #590 : Červenec 24, 2015, 09:07:15 am »

To se mylis, ja to musim spolufinancovat.
To nemá nic společného se svobodami. Platíš daně státu a neexistuje žádná svoboda neplatit na imigranty či třeba hasiče.


...protze nejsem s odpustenim tak "blba", abych se promenadovala o pulnoci po Vaclavaku a cekala, kdy me kdo prasti po palici a obere.   Drive to riziko bylo zcela jiste daleko mensi.
Ano. A také auta byla menší, tráva zelenější...
O jaké době mluvíš? To není řečnická otázka, opravdu mne to zajímá!


Tohle snad ani nemuzes myslet doopravdy
No tak mi to vyvrať... Argumenty, prosím, nikoliv něčím podobně hodnotným jako "každý normální člověk ví..."



...U nas se nesmi pouzivat ani slovo negr.
U vás kde? nejsme v USA...ostatně ani tam to není zakázané. Jen riskuješ, že si o tobě leckdo leccos pomyslí. A dost možná ne zcela neprávem, jak se bohužel ukazuje.

...A ty nechapes, ze cim vic imigrantu, tim vic takovychhle smejdu? Nevzdelanych, linych, hledajicich jak nejsnadneji prijit k prachum. Opravdu to nechapes? Co je na tom k nepochopeni?
To jsou samé "pravdy" ze IV cenové...
Kde máš, kromě svého neurčitého nedobrého pocitu a aktuální mediální masáže pro takové vývody nějaké podklady?
Jistě, někteří uprchlíci či přistěhovalci se trestných činů dopustí - k zamyšlení ovšem je, do jaké míry sem s tím plánem přišli a jestli by nepomohla časnější integrace - seznamovat je se společností a hlavně - nechat je pracovat. Klidně nějaké jednoduché práce - v Itálii se mnoho z nich nakonec velmi dobře živí při sklizních. Tady jsou "odsouzení" k bezcílnému sezení na ubytovně, pracovat nesmí.
Možná by, místo stěžování a stavění čím dál vyšších plotů. stálo za to nechat je makat a začít získávat smysl nového života.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #591 : Červenec 24, 2015, 10:12:12 am »

To fakt nema smysl. Smích

Ano, platim dane statu, bohuzel, a skoro nic za to od nej nemam. Jen stat Bayern vydal za rok pres 3 miliardy Euro za utecence, doted jich prislo kolem 60000, do konce roku to bude  + - tak jednou tolik. Jeden Flüchtling stoji tedy kolem 100000 Euro rocne! Doted horelo priblizne 200 Asylantenheimu. Kolik jich jeste shori, co myslis? Myslis, ze Nemci jsou fakt tak blbi, ze si nechaji delat na hlavu?

http://www.welt.de/regionales/bayern/article142676258/Asylbewerber-kosten-allein-Bayern-drei-Milliarden.html


Jo auta byla mensi, trava byla min posrana od psu a kriminalita byla take mensi. A zejmena ta od cizincu. Nescetnekrat mensi. Ja jsem v te dobe byla uz davno dospela, vis? Ja jsem tu dobu zazila. A srovnavat par vekslaku a varicu perniku, kteri byli pod kontrolou, s tim, co se v Praze, potazmo v Cechach deje dnes, je opravdu smesne.

Co ti mam vyvracet? To, ze kdyby se fety nedovazely a nevyrabely  a nedaly se koupit pomalu jak cukratka v cukrarne, tak by asi bylo daleko min fetaku? Vyvrat mi ty, ze to tak neni!!!!!

Co by si kdo o mne mel myslet? Treba to, ze sveho syna vychovavam tak, aby z nej nebyl rasista, ale zaroven ze sebe nenechal delat vola? Proto manzela napominam, kdyz cernochy pred nim nazyva negr a bimbo?


Reknu ti to asi takhle: kazdy asylant, ktery se na uzemi, kde zada o azyl, dopusti trestneho cinu, je clovek, ktery se sem nikdy nemel dostat. At se ti to zda postavene na hlavu jak chce. A jako dusledek ma byt okamzite vykopnuti.
A co se smyslu zivota tyka, kdyby Nemecko, potazmo bohate zeme Evropy, melo poskytovat smysl zivota kazdemu, komu se doma nelibi, protoze si tam nevydela na nejnovejsi telefon a znackove hadry, tak nevim, jak by to dopadlo. Existuje nekolik  zemi, kde neni valka, ani lide nejsou nijak ohrozovani a presto sem lezou. Mame dost svych lenochu, kteri by se meli naucit pracovat.Na ty by se mel stat zamerit a ne jim cpat Hartz IV. Ti by take mohli pomahat pri sklizni, misto, aby se valeli doma.

http://zdechovsky.blog.idnes.cz/c/470402/udajni-uprchlici-nebo-pouze-ekonomicti-imigranti.html
« Poslední změna: Červenec 24, 2015, 10:38:34 am od diddi » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #592 : Červenec 24, 2015, 10:45:54 am »

Diddi, vykládáš blbosti.

