Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12417411 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #195 : Červen 24, 2015, 10:20:41 am »

no rudo, tak to verím, s tou tvojou príkladnou pracovnou morálkou ....  Smích
že sa v práci idú o teba potrhať ... ako si všímam, kleena očividne maká ... kým niektorí tu ... ehm

Jahodo, jsou povolani, kdy clovek ma cas pres den, muze si zorganizovat praci podle sebe, muze mit tzv. home office, pracuje tehdy, kdyz ma zrovna zakazku, ktera jej na nejkou dobu zabezpeci tak, ze pak ma cas plkat na diskusich atd...
Moznosti je docela hodne a nevyjmenovala jsem vsechny.

Neni to jen osmihodinova pracovni doba bez prestavky nekde u pasu, kam asi maximalne dohledne tvuj zuzeny obzor. Smích
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #196 : Červen 24, 2015, 10:22:26 am »

vsak uved nejake detajly mojej pracovnej moralky, vsak ma poznas podrobne, vies kolko projektov rocne robim, kolko zarobim a tak ... poinformuj tupritomnych, nech vedia hehe

vsak zadefinuj vysku pracovnu moralnku, vysoka pracovna moralka je ked niekto chodi denne 8 hodin do roboty?
vies ako, niekto dokaze pracovat aj bez merania pracovneho casu hehe
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #197 : Červen 24, 2015, 10:27:42 am »

Rudo, co se tyka tech jizdenek, na to oni ani zadnou pomoc potrebovat nebudou, zcela jiste to budou delat/delaji jako tito ve Svycarsku.

https://www.youtube.com/watch?v=N7Nkj8l_k3Q

C se pracovniho vytizeni tyka, cervena bobule zase pobavila. Smích
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #198 : Červen 24, 2015, 10:28:49 am »

... jasné a ešte tú o Červenej čiapočke ... Mrknutí
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #199 : Červen 24, 2015, 10:29:58 am »

a že sa ozýva Hanička, ktorej nacistickú rodinu povyhadzovali zo Sudetov ....  Mrknutí
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #200 : Červen 24, 2015, 10:31:16 am »

a že sa ozýva Hanička, ktorej nacistickú rodinu povyhadzovali zo Sudetov ....  Mrknutí



Tak tohle uz jsi prehnala, ty ......., oprava, nebudu urazet to rohate stvoreni, protoze je chytrejsi a uzitecnejsi , nez ty. To jsem zvedava, co na to rekne ochrance lidskych prav, Kleena. Mrknutí
« Poslední změna: Červen 24, 2015, 10:33:01 am od diddi » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #201 : Červen 24, 2015, 10:32:12 am »

jahoda - vsak nemusis rozpravky, staci ked das fakty o mojej pracovnej moralke ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #202 : Červen 24, 2015, 10:33:15 am »

a že sa ozýva Hanička, ktorej nacistickú rodinu povyhadzovali zo Sudetov ....  Mrknutí

Hele Jahodo, drz se tematu o africkych emigrantech a netahej sem blbosti, jak je tvym zvykem. Kdyztak si zaloz svoje nove tema, kdyby se ti prispevky v nem  nelibily, tak to muzes smazat, a mas klid, ne?

Dneska jsi sem nasekala xenofobnich prispevku az hanba, nejdriv o Rudove manzelce a Polacich vseobecne, ted neco o nacisticke rodine a Sudetech, ze se aspon trochu nestydis.  Hněv
« Poslední změna: Červen 24, 2015, 10:34:18 am od Hair » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #203 : Červen 24, 2015, 10:35:29 am »

hair - to je jej klasika, ked mierne znervoznie haha
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #204 : Červen 24, 2015, 10:36:14 am »

Ja se jenom zcela uprimne divim, ze tohle si tady admin nechava a nezabrani tomu pristup sem.
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #205 : Červen 24, 2015, 10:41:00 am »

Ostatni si toho nevsimejte. Mrknutí
Jen takova mala vsuvka, pro jednu slepici, co sem chodi utrusovat minusy, ale je velmi zbabela/omezena na to, aby napsala nejaky smysluplny prispevek k tematu.  Ja jsem ta bezcitna potvora, co si s nekolika jinymi jiz pred lety "adoptovala" dite z Afriky a tak mu umoznuje vzdelani, aby nemuselo emigrovat do Evropy. Co delas ty?
blbosti?
Ostatni si toho nevsimejte. Mrknutí
Jen takova mala vsuvka, pro jednu slepici, co sem chodi utrusovat minusy, ale je velmi zbabela/omezena na to, aby napsala nejaky smysluplny prispevek k tematu.  Ja jsem ta bezcitna potvora, co si s nekolika jinymi jiz pred lety "adoptovala" dite z Afriky a tak mu umoznuje vzdelani, aby nemuselo emigrovat do Evropy. Co delas ty?

