Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12463868 krát)
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #450 : Červen 29, 2015, 08:52:50 pm »

bjetka - niektori utecenci vraj rozhoduju o zenach, ci su slapky alebo nie (a ted aci su menejcenne ako oni ci nie), napr. podla toho, ako sa obliekaju ...

Ano, zrovna jako tak jak kdejaky bavorsky dedek, kdyz vidi v S-Bahnu zahalenou zenskou, trousi nemistne poznamky o tom, ze pod hidzabem skryva podlitiny, ktere ji privodil miluji manzel svoji laskou  Vyplazuji jazyk
Nemky, a snad ji jine Evropanky, jsou silne zeny, na to aby se tim nechaly nejak deptat. Islamska spolecnost je machisticka, zrovna tak jako je macho kazdy druhy postarsi Francouz, Spanel, Rek nebo muj cesky deda. Ja mam natrenovany takovy prijemny pohled, z nehoz ma adresat vycist, ze bych mu nejradsi neco usmikla, pohoda jazz Mrknutí
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #451 : Červen 29, 2015, 09:06:38 pm »

bjetka - no ano, vsade su "machovia", ti moslimski ale  nejako casto kvoli svojim nazorom vrazdia .... (alebo su schopni nechat zavrazdit, trebars aj vlastnu dceru, ked ma ine nazory ...)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #452 : Červen 29, 2015, 09:31:33 pm »

bjetka - niektori utecenci vraj rozhoduju o zenach, ci su slapky alebo nie (a ted aci su menejcenne ako oni ci nie), napr. podla toho, ako sa obliekaju ...

Ano, zrovna jako tak jak kdejaky bavorsky dedek, kdyz vidi v S-Bahnu zahalenou zenskou, trousi nemistne poznamky o tom, ze pod hidzabem skryva podlitiny, ktere ji privodil miluji manzel svoji laskou  Vyplazuji jazyk
Nemky, a snad ji jine Evropanky, jsou silne zeny, na to aby se tim nechaly nejak deptat. Islamska spolecnost je machisticka, zrovna tak jako je macho kazdy druhy postarsi Francouz, Spanel, Rek nebo muj cesky deda. Ja mam natrenovany takovy prijemny pohled, z nehoz ma adresat vycist, ze bych mu nejradsi neco usmikla, pohoda jazz Mrknutí


Akorat, ze ten bavorsky dedek, jak ty ho uctive titulujes, nebude zrejme daleko od pravdy. Doporucuji ti peclive si prostudovat Herkunft/puvod obeti tzv. vrazd ze cti, ktere se odehraly v Nemecku. A samozrejme taky vrahu. Myslim, ze tvuj pohled by ti byl na dve veci.

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #453 : Červen 29, 2015, 09:31:59 pm »

Hele, Rudo, to muzes vypravet svym detem... Ja si jsem tech rizik vedoma. Pred par lety jsem dostala skoro na budik od jednoho muslimskeho tatika, kdyz jsem se zastala jeho dcery, kterou verejne v S-Bahnu fackoval.
Stale jsem ale toho nazoru, ze to jde vsechno ruku v ruce, ta opevovana "Zivilcourage" a vsechno to kolem umime stokrat okecat nez abychom hnuli brvou... Vsichni jsme uz dostatecne rezistetni vuci jakemukoliv nasili, kdyz se neodehrava v nasem nejblizsim okoli. Kazdy den vidime v televizi umirajici Jezidy a rozohnujeme se nad brutalitou IS a skoro obdivne hledime na dila zapadnich novinaru, kteri si na tom lidskem nestesti buduji jmeno... To ze na Ukrajine asi porad denne umiraji lide ve valce, uz jsme nejak shrnuli ze stolu... Je sice pekne, kdyz to vsichni u te bedny svorne odsoudime, ale zrejme k nejake zmene dal neprispejeme.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #454 : Červen 29, 2015, 09:40:28 pm »

bjetka - a zase sme pri detoch, niektorych prispievatelov tu stale trapia hehe

moje deti to vedia a ten rozdiel vidia

ja nepisem o nikom ze je idealny - ale nedavam ani porovnania, kde sa deje neporovnatelne. ano, vrazdi sa na celom svete, vrazdili a vrazdia vsetky rasy

ale neda sa porovnavat napr. "ved aj ludia z CSSR uetakali" , lebo tam neviem o ziadnom machovi ktori by vystrielal ludi niekde v USA ci v Kanade na plazi alebo niekomu odrezal hlavu kvoli inym nazorom

ano, aj na Ukrajine sa vrazdi - ale tu nie je tema o vojne na Ukrajine, ale o utecencoch v krajinach EU ... neviem o utecencoch z Ukrajiny napriklad, kvoli ktorym by riaditelia skol museli rodicom pisat listy ze dievcata nemaju nosit sukne ...