Drogy se nekonzumují proto, že je kriminálníci nabízejí. Kauzalita je opačná. Stejně jako s prostitucí či s rohlíky. Jistě, do jisté míry nejspíš konzum stoupne se snadnou dostupností, ale tahle závislost podle mě bude jen nízká.
Hlavní je poptávka, způsobující nabídku. A čím větší kriminalizace toho kterého zboží ze strany státu, tím více kriminality a jiných negativních efektů se na to nabalí.
Podle mě by například trávu měl stát prodávat sám, trhnout na tom ranec peněz a vzít vítr z plachet kriminálníkům. Jistě, v dobrorozčilenokřesťanskoobčanovském Bavorsku to ještě chvíli zůstane utopií.

Jestli tvůj manžel říká černochům negři a bimbové, pak je to hlavně mezi ním a tebou, já osobně bych z toho vyvodil těžko vyvratitelné závěry o charakteru.
Synovi můžeš vysvětlit, že to tak není, ať už to táta říká, nebo ne - podobne jako neřveme na všechny, kdo jdou na červenou, že co si o tom mají myslet naše děti: prostě jim vysvětlíme, že to patří jinak a paní to dělá špatně. Svět se nemusí přizpůsobit potřebám naší výchovy.

Ale to už jsme daleko od původního tématu. Všichni jsme si jistě v mezičase udělali obrázek a já za sebe v této chvíli nevidím argumenty, které by zasluhovlay reakci.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #593 : Červenec 24, 2015, 11:16:34 am »

To o drogach jsou ale tvoje pouhopouhe domnenky, nicim nepodlozene, Kleeno.

Co se tyka meho manzela, tak usuzovat neco o jeho charakteru na zaklade toho, ze obcas nazve cernocha bimbem, tak to si take nezasluhuje ani komentare. Jen snad tolik, ze nevim, jak jsi prisel na to, ze kvuli tomu na manzela rvu?Co???

Ale vidim, ze argumentum, ktere jsou konkretni a autenticke, se zasadne vyhybas a pohybujes se radeji v teoreticke rovine, tudiz si ponechejme kazdy svuj obrazek a je to.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #594 : Červenec 24, 2015, 12:16:29 pm »

To o drogach jsou ale tvoje pouhopouhe domnenky, nicim nepodlozene, Kleeno.
Tu poklonu s gustem vracím Úsměv

Ad charakter: ano, ten se pozná podle maličkostí.

Konkrétní a autentické argumenty jsi zatím bohužel nepředvedla, jen mlžíš a mlžíš.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #595 : Červenec 24, 2015, 12:30:18 pm »

To o drogach jsou ale tvoje pouhopouhe domnenky, nicim nepodlozene, Kleeno.
Tu poklonu s gustem vracím Úsměv

Ad charakter: ano, ten se pozná podle maličkostí.

Konkrétní a autentické argumenty jsi zatím bohužel nepředvedla, jen mlžíš a mlžíš.

Tu poklonu vracet nemusis, nebot debata o drogach se rozvinula proto, ze jsem napsala, ze pocet deelaru (obzvlast z ciziny) od roku 1989 v Cechach zavratne stoupl. A to neni domnenka, to je fakt. To, kam si snazil odvest tema potom, cili zdali je na vine zvysena poptavka, ci nabidka se pohybuje v rovine spekulaci. Asi neco jako otazka, zda bylo driv vejce nebo slepice. Cili uplne zbytecne.

Vidim, ze tys odbornik absolutne na vsechno , i na charakter. Smích To, ze chovani cloveka treba muze formovat vychova a ta nema s charakterem nic spolecneho, to by te asi nenapadlo, ze? Jaky ma tedy charakter muj muz, kdyz nazyva obcas muze cerne pleti bimbo, hm?Mimochodem, dela to v neposledni rade i proto, aby me pozlobil, protoze vi, ze to nemam rada? Jsem velmi napnuta na tvoji odpoved.

