Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám jakoukoliv práci  (Přečteno 56838 krát)
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« : Březen 08, 2012, 01:38:29 pm »

Dobrý den,

jsem 24 letý muž z Liberce, technický typ. Hledám jakoukoliv práci v Mnichově a okolí. Mám strojní průmyslovku, ovládám komunikativně anglický jazyk. Vlastním řidičsky průkaz skupiny B a jsem zkušený řidič + vlastní automobil BMW. Jsem fyzicky zdatný a rychle se učím novým věcem.

soukup-adam[at]seznam.cz

Děkuji za případné nabídky
« Poslední změna: Prosinec 07, 2012, 04:08:02 pm od soukupadam » Zaznamenáno
schren



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Březen 21, 2012, 02:41:05 pm »

Ahoj,

Delal by jsi i soustruznika nebo co presne umis? Umis nemecky?
Pokud by jsi mel zajem posli mi zivotopis v nemcine .
Nechci zadne penize !!!
R.Schroeterova[zavináč]web.de
Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #2 : Prosinec 07, 2012, 04:08:34 pm »

Opět aktuální
Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #3 : Leden 26, 2013, 06:14:37 pm »

nějaká práce začátkem jara?
Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #4 : Leden 26, 2013, 09:22:02 pm »

Není-li to tajemství, ta soustružničina ti nedopadla ? Ptám se proto, že jsme ze stejného města se stejným úmyslem  Mrknutí.
Pavel
Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #5 : Duben 01, 2013, 06:25:10 pm »

v Liberci se to už fakt nedá vydržet, pořád scháním
Zaznamenáno
Vilda77



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Duben 01, 2013, 08:36:10 pm »

Nejen v Liberci,u nás na S.Moravě je to taky bída,a jako stavař v téhle dlouhé zimě si ani nevrznu...Taky hledám práci v Mnichově,ale podle toho co říkali známi co tam bydlí,tak je to těžké i tam.
« Poslední změna: Duben 01, 2013, 08:43:34 pm od Vilda77 » Zaznamenáno
konakam



Karma: 0
Příspěvků: 39



« Odpověď #7 : Duben 02, 2013, 06:43:29 pm »

No v obchodě co dělám teď hledají někoho k oddělení nápojů.
Edeka Allershausen.....není to mnichov ale aspon něco. Pokud jseš aktivní stačí se jen podívat na firmy které dělají v tvém oboru...jestli nenabízejí pracovní pozice a psát a posílat životopisy, nejlépe s fotkou pěkným motivačním dopisem a vysvědčeními ze školy.
Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #8 : Leden 03, 2014, 10:45:13 am »

Stále aktuální
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #9 : Leden 03, 2014, 06:00:45 pm »

http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e1s1&_eventId_detailView&benc=VVWjTVNqy%2BWmYEkGFwxeZyg1LjDZ2CFa6m9fOGdKbwGEQFF3rkV1QQ%3D%3D&benc=akb%2BoHDW%2BTAmNBMalgTqOJHo77ZUcyNVaz278AVm3tcGcVa6YjsBO3VQ9va%2BDjnFyFpHwIY4qAs%3D&benc=soTZORIvk8EdujuPKEhURMayCtIo7rE251Ll3neVk7I8cpOfb2AF%2Bf%2B7%2Fnzeb0ExVRWu%2FQ00M0Ru28g77tZ0UA%3D%3D&benc=htqwyrCwnT%2B5aD6VW5YtX1%2FHRnUXdm0nJ2YPd5arIaZuFip6GDqC5w%3D%3D
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Leden 03, 2014, 06:02:54 pm »