pisal som to uz vackrat - ja netvrdim ze nieco zmenim, ja dokonca ani za nic nebojujem, mne je jedno ci sa bude utecencom pomahat ci nie, ja si tu len tak diskutujem ;-)
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #455 : Červen 29, 2015, 09:42:01 pm »

bjetka - niektori utecenci vraj rozhoduju o zenach, ci su slapky alebo nie (a ted aci su menejcenne ako oni ci nie), napr. podla toho, ako sa obliekaju ...

Ano, zrovna jako tak jak kdejaky bavorsky dedek, kdyz vidi v S-Bahnu zahalenou zenskou, trousi nemistne poznamky o tom, ze pod hidzabem skryva podlitiny, ktere ji privodil miluji manzel svoji laskou  Vyplazuji jazyk
Nemky, a snad ji jine Evropanky, jsou silne zeny, na to aby se tim nechaly nejak deptat. Islamska spolecnost je machisticka, zrovna tak jako je macho kazdy druhy postarsi Francouz, Spanel, Rek nebo muj cesky deda. Ja mam natrenovany takovy prijemny pohled, z nehoz ma adresat vycist, ze bych mu nejradsi neco usmikla, pohoda jazz Mrknutí


Akorat, ze ten bavorsky dedek, jak ty ho uctive titulujes, nebude zrejme daleko od pravdy. Doporucuji ti peclive si prostudovat Herkunft/puvod obeti tzv. vrazd ze cti, ktere se odehraly v Nemecku. A samozrejme taky vrahu. Myslim, ze tvuj pohled by ti byl na dve veci.

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

Ach, diddi, kdepak jsi zapomnela svuj humor? Úsměv Pardon, ale ja nebudu pred zadnym chlapem nikam utikat a nenecham se zastrasovat, jenom protoze si zrejme nema kde vybit sve touhy. Zrovna tak jako budu jako nejaka  duchodkyne buzerovat spratky, kteri svymi botami spini potahy ve vlaku apod. Mrknutí

To je presne ono. Kdyz se nechame zastrasit takovymi malickostmi, tak se nemusime divit, kdyz si nas ta muslimska spolecne zacne podmanovat. - Kdyz se sami nechame podmanit.
« Poslední změna: Červen 29, 2015, 09:43:35 pm od bjetka » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #456 : Červen 29, 2015, 09:46:25 pm »

Hele, Rudo, to muzes vypravet svym detem... Ja si jsem tech rizik vedoma. Pred par lety jsem dostala skoro na budik od jednoho muslimskeho tatika, kdyz jsem se zastala jeho dcery, kterou verejne v S-Bahnu fackoval.
Stale jsem ale toho nazoru, ze to jde vsechno ruku v ruce, ta opevovana "Zivilcourage" a vsechno to kolem umime stokrat okecat nez abychom hnuli brvou... Vsichni jsme uz dostatecne rezistetni vuci jakemukoliv nasili, kdyz se neodehrava v nasem nejblizsim okoli. Kazdy den vidime v televizi umirajici Jezidy a rozohnujeme se nad brutalitou IS a skoro obdivne hledime na dila zapadnich novinaru, kteri si na tom lidskem nestesti buduji jmeno... To ze na Ukrajine asi porad denne umiraji lide ve valce, uz jsme nejak shrnuli ze stolu... Je sice pekne, kdyz to vsichni u te bedny svorne odsoudime, ale zrejme k nejake zmene dal neprispejeme.


A co jako bychom podle tebe meli delat, jeste tedy prihlizet tomu, jak se nam jich sem vali vic a vic a jasat a vitat je s mavatky? Nebo alespon kazdy podle toho, co umi  se snazit tomu zabranit, aby to nebylo jeste horsi? A jak ty vubec muzes vedet a dovolit si nekoho tady soudit zda neco dela nebo nedela nebo zda "hne brvou"? Ty vis tak jiste, ze ostatni odtud by prihlizeli a ty jedina jsi ta hrdinka?
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #457 : Červen 29, 2015, 09:51:32 pm »

bjetka - niektori utecenci vraj rozhoduju o zenach, ci su slapky alebo nie (a ted aci su menejcenne ako oni ci nie), napr. podla toho, ako sa obliekaju ...