Ad konkretni argumenty. Opravdu jsem zadne nepredlozila? A co napr. ten predposledni, o 3 miliardach, ktere jen Bavorsko letos vyda za uprchliky. Moc by me zajimalo, kolik z toho padne na ekonomicke zadatele o azyl, hlavne na ty, co nemaji zadne dokumenty. To neni argument? Cim prosim tebe mlzim? Ze jsem sem dala odkaz na clanek od poslance Zdechovskeho, ktery popisuje sve autenticke zazitky?  A cim jsem dal mlzila? Muzes to zkonkretizovat?
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #596 : Červenec 24, 2015, 06:01:08 pm »

Kleena, ty hlavo dubová! Zase jsi vedle. Žil jsem hodně let v USA, chvíli v Anglii a teď několik let v Německu. Takže o nějaký zaprděný díře radši pomlč. Ale o tom to tady není. Já jen jasně vidím, jak tito lidé(musulmani) nikdy nepřizpůsobí svůj život nám, oni totiž cítí moc dobře, jak je Evropa slabá. Toto není jinde možné. Proto jich také tolik z Evropy bojuje v IS. Protože v Evropě klidně vznikly skryté buňky a nikdo s tím nic nadělal. A nikdo při tom množství, co se sem hrne, nezjistí kdo má z nich jakou minulost. Nikde v Americe jsem neviděl tolik mešit, jako např. v  Německu, v Anglii, a nakonec i v Čechách budujou. Podívej se laskavě, jak se s nima umějí poradit v Australii, nakonec ani do Ameriky se jen tak nedostanou. Američani a Australani jsou taky lidi ze ,, zaprděný díry,, ? To se ti to provokuje z tepla domova a slušným platem, viď? Mně seš ukradenej , ale plácáš tady na toto téma a blbneš mladým hlavu. TAK UŽ SE NA TO VYSER!
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #597 : Červenec 24, 2015, 07:49:20 pm »

Kleena je jeden z mála rozumných ľudí v tejto diskusii a argumentuje veľmi dobre.
Myslím si, že je len dobre, ak v tejto diskusii plnej nenávisti voči imigrantom zaznievajú aj nejaké hlasy rozumu ...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #598 : Červenec 24, 2015, 07:52:12 pm »

Kosmopolito, rypalo se vzdycky, ale pokazde v mezich slusnosti...
Nevim kolik Ti je let, ale uz z prispevku je jasne, ze si velmi mnoho z nas pamatuje byvaly rezim, i kdyz treba jen okrajove... Tak ze sebe nedelej dedecka a z nas cucaky bez nazoru Mrknutí
Nikdo tady nikdy nepsal (az na par podsouvanych teorii) ze by sem chtel stehovat Islamsky svět. ..
Rec byla celou dobu o uprchlicich pred IS a podobnyma...
Ze se na to nabaluji ekonomicky uprchlici je prirozeny, ne ?
Vychcanci apodobni...
Ja proste verim azylove politice a tomu ze pres síto neprojde kazdy a ze se pomuze prevazne tem, kteri to doopravdy potřebují. ..
Vyzvedavat ostrovy je snadne, ale staci se podivat jak bojuje USA se svymi uprchliky a ja bych rekl ze taky velmi neuspesne...
Myslim ty z jihu.
Diskuse je to zajimava a poucna, nekazme ji urazkami a osobnimi utoky Úsměv
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #599 : Červenec 25, 2015, 09:31:37 am »

Jirike, Tak zaprvé: Jde oto: že tyhle debilní ,,havloidní,, kecy jak zvítězí ,,Láska a pravda,, který tu s Kleenou předvádíš akorát znejišťují mladší ročníky, kteří nemají příliš životních zkušeností. Tudíž přesně nevědí, jak k tomuto muslimskému nebezpečí se postavit.(nemají jednoznačný názor) To je celkem normální(to změní věk). Lidi tvého typu(+chytrolína Kleeny) se zřejmě nezmění. To je mi jasné. Ale aspoň proti Vám člověk se musí ozývat, protože ty své protievropskocivilizační názory od Vás se tu budou objevovat stále. VY DVA POKOJ NEDÁTE. Za druhé: než něco napíšeš, nepleť dohromady masovou imigraci musulmanů  do Evropy versus imigraci latinoameričanů do USA. (tito lidé jsou křesťané každým coulem a většina jsou potomci španělů a portugalců.) Žil jsem s nima v jedný čtvrti 2 roky. To jsou totiž lidi jako my. Uvědom si laskavě, kde je jádro problému!!!!! TAHLE MUSULMANSKÁ KULTURA V EVROPĚ NEMÁ VŮBEC CO DĚLAT!!! To, že jich tu jsou už miliony z dřívější doby, je už samo o sobě vrchol. A teď bys chtěl, aby přišli další miliony? Evidentně to nemáte v hlavě v pořádku. Těmito zvrácenými názory doslova POPÍRÁTE SVUJ KŘESŤANSKEJ PŮVOD (ať seš věřící, nebo ne) A HODNOTY NA KTERÝCH EVROPA CELOU DOBU STÁLA. Jak chceš s nima žít, když se snima nebudeme nikdy moci mísit? Nakonec i těm musulmanům je tohle jasné. Myslíš, že se Ti konečně rozsvítí? Nakonec nás z Evropy vyženou. A Jirike a Kleena budou čučet jak,, tele na nový vrata,, A nebo, ještě horší: budete konečně spokojeni Hněv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München