Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dolů
 
Autor Téma: co s malym ditetem?  (Přečteno 575584 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #90 : Leden 23, 2014, 01:20:09 pm »


[at]Dave - možná by bylo nejlepší nahrát prostě karmy ze včerejška...

Nejsem si jista, zda to neco resi. Ona ma (vlastne nema) dost casu a obetuje na to i celou noc, o tom jsem presvedcena.
Spis ji zablokovat IP adresu nebo ty karmy zrusit uplne.

Diddi za karmu si nic nekoupis Mrknutí chleba levnejsi nebude a starosti neubudou Mrknutí
At to ten babochlap dotahne kam chce, ja se budu mit porad stejne dobre Úsměv

No vzdyt prave!
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #91 : Leden 23, 2014, 01:23:54 pm »

Koukám, kam sklouzla diskuze co s dítětem nebo jak se to jmenuje. Řeší se vaše body nebo karmy nebo jak tomu říkáte a řešíte Dorotu, která už tu nejspíš není stejně jako Haryho jsem tu dlouho neviděl. Když nemáte plusy, tak byste zrušili to bodování, to je fakt hustý. Fakt nechápu co vy tři si o sobě myslíte Škleb Škleb Škleb

To, kam sklouzla diskuze je tvoje zasluha. A to ze ja nemam body, to me fakt  nemrzi. Klidne mi tam tech -50 nasekej, budu rada, kdyz ti to aspon na chvili uvolni pretlak.
Ale tim, co tu provadis, jsi to hodnoceni naprosto zdevalvovala, takze ztratilo smysl. To, ze nechapes, co si o sobe myslime, je celkem v poradku. Ale, ze nechapes, co si myslime o tobe a jsem presvedcena, ze nejen my tri, to uz je horsi, nerku-li hodne spatne.

Tak už to píšu podruhé, protože vy tři jste si asi fakt nevšimli, že už si tu povídáte sami jen vy tři a nikoho už to asi nezajímá, občas do toho vstoupím ještě já, ale už mě taky nudíte. Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #92 : Leden 23, 2014, 01:31:45 pm »


Tak už to píšu podruhé, protože vy tři jste si asi fakt nevšimli, že už si tu povídáte sami jen vy tři a nikoho už to asi nezajímá, občas do toho vstoupím ještě já, ale už mě taky nudíte. Mrknutí
At se kazdy bavi s kym chce nebo to uz se ti taky nelibi?

Tak hlavne, ze nenudime tvych nevim kolik (hodne) ostatnich schizofrennich ja,ne? Smích

Ostatne,ty me nenudis, jsi pro me opravdu zajimavy studijni material. Je to zajimave, co  se pod rouskou anonymity z napohled docela normalni , reklo by se, mozna i rozumne zenske, muze stat.
« Poslední změna: Leden 23, 2014, 01:32:51 pm od Diddi » Zaznamenáno
Z.Mrhálek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #93 : Leden 25, 2014, 12:53:37 pm »

 Úsměv
« Poslední změna: Březen 24, 2015, 10:55:31 pm od Z.Mrhálek » Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #94 : Leden 26, 2014, 08:03:21 am »

Zavolejte na Zdeňku nekdo doktora....  Smích Škleb Smích
Tohle je vazne k smichu  Smích
Bože je tohle vubec mozny ??

Sunkaodkosti, beckapiva....  Smích Smích mam smichy se potrham...  Šok


Vážený pane (paní)

omlouváme se, že reagujeme až nyní na Vaši výzvu, jsme  však neustále velmi zaneprázdněni, neboť bláznů stále přibývá a nebere to konce. K Vaší výzvě Vám sdějujeme následovné:

paní XY říkejme jí pracovním názvem Zdeňka, která trpí momentálně rozvinutou akutní psychózou a kromě jiného i ztrátou identity, byla dne 22.ledna 2014 na žádost jejích sousedů, kteří se citili ohroženi, převezena na psychiatrickou kliniku v ..........

Vzhledem k jejímu vážnému stavu, kdy si dotyčná neuvědomuje kdo je a kde se nachází, nebylo možné jí sdělit, že je opět na psychiatrii. Bylo by také nebezpečné odstřihnout ji od internetu, protože je na něm závislá v takové míře, že by jí to mohlo  ublížit. Včera jsem to zkusili a výsledek byl ten, že pokousala naši ošetřovatelku. Pro zbytek dne jsme ji museli přikurtovat. Ale jelikož jsme humánní zařízení, snažíme se takovýmto opatřením vyhnout a zatím jí tedy počítač a přístup na internet ponecháme. Postupně se budeme toto snažit eliminovat a odvyknout ji. Kdybyste se podivil nad faktem, že výše jmenovaná tvrdí, že se nachazí ve Vídni, sdělujeme Vám, že tuto informaci obdržela od nás, abychom tak předešli dalšímu záchvatu.

 Prosím Vás a ostatní diskutující, abyste jí to, pokud možno, nevyvraceli, mohlo by to mít fatální následky. Pokud byste jí chtěl Vy a ostatní vážení diskutující pomoci, nejlépe bude, když jí nebudete odporovat. Budete se možná divit, ale staré, dobré přísloví, že bláznům se nemá odporovat, neztratilo nic ze své platnosti ani ve 21. století.
Tímto se Vám a ostatním diskutující omlouváme za nepříjemnosti, které v minulosti vznikly a které budou patrně ještě následovat.
Sledujeme ji i  zde  a samozřejmě  máme vše pod kontrolou, není třeba se jí bát.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Za kolektiv psychiatrické kliniky

s úctou

Prof. Z. Mrhálek a kol.