Ano, zrovna jako tak jak kdejaky bavorsky dedek, kdyz vidi v S-Bahnu zahalenou zenskou, trousi nemistne poznamky o tom, ze pod hidzabem skryva podlitiny, ktere ji privodil miluji manzel svoji laskou  Vyplazuji jazyk
Nemky, a snad ji jine Evropanky, jsou silne zeny, na to aby se tim nechaly nejak deptat. Islamska spolecnost je machisticka, zrovna tak jako je macho kazdy druhy postarsi Francouz, Spanel, Rek nebo muj cesky deda. Ja mam natrenovany takovy prijemny pohled, z nehoz ma adresat vycist, ze bych mu nejradsi neco usmikla, pohoda jazz Mrknutí


Akorat, ze ten bavorsky dedek, jak ty ho uctive titulujes, nebude zrejme daleko od pravdy. Doporucuji ti peclive si prostudovat Herkunft/puvod obeti tzv. vrazd ze cti, ktere se odehraly v Nemecku. A samozrejme taky vrahu. Myslim, ze tvuj pohled by ti byl na dve veci.

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

Ach, diddi, kdepak jsi zapomnela svuj humor? Úsměv Pardon, ale ja nebudu pred zadnym chlapem nikam utikat a nenecham se zastrasovat, jenom protoze si zrejme nema kde vybit sve touhy. Zrovna tak jako budu jako nejaka  duchodkyne buzerovat spratky, kteri svymi botami spini potahy ve vlaku apod. Mrknutí

To je presne ono. Kdyz se nechame zastrasit takovymi malickostmi, tak se nemusime divit, kdyz si nas ta muslimska spolecne zacne podmanovat. - Kdyz se sami nechame podmanit.

No nezlob se na me, ale nejak ti opet nerozumim. Jestli jsou podle tebe malickosti, kdyz chlap upali a uboda zenu, ktera pod srdcem nosi jeho dite a predtim konvertovala kvuli nemu a jeho rodine k islamu, tak to opravdu nevim, co na to rici.

A my se nechame podmanit? Co to je za blabol? Co tady asi celou dobu diskutujeme? Jenze ja na rozdil od tebe jsem pro prevenci a ne pro "odstranovani" podmanitelu. Nejak mam dojem,ze placas pate pres devate.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #458 : Červen 29, 2015, 10:23:16 pm »

ked uz porovnavame uteky obcanov CSSR "na zapad" - nejake informacie z toho obdobia o tom, ako proti nim musela zasahovat policia v uteceneckych taboroch, alebo ako utecenci z CSSR nicili okoloiduce auta ? aby sme porovnavali porovnatelne teda ...

Maďarská polícia zasahovala proti vzbúreným migrantom
 ČTK | 29.06.2015 18:53

Maďarská polícia v pondelok musela silou zasiahnuť proti migrantom v utečeneckom tábore v Debrecíne na východe krajiny. Podľa agentúry MTI vysídlenci napádali prechádzajúce autá, podľa Reuters v tábore došlo k hromadnej bitke. Pred štyrmi dňami mala polícia podobné problémy so skupinou ilegálnych migrantov zadržaných pri hraniciach so Srbskom.
Spravodajca MTI s odvolaním sa na svedkov udalosti informoval, že skupina asi 100 ľudí obývajúcich utečenecký tábor na okraji Debrecínu hádzala kamene na prechádzajúce autá alebo do nich udierala palicami či palicami. Príslušníkom zásahovej jednotky polície sa následne podarilo zatlačiť migrantov do tábora. Nie sú hlásené žiadne zranenia.

Agentúra Reuters citovala policajnú hovorkyňu Eriku Demeterová, ktorá uviedla, že strážcovia poriadku zasiahli v tábore s použitím slzného plynu, aby rozohnali strety medzi migrantmi. Zatiaľ nie je jasné, čo bitku vyvolalo, na začiatku bol súboj medzi dvoma vysídlencami. Ani podľa Demeterovej nie sú hlásené žiadne zranenia.
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #459 : Červen 30, 2015, 07:25:41 am »

bjetka - niektori utecenci vraj rozhoduju o zenach, ci su slapky alebo nie (a ted aci su menejcenne ako oni ci nie), napr. podla toho, ako sa obliekaju ...

