Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pojištěni v Německu,finančni poradce  (Přečteno 59555 krát)
tanik1
Host
« : Březen 01, 2009, 05:05:50 pm »

Potřebujete radu o založeni pojištěni/Haftpflichtversicherung ,krankenversischerung a.p./, nebo o změnu? Chcete koupit byt nebo dům? Založit stavebni spořeni? Nebo prostě nejakou radu? Jsem tu pro Vas!Žiji v Aachenu,když bude potřeba, napište mi telefon a jmeno, zavolam.když to bude do 100km i přijedu.
« Poslední změna: Březen 01, 2011, 04:54:25 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Březen 03, 2009, 12:52:37 pm »

Mila Tatjano...
neposilej mi, prosim, emaily s dotazy kdo jsem a odkud jsem atd. ...o pojisteni nemam momentalne zajem a nechci dospet k tomu, ze si kvuli takovymto ponekud "hloupym" emailum necham svoji emailovou adresu skryt...Diky Sarka
Ojojoj, tady je nekdo ostry jako britva. Co je hloupeho na dotazu odkud jsi? Asi ji to z nejakeho duvodu zajimalo, kdyz se ptala. I kdyz, tak jak znis, neni moc o co stat.

Pokud ti Tatjana poslal soukrome mail, odpovez ji co uznas za vhodne a nerozmazavej to tu prede vsemi, nikoho to nezajima - jak Tatjana asi spravne usoudila, kdyz ti zpravu poslala soukrome. Pouc se od ni.

Mail si klidne skryj - porad ti jeste pujde poslat soukroma zprava, kterou mailem dostanes - a my ostatni se vyhneme podobnym "kolegialnim" zpestrenim.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #2 : Březen 03, 2009, 01:59:29 pm »

no to je mazec co se tady vsechno rozebira Co???
Zaznamenáno

Dasa
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Březen 03, 2009, 03:20:44 pm »

Duvod me reakce, jejiho stylu i faktu, ze jsem ji napsal verejne, hledej jen a pouze ve svem (taktez verejnem) prispevku.

Bonz neni nic hezkeho a nikomu k nicemu neprispeje - pokud jim Tatjana bude chtit napsat, nijak je to pred tim neochrani.
Obchodni zajmy ma kdekdo a za zeptani se vybrane skupiny uzivatelu snad neni duvod hned hazet hnojem.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #4 : Březen 03, 2009, 09:36:26 pm »

Ja si taky myslim, ze neni vhodne oslovovat prihlasene na tomto webu emailem ci pres soukrome zpravy kvuli svym obchodnim zajmum.
A nevidim nic spatneho na tom, poukazat na nekoho, kdo takhle spamuje. Pokud Tatjana napise prispevek sem, nebo tu nekomu odpovi, tak klidne, ale soukrome maily mi taky vadi. Chakka se tu nikdy na zadne pojisteni neptala, takze nemohlo jit ani o soukromou radu na jeji prispevek.

Kdyby se me nekdo ptal kdo jsem a odkud jsem kvuli tomu, ze na mape vidi, ze bydlim za rohem, asi by mi to nevadilo. Ale pokud to chce vedet kvuli tomu, aby mi mohl nabidnout pojisteni, taky se asi vytocim.

A pokud Kleena nekomu neco vytyka, asi by se mel vyhnout tomu, pouzivat stejne prostredky jako ty, ktere se mu nelibi.

Zaznamenáno
chrto



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Březen 10, 2009, 12:43:42 pm »

ujo kleena sa nam tu zase hra na mudreho ojojoj daj sa liecit Škleb
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Březen 10, 2009, 01:13:48 pm »

ujo kleena sa nam tu zase hra na mudreho ojojoj daj sa liecit Škleb
No zato ty jsi prinosem pro vsechny. Dalsi prispevek o nicem tyden pote, co tema umrelo.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
chrto



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Březen 11, 2009, 01:34:58 am »

ale ujo vsak so vam uz psal ze sa mate liecit
 Škleb
Zaznamenáno
blejdaq



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #8 : Březen 11, 2009, 12:16:47 pm »

tak toto uz vazne hranici s imbecilitou, ked uz Kleena flamuje, tak to aspon ma uroven a vtip, ale Tvoje prispevky su nudne, ujo chrto
tento thread by sa mal zavriet..
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #9 : Březen 11, 2009, 01:53:20 pm »

Co takhle nejake nove tema zase Škleb to uz vypada pomalu jako nejaky slovni fotbal s jinymi pravidly Co???
Zaznamenáno

Dasa
Vlasta2097



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #10 : Červenec 02, 2010, 04:38:59 pm »

Dobrý den, měla bych zájem o uzavření stavebního spoření v SRN pro rodinu.Prosím o zkontaktování na e-mail:pasterova[zavináč]seznam.cz
Předem moc děkuji.Vlasta
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München