Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Stahovanie do Spanielska  (Přečteno 47085 krát)
Duri13



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 19, 2009, 02:22:29 pm »

Potrebujem sa prestahovat z Prahy do Sevilly, ale nechce sa mi platit 100.000czk stahovacej firme a asi ju ani nepotrebujem, nabytok nebudem mat ziadny. Akurat mam vela krabic (oblecenie, knihy, riady a kopec inych veci). Nejake veci nahadzem do kombika, ale na 1x to urcite nedam a tych 2700km sa mi zase viackrat otacat nechce. Zvazujem zaslanie tych krabic postou alebo nejak tak. Ceska posta zvlada balik do 30kg za asi 1700czk. Neviete niekto o nejakej alternativnej metode stahovania? Poslanie cez DHL mi tiez nepride extra lacne. Mozno keby existovala nejaka firma, co dovaza veci zo spanielska a tam ide prazdne auto, tak by som ho vyplnil. Alebo nieco podobne...Diky za tipy! Úsměv
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Listopad 22, 2009, 09:37:44 pm »

Ahoj, tak mas tady autostop. Jak vidim tak nekteri lide jezdi pravidelne do Spanelska. Mas i takove kteri se tim zivi a maji vetsi auto, jako napr. http://europebycar.wgz.cz ... Ikdyz rekl bych ze levneji to uz posles normalne postou.
Zaznamenáno
Duri13



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Listopad 23, 2009, 06:05:35 pm »

No jo, stop by tu bol, ale je to nespolahlive a nikto mi stopom neodnesie polku bytu. Specializovane firmy by boli fajn, ale to by som musel najst taku, ktora tam ide tak ci tak a nebude si pytat extra prachy za vodica a podobne ziskom motivovane polozky. Vidim to skor na tu postu...
Ale diky Úsměv
Zaznamenáno
jorge.j



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Prosinec 07, 2009, 10:04:15 pm »

Nazdar, no ja jedu na vanoce do CR to uz mam auto naplnene, ale zpet jedu kolem 6.ledna a dodavku mam prazdnou(je to ten nejvetsi renault mastr). Ja bydlim 1oo kilaku od Alicante, Sevilla je trosku dale ale dalo by se to vpohode zvladnout. Chapu tvoje obavy z okradeni, sam jsem slysel par historek, nejlepsi by bylo kdybys jel se mnou. No nevim jak to mas aktualni, no jestli mas zajem posli mi sms na moje cislo 0034 650886631 a ja ti zavolam zpatky.  Zdar Jura
Zaznamenáno
Duri13



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Leden 08, 2010, 01:12:47 am »

Jorge, diky za ponuku, ale este mi to je skoro, budem to potrebovat az koncom februara. Zatial to nemam kde v Seville zlozit. Ako vravim, vidim to na postu.
Zaznamenáno
vsimecek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Červen 08, 2010, 09:39:03 am »

Ahoj, doprava do Spanelska - nejlepsi je kontaktovat nejakou vetsi prepravni spolecnost, ja mam super zkusenost s firmou Cargo. Oni sice vozi stavebni materialy atd. ale casto maji v kamionu volno a veci vam po domluve odvezou. Dostanete i fakturu atd. - navic tyto kamiony jsou solidne pojistene. Ja jsem takhle prevazel motorku napr. a musim rict, ze cena byla uzasna a moto dorazilo v naprostem poradku na nejblizsi misto, kam se kamion mohl dostat. Tato sluzba neni standardne nabizena - cili kdyz budete volat a ptat se, budte velmi slusni - muzou se na vas klidne vykaslat, kdyz se jim nebudete libit Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München