Ano, zrovna jako tak jak kdejaky bavorsky dedek, kdyz vidi v S-Bahnu zahalenou zenskou, trousi nemistne poznamky o tom, ze pod hidzabem skryva podlitiny, ktere ji privodil miluji manzel svoji laskou  Vyplazuji jazyk
Nemky, a snad ji jine Evropanky, jsou silne zeny, na to aby se tim nechaly nejak deptat. Islamska spolecnost je machisticka, zrovna tak jako je macho kazdy druhy postarsi Francouz, Spanel, Rek nebo muj cesky deda. Ja mam natrenovany takovy prijemny pohled, z nehoz ma adresat vycist, ze bych mu nejradsi neco usmikla, pohoda jazz Mrknutí


Akorat, ze ten bavorsky dedek, jak ty ho uctive titulujes, nebude zrejme daleko od pravdy. Doporucuji ti peclive si prostudovat Herkunft/puvod obeti tzv. vrazd ze cti, ktere se odehraly v Nemecku. A samozrejme taky vrahu. Myslim, ze tvuj pohled by ti byl na dve veci.

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

http://www.ehrenmord.de/doku/dreizehn/doku_2013.php

Ach, diddi, kdepak jsi zapomnela svuj humor? Úsměv Pardon, ale ja nebudu pred zadnym chlapem nikam utikat a nenecham se zastrasovat, jenom protoze si zrejme nema kde vybit sve touhy. Zrovna tak jako budu jako nejaka  duchodkyne buzerovat spratky, kteri svymi botami spini potahy ve vlaku apod. Mrknutí

To je presne ono. Kdyz se nechame zastrasit takovymi malickostmi, tak se nemusime divit, kdyz si nas ta muslimska spolecne zacne podmanovat. - Kdyz se sami nechame podmanit.

No nezlob se na me, ale nejak ti opet nerozumim. Jestli jsou podle tebe malickosti, kdyz chlap upali a uboda zenu, ktera pod srdcem nosi jeho dite a predtim konvertovala kvuli nemu a jeho rodine k islamu, tak to opravdu nevim, co na to rici.

A my se nechame podmanit? Co to je za blabol? Co tady asi celou dobu diskutujeme? Jenze ja na rozdil od tebe jsem pro prevenci a ne pro "odstranovani" podmanitelu. Nejak mam dojem,ze placas pate pres devate.

Kdyz ti lidi utikaji pred valkou, tak je tezke predvidat, jestli ten a onen bude v nove domovine mlatit svoji manzelku. To se ten clovek nejakym zpusobem neintegruje a neni ochoten nebo schopen prijmout nejaka cizi pravidla, neni problem, ktery by se zrodil pres noc. Asi zrovna tak, kdyz se manzelstvi zkrachuje, taky to neni na zaklade jednoho maleho selhani, ale proces. Tim ovsem nechci rict, ze s tou tvoji bublinou souhlasim. Kdo chce psa bit, hul si najde... respektive si najde psa. V Nemecku zije tolik muslimu a ty tady na zaklade ojedinelych cinu delas, jako by kazdy druhy byl kriminalnik.

Osobne nejsem ochotna tolerovat urcita chovani, a to nezavisle na statni ci rasove prislusnosti. Tak nevim, proc kdyz nevystavuju svuj zivot v nebezpeci, bych se proti tomu nemohla postavit.

Ale tady absolutne koncim. Neb nekomu, kdo ze stredni Evropy nevystrcil patu, anebo snad pritom tom zapomnel doma oci, tezko vysvetlovat, jaka je situace treba nekde v Bosne ci Makedonii a proc asi tak ti lide i odtud utikaji...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #460 : Červen 30, 2015, 09:20:38 am »


Kdyz ti lidi utikaji pred valkou, tak je tezke predvidat, jestli ten a onen bude v nove domovine mlatit svoji manzelku. To se ten clovek nejakym zpusobem neintegruje a neni ochoten nebo schopen prijmout nejaka cizi pravidla, neni problem, ktery by se zrodil pres noc. Asi zrovna tak, kdyz se manzelstvi zkrachuje, taky to neni na zaklade jednoho maleho selhani, ale proces. Tim ovsem nechci rict, ze s tou tvoji bublinou souhlasim. Kdo chce psa bit, hul si najde... respektive si najde psa. V Nemecku zije tolik muslimu a ty tady na zaklade ojedinelych cinu delas, jako by kazdy druhy byl kriminalnik.