To radíte co s dítětem?Co???  Škleb Škleb Škleb Tady bude těch bláznů asi povícero Co??? Co???
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #95 : Leden 26, 2014, 10:02:01 am »


To radíte co s dítětem?Co???  Škleb Škleb Škleb Tady bude těch bláznů asi povícero Co??? Co???

No ja se domnivam, ze spis radi, co s jednim nebezpecne premnozenym blaznem. Ale toho si nevsimej, to se te netyka. Ty bud pekne nadale ve Vidni a zobej, bude ti lip, uvidis. Vsichni te maji radi, nikdo nic proti tobe nema, jen klidek.
Zaznamenáno
stribrna



Karma: -19
Příspěvků: 3


« Odpověď #96 : Leden 27, 2014, 11:21:30 am »


To radíte co s dítětem?Co???  Škleb Škleb Škleb Tady bude těch bláznů asi povícero Co??? Co???

No ja se domnivam, ze spis radi, co s jednim nebezpecne premnozenym blaznem. Ale toho si nevsimej, to se te netyka. Ty bud pekne nadale ve Vidni a zobej, bude ti lip, uvidis. Vsichni te maji radi, nikdo nic proti tobe nema, jen klidek.

Diddi, tobě už taky hezky hrabe a dřív jsi mi připadala taková rozumná  Smích Smích
Zaznamenáno
RomikS



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #97 : Únor 11, 2014, 04:34:52 pm »

Ja rodicakk nepobiram vubec.Tady v Nemecku me odkazujou na Cesko s tim,ze maly se narodil v Cesku a naopak zase at si zadam v Nemecku,protoze tam manzel pracuje a odvadi dane.Takze klukovi je 20 mesicu a ja rodicak nedostala ani jednou.Jen mam pridavky na deti.To je dalsi co by me zajimalo.Vsude ctu a to i tady na diskuzich jak holky rodicak berouk klidne rok tady a zbytek tam.A ja proste nic.Asi se jim nelibim  Smutek

Dobry den, necetla jsem celou diskusi az do konce, mozna uz to mate vyresene, ale napada me - mate v CR jeste pracovni pomer nebo ne? Ja jsem byla v CR zamestnana, pak jsem sla v CR na materskou, v prubehu jsme se prestehovali do DE, ale rodicak jsem brala dal z CR. Nejdriv jsem ho tedy musela zrusit z duvodu stehovani do jine zeme, ale nasledne jsem o nej opet pozadala s tim, ze v DE nemam narok a at mi do plati dal CR, coz se tak nasledne i stalo...Pracovni pomer mam v CR dal a snad pry jen diky tomu mi vyplaceli z CR rodicak.. Kdybych prac. pomer nemela, tak bych z CR nic nedostala...
Zaznamenáno
Honza11



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #98 : Únor 20, 2014, 10:48:11 pm »

Celou diskuzi jsem nečetl. Ale budu řešit podobný problém.
Manželka je na mateřský. A dozvěděl jsem se, že se v _Nemecku nemůže přihlásit k pobytu, protože by jinak v CR ztratila davky a jeste by musela dat vypoved u soucasnyho zamestnavatele. Takze tu bude jako turista.
Deti budou psane na me
Takze neni mozne brat podporu v materství - ridocovskou nebo jak se to presne jmenuje a zaroven tu byt prihlasena. To proste dle zakonu nejde.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #99 : Únor 20, 2014, 11:20:46 pm »

Celou diskuzi jsem nečetl. Ale budu řešit podobný problém.
Manželka je na mateřský. A dozvěděl jsem se, že se v _Nemecku nemůže přihlásit k pobytu, protože by jinak v CR ztratila davky a jeste by musela dat vypoved u soucasnyho zamestnavatele. Takze tu bude jako turista.
Deti budou psane na me
Takze neni mozne brat podporu v materství - ridocovskou nebo jak se to presne jmenuje a zaroven tu byt prihlasena. To proste dle zakonu nejde.

Uz spousta lidi tady napsala sve poznatky, že to normalne jde Mrknutí projed si to pecliveji Mrknutí Odhlasit to sice musis, ale vzapeti zadas znova a dostanete je zpet. Ta vypoved je taky nesmysl. Tva manzelka Te muze naprosto legalne doprovazet i na materske, proc taky ne, naopak, pro vsechny je to lepsi, ne ??
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #100 : Únor 21, 2014, 10:55:45 am »

Celou diskuzi jsem nečetl. ...
Asi tak Úsměv

Myslím, že by zaměstnavatele v ČR nemělo zajímat, kde tvá žena děti vychovává, důležité je, že tak činí. A pokud bude chtít po mateřské nastoupit zpět, logicky se tam bude muset zase přestěhovat.
Jen pokud se v D přihlásí, měla by myslím pobírat mateřskou tam.
Otázka, kterou byste v tom případě měli vyřešit je, jestli jí v německu uznají české příjmy, protože z těch se německá mateřská počítá.
Kdyby jí z toho měly plynout nevýhody, mohla by se nabízet možnost B:

- pro české úřady zůstat přihlášená v ČR a dobrat si tam zasloženou mateřskou (tam pracovala, platila daně a odvody)
- v Německu se buď přihlásit, nebo ne...možná dokonce ano, bude pak mít menší problémy se zařizováním věcí tady
- Když se tu ovšem nepřihlásí, mělo by to pro vás podstatnou daňovou výhodu...podle toho, kolik tu budeš vydělávat: žena s dítětem v ČR a vlastní práce tady by vám umožnila vést účetně dvojí domácnost - jednu v ČR, jednu tady a z daní si odečítat náklady na cesty mezi nimi. To dělá nějakou fixní částku na kilometr jednoduché jízdy - ročně třeba 15000 EUR, o které se ti sníží daňový základ. Já tak několik let dostával z daní zpět co rok kolem 5.000 EUR.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München