Ale Diddi, vzdyt vis, že tahle "slepice", jak ji spravne pojmenovavas, tady system karmy uz davno totalne znicila.
A od te doby plati: cim vic minusu, tim lepsi karma !!!  Smích
blbosti??
Ale jasne Hair, mne je to jedno, protoze vim presne odkud vitr vane, nicmene by me zajimalo, kdyz ji to tak rozciluje, ze jsme tu tak zli, co treba konkretne dela pro napravu veci. Ale na druhou stranu, ono je fakt lepsi, kdyz jen "trousi" a drzi zobak, to je fakt.Smích
blbosti???
Ale jasne Hair, mne je to jedno, protoze vim presne odkud vitr vane, nicmene by me zajimalo, kdyz ji to tak rozciluje, ze jsme tu tak zli, co treba konkretne dela pro napravu veci. Ale na druhou stranu, ono je fakt lepsi, kdyz jen "trousi" a drzi zobak, to je fakt.Smích

Posledni veta: .. souhlas, ano, tak nejak a jsme tomu vsichni radi  Mrknutí.
Tema je dost slozite, pravdepodobne tentokrat presahlo intelektualni uroven pravidlene prispevatelky, precejen se nejedna o nakup skolnich ucebnic pro prvni stupen  Smích.
Ale, zaplatpambu !!! Smích
blbosti?Co???
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #206 : Červen 24, 2015, 10:42:59 am »

Ostatni si toho nevsimejte. Mrknutí
Jen takova mala vsuvka, pro jednu slepici, co sem chodi utrusovat minusy, ale je velmi zbabela/omezena na to, aby napsala nejaky smysluplny prispevek k tematu.  Ja jsem ta bezcitna potvora, co si s nekolika jinymi jiz pred lety "adoptovala" dite z Afriky a tak mu umoznuje vzdelani, aby nemuselo emigrovat do Evropy. Co delas ty?
blbosti?
Ostatni si toho nevsimejte. Mrknutí
Jen takova mala vsuvka, pro jednu slepici, co sem chodi utrusovat minusy, ale je velmi zbabela/omezena na to, aby napsala nejaky smysluplny prispevek k tematu.  Ja jsem ta bezcitna potvora, co si s nekolika jinymi jiz pred lety "adoptovala" dite z Afriky a tak mu umoznuje vzdelani, aby nemuselo emigrovat do Evropy. Co delas ty?

Ale Diddi, vzdyt vis, že tahle "slepice", jak ji spravne pojmenovavas, tady system karmy uz davno totalne znicila.
A od te doby plati: cim vic minusu, tim lepsi karma !!!  Smích
blbosti??
Ale jasne Hair, mne je to jedno, protoze vim presne odkud vitr vane, nicmene by me zajimalo, kdyz ji to tak rozciluje, ze jsme tu tak zli, co treba konkretne dela pro napravu veci. Ale na druhou stranu, ono je fakt lepsi, kdyz jen "trousi" a drzi zobak, to je fakt.Smích
blbosti???
Ale jasne Hair, mne je to jedno, protoze vim presne odkud vitr vane, nicmene by me zajimalo, kdyz ji to tak rozciluje, ze jsme tu tak zli, co treba konkretne dela pro napravu veci. Ale na druhou stranu, ono je fakt lepsi, kdyz jen "trousi" a drzi zobak, to je fakt.Smích

Posledni veta: .. souhlas, ano, tak nejak a jsme tomu vsichni radi  Mrknutí.
Tema je dost slozite, pravdepodobne tentokrat presahlo intelektualni uroven pravidlene prispevatelky, precejen se nejedna o nakup skolnich ucebnic pro prvni stupen  Smích.
Ale, zaplatpambu !!! Smích
blbosti?Co???

Ne, to nejsou blbosti, to je jemne upozorneni pro ostatni diskutujici, ze jsi se opet aktivizovala, opet jsi si predelala svuj neblaze prosluly nick, v domeni, ze te nikdo nepozna,  a ze si maji vsichni na tebe davat pozor.
Takze k tematu samozrejme patri.  Smích
« Poslední změna: Červen 24, 2015, 10:44:20 am od Hair » Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #207 : Červen 24, 2015, 10:44:25 am »

hanička, však si sama písala, že máš rodinu zo Sudetov a samotní po 2. svet. vojne hladújuci Nemci ich nevítali zrovna s otvorenou náručou ... človek povedal, že osoba s takými korenmi by mala mať viac pochopenia pre utečencov, že ano?

A to vieme, že mnohí tí sudetskí Nemci neboli žiadni "baránkovia", že ano?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #208 : Červen 24, 2015, 10:45:00 am »

jahoda - ked uz ideme tocit o pracovnej moralke tak spomen na porovnanie aj nieco o sebe, ja som skoncil studium v juli 1992 a odvtedy som nebol ani jeden den nezamestnany (10 rokov som ako zamestnanec pritom platil aj prislusne odvody do "Arbeitslosenversicherung")

u teba to ako vyzera, kde teraz robis ? ;-)
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #209 : Červen 24, 2015, 10:48:53 am »



A to vieme, že mnohí tí sudetskí Nemci neboli žiadni "baránkovia", že ano?

a ktovie aky velky je podiel vrahov a kriminalnikov medzi tymi, co prichadzaju ako utecenci z Afriky a stazuju sa, ako tam boli prenasledovani ...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München