Osobne nejsem ochotna tolerovat urcita chovani, a to nezavisle na statni ci rasove prislusnosti. Tak nevim, proc kdyz nevystavuju svuj zivot v nebezpeci, bych se proti tomu nemohla postavit.

Ale tady absolutne koncim. Neb nekomu, kdo ze stredni Evropy nevystrcil patu, anebo snad pritom tom zapomnel doma oci, tezko vysvetlovat, jaka je situace treba nekde v Bosne ci Makedonii a proc asi tak ti lide i odtud utikaji...

1. Kdybys poradne cetla predchozi prispevky, tak bys asi prisla na to, ze jsem nekolikrat psala, ze ma averze vuci uprchlikum nesmeruje k valecnym bezencum. Jinak vidim, ze jsi zrejme odbornice na muslimska manzelstvi, gratuluji! Tam je opravdu mnoho prostoru pro vzajemnou lasku, porozumeni , toleranci-proste nase evropske hodnoty. To jen tak na okraj.

2.Nepodsouvej mi neco, co jsem nikdy nenapsala, nikdy jsem nenapsala, ze kazdy druhy muslim v Nemecku je kriminalnik. Ovsem, jsme-li u tzv. ojedinelych cinu, jak pises, tak si dovolim silne pochybovat.
Co se Ausländer kriminality tyka, tak mi vadi samozrejme nejen ta pachana muslimy, ale vseobecne. Takze me v tomto smeru nezajima, zda bezenci jsou, ci nejsou muslimy. Rozhodujici pro me je, ze dle statistik temer ctvrtina cizincu na nemeckem uzemi pacha kriminalitu. Bylo by samozrejme zajimave zjistit podil muslimu, ale jelikoz jich v Nemecku malo neni, nebude ani podil mizivy. Do toho jeste vubec nezahrnuji cizince, kteri ziskali nemecky pas, tudiz statisticky jiz cizinci nejsou.
At je to jakkoli, i kdyby to byl kazdy desaty, dvacaty, pro me za me i padesaty cizinec nebo muslim, ktery v Nemecku nekoho zavrazdli, oloupil, deeloval s drogami, tak je to rozhodne ten, ktery tu vubec nemel byt.  A statsticky: cim vice bezencu, tim vice kriminality.
Jak k tomu lide v Nemecku prijdou?  V nekterych zemich by se s nimi neparali a za deelovani napriklad by prisli o kejhak. Ale v Nemecku je budou pak "resocializovat" az do zblbnuti.

3. Pises o mne jako o cloveku, ktery nevytahl paty ze str. Evropy, opet nechapu, co te k tomu vede a co to ma byt za argument (ty tak rada operujes s argumenty:D) Za prve to neni pravda, ale urcite ti tu nebudu vyjmenovavat zeme, ktere jsem navstivila, za druhe to vubec neni relevantni. Nemusim kazdou zem zcestovat, abych aspon neco o ni nevedela, pokud chci. Apropo, tys byla nekdy ted v posledni dobe v Bosne, ci Makedonii? Tvuj "argument" je asi stejne tak chytry, jako by byl muj, kdybych ti napsala, ze se s tebou nebudu bavit, protoze jsi mozna asi o polovinu mladsi a tudiz vis kulove o svete.
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #461 : Červen 30, 2015, 10:29:39 am »

Takže, podľa niektorých zrejme:

1. slovenskí/českí muži nikdy NEBIJU svoje ženy
2. slovenskí/českí muži nikdy NEZNASILNUJU ženy
3. Slováci/ Česi NEPACHAJU kriminálne činy
4. Slováci/ Česi sú úplní svätci, žijú presne podľa príkazov Ježiša Krista ...

No, vitajte v Prekrásnom Novom Svete!
(https://en.wikipedia.org/wiki/Brave_New_World)

(ak si vezmem len to, čo tu písal jirike a čo som zažívala, videla aj ja, že Slováci ani Česi nemajú problém v zahraničí odrbávať vlastných, je to naozaj celkom úsmevné)
« Poslední změna: Červen 30, 2015, 10:42:11 am od bajinka2016 » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #462 : Červen 30, 2015, 11:50:02 am »

Ukaz mi podobnou statistiku o spachanych trestnych cinech, ktere Slovaci/Cesi zpusobili napr. v Nemecku a pak se muzeme bavit.