Die DB European Railservice GmbH Ist eine 100 %ige Tochter der DB AutoZug GmbH. Die DB European Railservice (DB ERS) verkörpert die Kernkompetenzen Betreuung, Bewirtschaftung und betriebliche Borddienste im Nachtreiseverkehr des Produktes CityNightLine und ist verantwortlich für die Stellung des Servicepersonals sowie für die Entwicklung und Umsetzung eines Konzeptes im Service- und Gastronomiebereich an Bord der Züge. Unsere Mitarbeiter/innen betreuen als Servicemitarbeiter Fahrgäste in internationalen Nacht- und Autozügen mit Relationen nach Frankreich, Italien und Niederlande. Für die Abdeckung unserer Züge suchen wir Ende Februar 2012 befristet bis vorerst Ende November 2012 ¿ Weiterbeschäftigung mit Weiterqualifizierungsmöglichkeit möglich - für München ca. 10 Mitarbeiter/innen im Bereich Service/Zugbegleitung in Voll- oder Teilzeit. Ihre Aufgaben: ¿ Kontrolle der Fahrkarten ¿ Betreuung der Fahrgäste in unseren Schlaf- und Liegewagen ¿ Erteilung von Auskünften ¿ Verkauf und Abrechnung von Speisen und Getränken Sie bringen mit: ¿ Gepflegtes Erscheinungsbild ¿ Korrektes und freundliches Auftreten ¿ Selbständiges Arbeiten ¿ Hohe Belastbarkeit und Flexibilität ¿ Bereitschaft sowie gesundheitliche Eignung zur Nachtarbeit ¿ Kundenorientiertes Denken und Handeln ¿ gute Deutschkenntnisse ¿ Fremdsprachenkenntnisse ¿ insbesondere Englisch - von Vorteil ¿ gerne mit Erfahrung im Servicebereich Wir bieten: ¿ viel versprechende Zukunftsperspektiven bei der Deutschen Bahn aufgrund zeitnaher Weiterqualifizierungsmöglichkeiten für den Dienst im Eisenbahnbetrieb ¿ leistungsgerechte Bezahlung gem. tariflichen Bestimmungen; derzeit ca. 2.000 € monatl./brutto (Vollzeit einschließlich provisionsabhängiger Lohnbestandteile) ¿ Urlaubs- und Weihnachtsgeld gem. tarifvertraglichen Bestimmungen ¿Aufenthalt in interessanten und attraktiven europäischen Metropolen Sie fühlen sich angesprochen? Dann freuen wir uns auf Ihre vollständigen Bewerbungsunterlagen! Diese richten Sie bitte schriftlich oder per E-Mail an: DB European Railservice GmbH z.H. Frau Brunhorn Bahnhofplatz 2 80335 München e-mail: ursula.brunhorn[zavináč]deutschebahn.com Für telefonische Rückfragen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung: 089 ¿ 1308 1623 - Geforderte Anlagen: Lebenslauf, Zeugnisse

Veröffentlicht am
2012-01-05

E-Mail
ursula.brunhorn[zavináč]deutschebahn.com

Telefon
+49 89 13081623

Adresse
Bahnhofplatz 2, D-80335 München, Deutschland

Weitere Informationen
Ursula Brunhorn
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #11 : Leden 03, 2014, 06:03:51 pm »

Inzerat je stary,ale skus si poslat...zeleznice su velke...vzdy niekto da vypoved a ide prec...za poslanie Initiativbewerbung nedas nic....stratit nemas co,len ziskat.... Valím oči! Super!
Zaznamenáno
middo



Karma: -1
Příspěvků: 12


« Odpověď #12 : Leden 03, 2014, 11:37:04 pm »

Ahoj,
taky hledám jakoukoliv práci v Německu  Škleb. Jen s tím rozdílem, že nemám vyhraněné město. Já spíše razím práci v menším městě, ale není to podmínkou.
Mám za sebou přes 8 let v kanceláři, vloni jsem si vyzkoušel práci ve fabrice, ubezpečil jsem se, že se ještě rukama dokážu uživit a nyní hledám tedy nějakou práci za hranicemi. Je mi zcela jasné, že takto na dálku je to jen málo reálné, ale třeba nějakou náhodou se něco najde. Ale aspoň vím, že co neumím, to se dokážu naučit.
Mám sice jen chabé základy angličtiny, ale naštěstí němčinu mám teď na základní úrovni jen díky tomu, že jsem ji několik let nepoužíval. Takže se do toho případně za nějakou dobu dostanu, o to bych se nebál :-).

Tak se měj a držím palce při hledání

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München