Za povsimnuti stoji, jak s kazdym dalsim rokem ciny pribyvaji a to tabulka zde konci zu v roce 2002. Pribyvaji-li trestne ciny nadale stejnym tempem, tak kolik jich je/bude letos, ani nechci domyslet.

https://de.wikipedia.org/wiki/Ausl%C3%A4nderkriminalit%C3%A4t

Vynatek:
Hiervon unterscheiden sich die Familienverhältnisse der orientalischstämmigen Täter meist deutlich. Hier findet man vorwiegend Familien vor, die sich selbst keineswegs als irgendwie auffällig empfinden oder gar beschreiben würden, sondern die sich mehr oder minder nahtlos in die übrigen Migrantenfamilien ihres Wohngebietes einordnen und die – gemessen an den eigenen Maßstäben – meist auch über halbwegs intakte familiäre Strukturen verfügen. Übereinstimmendes Merkmal zwischen den verschiedenen orientalischen Ethnien dürfte die Gewaltanwendung des männlichen Familienoberhauptes gegenüber seiner Familie sein. Körperliche Züchtigungen, auch heftige Schläge, sind, wie die jungen Migranten immer wieder berichten, gängige Erziehungspraxis. Dem devianten Verhalten ihrer Söhne stehen diese Familien teils unwissend, teils verharmlosend, aber auch hilflos gegenüber. Die heimatliche Tradition verbietet es geradezu, Hilfen von außerhalb, noch dazu eine solche des fremden Staates, zuzulassen oder gar zu erbitten. Bei [einigen] türkischkurdisch-libanesischen Großfamilien muss zudem davon ausgegangen werden, dass dort keineswegs selten eine konsequente Erziehung zur professionellen Kriminalitätsausübung stattfindet.



Die erstmalige Publikation einer Statistik zur Ausländerkriminalität im September 2010 wurde von Politikern kommentiert. Aufgrund der deutlichen höheren Kriminalität von Männern aus nicht-EU-Staaten, kündigte FDP-Nationalrat Philipp Müller parlamentarische Initiativen an, mit dem Ziel der Einschränkung der Einwanderung aus Nicht-EU-Staaten. Der Direktor des Bundesamts für Migration, Alard du Bois-Reymond, bezeichnete die "Deutlichkeit des Bildes", vor allem das schlechte Abschneiden der Afrikaner, als „frappierend“.

« Poslední změna: Červen 30, 2015, 11:54:28 am od diddi » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #463 : Červen 30, 2015, 12:22:01 pm »

Pekny clanek...

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=373735&sId=&mId=

A ty kometate pod nim take...
Az sem se za nektere stydel...

http://m.novinky.cz/discussion?sznu=W9POvja6PeLUfOn9&dId=408149&aId=373735


Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #464 : Červen 30, 2015, 12:24:12 pm »

Ano zpet k tematu...

Vypujcil jsem si kousek textu...

,,Ve Francii je asi 2500 mešit a počet muslimů se odhaduje na čtyři až pět miliónů."

O.K. Kolik teda v cele Evrope, pokud tohle cislo je jen z Francie ? Ja nevim...
Neni to pro me podstatny...

Pokud je momentalni cislo imigrantu ktera Evropa prijme 60tis. a pokud je polovina z toho opravdu postizenych genocidou a valkama, zustava cca 30.tis. ,, vychcanku" kteri chteji momentalni situaci zneužít. ..

Muze me nekdo vysvetlit proc je onech cca 30.tis lidi kteri budou naporcovany do ruznych koutku Evropy problem, vzhledem k poctu MUSLIMU kteri uz v Evrope jsou ??

4-5 Milionu ve Francii muzu drze spekulovat ? Ze jich je v cele Evrope 20milionu... ?? Nebo vic ??
Opravdu hraje tech 30,40, 50, nebo 60tis nejakou zasadni  roli ??
Opravdu zde nepujde uz zit kvůli tomu 0,5-1% ktere tady bude navic ??
Vysvetli me to nekdo proc takovy poprask kvuli tak zanedbatelnemu cislu ??
(Samozrejme statisticky zanedbatelnemu )

Prendavam nahoru, nikdo me neodpovedel...  Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München